HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Samoyed
ancutzasandu
mesaj 23 Aug 2005, 03:13 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 19 August 05
Forumist Nr.: 6.805



Ce parere aveti despre rasa de caini Samoyed? Eu una zic ca ea si Husky sunt cele mai frumoase rase de caine. thumb_yello.gif .Voi ce parere aveti? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
axyutza
mesaj 24 Aug 2005, 02:38 PM
Mesaj #2


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 96
Inscris: 17 August 05
Din: Bistrita
Forumist Nr.: 6.792



steph ms de raspuns si bine ai venit.... oricum sunt ciudate animalele cu ochi de culori diferite..... cand ma uit la un exemplar din asta parca ma ia frica.... daca te uiti dintr-o parte e unul, si din cealalta parte parca e altul laugh.gif laugh.gif

contraste.... apropo de jucat cu "catelusi".... desi mi-a muscat rau canishul (axy) un frumos rotwailler, mie tot imi plac cainii astia si mai ales unul de la o casa care de fapt e o ea..... de fiecare data o aud latrand la cei de pe strada si cand merg eu la poarta e cea mai prietenoasa fiinta posibila.... pacat ca nu sunt gaurile portii (de fapt erau ca acum nu mai pot ajunge la ea sad.gif ) deci, pacat ca nu erau gaurile portii mai mari sa o pot mangaia mai bine...... m-am atasat mult de "rotwailaritza" (ca asta ii e numele pt mine biggrin.gif ).... toti se speriau cand ma vedeau punand mana pe ea si-mi spuneau sa merg de langa poarta...mda, cine ii asculta.... de multe ori statea frumos s-o mangai si mai trecea cate unu' de care nu ii placea, sarea in sus aproape peste poarta sa-l rupa laugh.gif si apoi revenea la rasfatz

in fine..... sa revenim la samoyed biggrin.gif


--------------------
nobody is perfect... I'm nobody...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 12 June 2024 - 11:09 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman