HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Dincolo de Ratiune

Ideea acestui forum nu este de a starni polemici intre cei ce cred si cei ce nu cred in astre, in Dumnezeu, in terapii naturiste, in miracole sau in ghicitul in palma. Pragul acestui forum poate fi pasit de oricine, fara nici o exceptie, dar cei care nu sunt de acord cu ideile sau marturisirile celor care posteaza aici, sunt rugati sa se abtina in a face comentarii malitioase, sau contradictorii. Aici ne dorim sa avem coltisorul lipsit de orice stres, iar scopul real ar fi acela de a-i ajuta pe cei din jurul nostru sa se simta bine, ba chiar sa gaseasca solutii catre iesirea din situatii disperate - de ce nu?

> Dosare Paranormale Ale Kgb
The Dude
mesaj 3 Aug 2011, 08:33 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 9.057
Inscris: 24 August 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.595



"Un film documentar nerecomandat celor care suferă de paranoia, deoarece contine secvente care le vor īnrăutăți simptomele. Īnsă acest fascinant film īti va mentine atentia trează pe toată durata sa prin subiectele pe care le tratează: predictii telepatice, controlul mintii, masini pentru modificarea stării mentale si microunde, doar cāteva dintre fenomenele pe care KGB le-a experimentat īn īncercarea de a fi pe primul loc īn lume īn acest domeniu tenebros."


Dosare Paranormale KGB

Acest topic a fost editat de The Dude: 4 Aug 2011, 07:11 AM


--------------------
"Te iubesc, Richard Parker. Vei fi mereu cu mine. Fie ca Dumnezeu să te aibă in grijă !"
<arraink@yahoo.com>
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 06:51 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman