HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Nou Venit
Quetzalcuatl
mesaj 22 Jun 2010, 01:11 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 12 May 10
Forumist Nr.: 16.776



Hola tuturor din acest han.

Sunt Quetzalcuatl,cetatean American de origine Romana,plecat din Romania acum 29 ani.Plecat cu pasaport fara cetatenie,ea mi-a fost luata de comunisti si securitate deoarece am ..indraznit sa fiu..liber si sa lupt impotriva lor pana cand m-au dat afara din tara...povestea e prea lunga pt. a o mai aminti aici.Oricum imi da un gust amar.

Dupa o perioada de ani petrecuti in NY si NJ,am luat iar drumul Europei dar cea de Vest,traind ani la rand in Franta,Italia,revenind inapoi in USA dar dupa cativa ani m-am reintors in Europe,de data asta traind 4 ani in Munchen si Hamburg si reintorcandu-ma apoi in USA dar pe coasta de West adica in CA.In prezent nu mai sunt nici acolo ci m-am hotarat sa traiesc in Peninsula Yucatan in Mexico.Aici m-am decis sa raman si sa inchei drumurile mele prin lume:)

In fine,am facut o scurta prezentare ca nou venit in acest site.Sper ca acceptati oameni nomazi ca mine:)

Saludos y suerte,
Quetzalcuatl
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  mayan_temple.jpg ( 64.97K ) Numar descarcari: 18
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
Quetzalcuatl   Nou Venit   22 Jun 2010, 01:11 AM
Marduk   Bun venit. Ai umblat ceva prin lume, trebuie sa fi...   22 Jun 2010, 12:17 PM
Cla   Quetzalcuatl, sper sa te simti bine aici Un nomad...   22 Jun 2010, 02:12 PM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 02:03 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman