HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Simona Tache - A Fost Odată Ca Niciodată
rogvaiv
mesaj 18 May 2015, 10:11 PM
Mesaj #1


Cronicar
****

Grup: Membri
Mesaje: 393
Inscris: 21 February 14
Forumist Nr.: 62.741



Uite jurnalista, umană și morală cum umilește și cum râde vezi că
ți-am cumpărat cartea Fomisto! Dă-mi banii înapoi, fomisto!

Ai auzit vreodată de Simona Tache? E o pseudo-jurnalistă fără studii care scrie articole de toată jena și mi-a fost milă de ea să-i dau unfollow, cred că și lui Mircea Dinescu îi e milă de ea, și nu vrea să o dea afară, că știe că nu mai are cine o angaja, că știe că o să moară de foame, că știe poetul că cine o va angaja o să-i dea ceva sarcină ușoară și îi va spune că a publicat-o deși e vai steaua ei, nu știe să scrie și e urâtă că nu aș fute-o nici în inimă.

Public, am salvat și te arăt cu degetul, în special pe SIMIONA țache, dar nu știu ce subiect să pun.
Am de ales între următoarele, vezi că am pile la Dinescu, sunt client al Restaurantului și îi spunem de tine, poate te dă afară, să îți cauți de muncă la Carrefour ca femeie de serviciu că așa meriți BUUhUUUUhUUUU
SIMIONA, ajută-mă să aleg titlul că ți-am cumpărat rahatul de carte și mă ajută să sprijin piciorul la masa asta de se mișcă, Simiona, buuuHuuu.HU

Propuneri:

Simiona Jenantă!
Simiona și amicii spălați naziști care oferă ajutor! deși nimeni nu i-a întreabt cât e ceasul.
Simiona și fanii spălați UMILESC FIINȚE UMANE din calitatea de juranlist parvenit și îi cataloghează drept bolnavi mintali.
Simiona și fanii naziști
Simiona și fanii spălați de propaganda PSIH care are buget și industrie de sute de miliarde de euro din torturarea ființelor umane. BuuuHUuuuuu.HU
Simiona Țache

Simiona, presa și câteva studii.








SIMONA, DĂ-MI BANII SIMONA!!!
PE CARTE, DĂ-MI BANII FOMISTO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 09:11 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman