HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Trip&divetrip La Dahab, Egypt Accesibil Pentru Oricine!, Trip&DiveTrip la Dahab- EGYPT
One_Last_Dance
mesaj 20 Mar 2011, 08:30 PM
Mesaj #1


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 683
Inscris: 26 December 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 5.291



De curand am realizat o colaborare cu un instructor (Timisoarean) de diving din Egypt si din aceste motive putem organiza grupuri cu plecare in fiecare saptamana indiferent de numarul de participanti.

Preturi:

Pt Divers 364 Euro, include cazare la camera dubla,7 nopti, demi-pensiune (mic dejun si cina), transfer de la si la aeroport si 10 scufundari de la mal(transfer, butelie, plumb).
Pt. non diver pretul este de 184 Euro, ei daca vor sa iasa cu masina la locurile de scufundare, se adauga 3-5 euro pe persoana depinde cate persoane sunt. Supliment camera single 91 Euro pe 7 nopti sau 13 Euro pe zi.

*Hotelul este situat in Dahab pe malul marii la 30 metrii de apa, administratorul este roman din Timisoara de nationalitate maghiara si se ocupa de tot(transfer, intermediere, excursii in zona etc).

*Viza de intrare in tara costa 15 USD la aeroport, dar daca nu vreti sa plecati la Cairo si stati numai in Dahab si inprejurime, nu este obligatorie, ceea ce cei mai multi turisti nu stiu.

*Asigurarea medicala nu este obligatorie, asta depinde de agentia de turism, dar pana atunci vedem noi de unde luam biletul de avion. Eu deja sunt in contact cu niste agentii.

*Biletul de avion este in jur de 200 de euro (+- 20 euro).

Pentru mai multe informatii: 0765510733 - Flavius

Cateva poze cu pensiunea:
http://www.facebook.com/album.php?id=10000...0&aid=11352

Acest topic a fost editat de One_Last_Dance: 21 Mar 2011, 06:06 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 12:45 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman