HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> G A L A T E E A : Revista De Creatie
Sorin ANCA
mesaj 27 Aug 2003, 12:48 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 4
Inscris: 21 August 03
Din: germany
Forumist Nr.: 645



Buna tuturora,

ma numesc Sorin ANCA si sunt redactorul revistei "galateea" - revista de creatie (a diasporei).
Numarul 1 a aparut acum 2 luni, în varianta print si online (www.galateea.net), numarul 2 va apare la 1 octombrie.
Invit pe aceasta cale artisti romani (si de limba romana) stabiliti dincolo de hotarele tarii la colaborare.
Materialele pot fi postate direct de pe pagina revistei sau trimise la adresa info@galateea.net.


In asteptare si seranta al vostru Sorin ANCA


P.S. pentru orice fel de intrebari stau la orice ora din zi si din noapte la dispozitia dumneavoastra

Acest topic a fost editat de Sorin ANCA: 27 Aug 2003, 12:51 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Veldrin Algol-Ny...
mesaj 4 Apr 2005, 05:13 PM
Mesaj #2


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 128
Inscris: 3 April 05
Forumist Nr.: 6.054



In sfarsit undeva unde sa pot afla o parere despre ce am scris de-a lungul anilor...
In adolescenta adica in ultimii 2-3 ani ca acu' am 19 am scris cateva caiete de poezii dar cred ca erau prea personale un fel de jurnal codat si am ezitat sa le public undeva cu toate ca am avut ocazia !
Mi s-a spus ca am talent si de aceea am nevoie de niste critici seriosi si specializati!
Pot avea incredere in dumneavoastra?
Adica ma refer la faptul ca totusi am pus suflet si chiar daca sunt putin macabre tin la ele si cand le citesc rememorez trairile de alta data ca un fel de anamneza...
Astept raspunsul si eventual sfatul dumneavoastra!
Va multumesc si va urez succes in continuare cu acest site cu adevarat interesant!


--------------------
HEAUTONTIMORUMENOS ( CEL CE SE PEDEPSESTE SINGUR)
Terentiu (190-159 i.e.n.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 4 May 2024 - 12:15 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman