HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Aniversarea Europa FM, Ce s-a intamplat ?
oana_pepe
mesaj 30 May 2005, 07:32 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 28
Inscris: 3 December 03
Forumist Nr.: 1.357



In 26 mai 2005, Europa FM a implinit 5 ani ! Ma asteptam, ca in fiecare an, la o adevarata sarbatoare pe post, adica la o multime de mesaje din partea ascultatorilor ! Din pacate insa, nu a fost asa ! Nu au zis nici macar un cuvant despre ziua lor, nu au dat nici macar la ora 4 melodia lui John Lenon - Imagine ! Piesa cu care au inceput sa emita in 26 mai 2000 !
Ce s-a intamplat cu ei ? mad.gif Oare de ce aceasta indiferenta a celui mai iubit post de radio din Romania ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
oana_pepe
mesaj 6 Jun 2005, 06:33 AM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 28
Inscris: 3 December 03
Forumist Nr.: 1.357



Sa vedem... dupa ultimele sondaje de opinie EuropaFMare injur de 2.500.000 de ascultatori, ceea ce este un numar record. Kiss FM spune numai ca este pe primul loc, dar nu este adevarat. Din intamplare am auzit o reclama a lor si erau impartiti pe tot felul de categorii....asta ca nu puteau spune ca sunt numarul I ! EuropaFM este un post de radio independent si impatial, deci Basescu nu are ce cauta in conducerea lui, asta e clar ! Si de unde stiu eu ca redactorilor le pasa si ca e doar o schimbare la varf ? Am fost acolo vara trecuta ! Si a fost o experienta unica!

Pe 18 mai a fost petrecerea de 5 ani ! Nimic special la radio !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 11 June 2024 - 05:31 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman