HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info

Subiectele de discutie dedicate cartilor vor fi mutate in cadrul subforumului Universul Cartilor

> Titluri De Filme, Topic īn stilul vechiului HAN
rogvaiv
mesaj 27 May 2015, 08:25 AM
Mesaj #1


Cronicar
****

Grup: Membri
Mesaje: 393
Inscris: 21 February 14
Forumist Nr.: 62.741





'Neața!
Ziceți titluri de filme cunoscute și mai puțin cunoscute, vechi sau noi care merită băgate īn seamă, despre care merită să se scrie, să li se facă o cronică.
Americane, europene, romānești, coreene, iraniene.
Titluri.
Filme am văzut toți și trebuie să fi fost unul preferat. Zi-l!

Dacă adun peste 25 de titluri, promit că pun niște poze cu mine īn ipostază de pițipoancă, poze făcute īn fața oglinzii.

Titluri de filme.
GO!



Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
rogvaiv
mesaj 25 Jun 2015, 06:07 PM
Mesaj #2


Cronicar
****

Grup: Membri
Mesaje: 393
Inscris: 21 February 14
Forumist Nr.: 62.741



Uite exemplu, nu scrie nimeni. Eu sunt prost, recunosc, dar uită-te puțin și la tine și dacă ești ofensat īți dau argumente și motive, dar le ignori, și vorbesc la pereți.

am cerut niște titluri, voiam să aud și de la voi, de la alți oameni, că pe imdb imediat găseam, am vrut de la voi nu de la prietenii de pe FB dar sunteți īn același lighean.
Uite de ce, dacă īnțelegi, că e foarte simplu, jur, secțiunea asta are sute și jdemii de topicuri, care mai de care cu filme, bla, bla, bla, filmul ăla e așa, să moară mă-sa, știu că te-ai ofticat puțin (dacă nu ești pe ignore) dar nu coboră nimeni aici jos să vorbească. L-am rugat pe Dataq să deschidă o cronică, pentru că eu știu să scriu, jur. Nu-l intere. Ce mai, las-o acuma, că dacă ziceam și de junkista anală ce aruncă invective, răspunzi și cenzurează, trimite mesaje private, vrei să răspunzi și te blochează, apoi, EL cu pretenții de literaturistă, scrii pe jurnalul unei cum e să fii femeie, sau așa ceva, scrii, și cenzurează, intervine și inactivul administrator ce s-a īnscris la un an și ceva după mine. Scrii pe jurnalul lui de literaturistă, rāde de tine, te umilește și zice că au rās toți de persoana mea, probabil și tu acuma. Mă bucur că ești vesel, e ceva frumos a rāde e cu + (plus). Nu trebuie să fii nevoită a spune că arunci bice cānd rāzi. Rāzi că e bine. Numai să nu faci scandal și să ameninți, să iei la bătaie pe aici, virtual sau non-
Așa fac mulți (TOȚI) din non-virtual, online.

Ai īnțeles ceva din ce am mārāit eu aici? A! nici nu ai citit? Ai rās?
Rādem īmpreună?
Dau eu o bere...
brzen și-a pus numele tipul ăla de care menționam īn treacăt, de trimite pm apoi te blochează.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 05:22 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman