HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info

Subiectele de discutie dedicate cartilor vor fi mutate in cadrul subforumului Universul Cartilor

> Titluri De Filme, Topic īn stilul vechiului HAN
rogvaiv
mesaj 27 May 2015, 08:25 AM
Mesaj #1


Cronicar
****

Grup: Membri
Mesaje: 393
Inscris: 21 February 14
Forumist Nr.: 62.741





'Neața!
Ziceți titluri de filme cunoscute și mai puțin cunoscute, vechi sau noi care merită băgate īn seamă, despre care merită să se scrie, să li se facă o cronică.
Americane, europene, romānești, coreene, iraniene.
Titluri.
Filme am văzut toți și trebuie să fi fost unul preferat. Zi-l!

Dacă adun peste 25 de titluri, promit că pun niște poze cu mine īn ipostază de pițipoancă, poze făcute īn fața oglinzii.

Titluri de filme.
GO!



Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
rogvaiv
mesaj 18 Jun 2015, 04:51 AM
Mesaj #2


Cronicar
****

Grup: Membri
Mesaje: 393
Inscris: 21 February 14
Forumist Nr.: 62.741



Neața bună, Rehael.

Mersi de sugestie. Despre Stalker am zis că nu voi scrie, nu aș fi vrut să mă bag la filme grele cum ar fi Persona, Andei Rubliov, Solaris, A șaptea pecete sau Stalker, scriu deocamdată la categoria semi-grea. Oricum dacă mă voi răzgāndi o voi face spre final, cānd voi fi căpătat ceva mai multă experiență īn scrierea de cronici, că īn ultimul timp am văzut că toți habarniștii īși dau cu părerea despre Stalker.
Mai ziceți titluri, știu și eu destule, e și topul IMDB 250, dar vreau titluri...

Data, te rog redeschide cronica de la secțiunea Teatru și Film, intitulată Recviem pentru un Film, că am lăsat-o mai ușor cu scrisul īn ultimul timp și nu ajută pe nimeni asta, pe cel puțin, nu. Voiam să duc niște discuți pe aici, īn paralel cu Recviem... īn topicul Discuții pe marginea filmelor regizate. Trebuie să recunosc că am primit un feed-back excelent cantitativ (dat fiind numărul mic al userilor) dar mai ales calitativ pe acest Forum. So, Data, please, open the Sesion, open

Recviem pentru un Film
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 April 2024 - 08:49 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman