HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Programul Unei Zile
Figaro
mesaj 8 Aug 2003, 01:18 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.234
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 63



Cum se desfasoara pentru fiecare o zi obisnuita? (Ex. 7 dimineata trezirea, cafeaua, RATB-ul, seful etc.)


--------------------
Vreti sa vedeti ceva funny? Tastati alinalinuta in Yahoo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
(Afrodita)
mesaj 9 Aug 2003, 10:51 AM
Mesaj #2





Guests






Eheeeii, la mine sta altfel treaba rolleyes.gif
Ma trezesc de obicei in jurul ore 11-12. Ma duc la baie vreo 15 minute,pt cele "necesare" cum zicea cineva mai sus, apoi verific daca al meu doarme si daca da , tzop la comp, intrat han, verificat mailuri , bla-bla-bla, pana se trezeste al meu.De oicei pe la 13-14. Apoi incep: facut cafea pt el, vorbit cu el ce vrea sa pape, facut ceva papica, spalat rufe(niciodata nu le termin laugh.gif ), eventual putina ordine prin casa(sau mai multa , ca ieri), mancat pe la vreo 5 dupa-amiaza masa de pranz , eventual un mic dejun rapid si pe furis(eu, ca el inca doarme cand ma trezesc cu foamea-n glanda laugh.gif ). Primit vizite de la prieteni sau iesit un pic in fata portii cu "vecinii" si amicii nostri.Uneori, pe la 9 seara plecam in oras sa mancam ceva si sa bem, eu cu al meu si viitorii nasi.Ne intoarcem pe la 12 sau 1 noaptea, uneori chiar mai tarziu si somn de voie.A doua zi de la capat.Cand nu avem bani de mancat in oras, pregatesc ceva de papa si mancam pe la 10 seara "cina"...De obicei el e la calculator, ori cu treaba ori cu jocuri, iar in lungile si dese pauze de tigare , ale mele, citesc.Tot ce mi se pare interesant sau cartile pe care apuc sa mi le cumpar.In general zilele mele sunt cam la fel...Mici modificari nesemnificative, cum ar fi mersul la plaja sau la mama in vizita sau la cumparaturi sunt prea rare ca sa le mentionez in program laugh.gif Seara, daca prind compul liber, hop pe el si direct la han sa vaz ce se mai vorbeste, cine cu cine se cearta sau se pupa si tot asa.Daca nu, las pe a doua zi dimineata ca el oricum doarme cand ma trezesc eu laugh.gif Si cam atat. Ca deocamdata nu am servici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 May 2024 - 04:29 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman