HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Boacane, shit happens... :))
Cla
mesaj 17 Apr 2005, 03:58 PM
Mesaj #1


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



"Viata e prea scurta; daca n-o putem lungi, hai s-o facem lata"... hh.gif

Ieri am facut-o lata, pe cuvântu' meu... sorry.gif
Am fost dupa cumparaturi, m-am imbatat din greseala si am pierdut cheile... spoton.gif
M-am dus in beci unde am chei de rezerva...
Azi-dimineata le-am gasit, erau in fata usii... rofl.gif

Shit happens... sorry.gif rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 18 Apr 2005, 02:04 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



Io am inceput s-o latzesc de vineri seara; sambata dimi am fost la Limbric numai ashea ka sa-mi revin si mi-am revenit pana cand am primit un tel. nasol de tot cum ca sambata si dumineca oi fi singur si atunci am latzit-o sambata toata noaptea si dumineca toata ziua si luni dupa-masa shi acuma am ficatu cat o lubenitza maaaare de tot. Azi musai sa fiu cuminte hh.gif O fi ea cumva si astazi...Beau ceai hepatic...Vorba lu Clarence - shit happened. Poate ca ma mai conversez cu el azi ashea, pe trezite. Gata mai am treishpe minuturi shi ma kar...Mai tre sa shterg si prafu. Afara-i nasol de tot. Oare cate vietzi mi-ar trebui ca sa-mi aduc ficatu la dimensiuni rezonabile ?


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decât tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 18 Apr 2005, 02:45 PM
Mesaj #3


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Am fost la shopping ohyeah.gif . e un magazin maaaaaare cu tzoale si chestii pentru casa. dupa ce am gasit o lenjerie simpatica si un set de tacamuri, m-am oprit la sutiene unde m-am incalcit rau de tot, ca aveam haina pe brat, geanta in mana si celelalte in brate mad.gif . m-am oprit putin si am pus ce cumparasem intr-o plasa din geanta, haina in geanta de unde am scos sticla de apa si portofelul, pe care l-am pus pe picioare, ca stateam ciuci ( laugh.gif ). dupa ce am introdus cu greu haina in geanta, m-am gandit ca si sticla de apa trebuie pusa undeva. m-am chinuit sa o infig si pe aia in geanta... in sfarsit am reusit ( blink.gif ) si asa cu o plasa si o geanta am tulit-o la sutiene. acolo nebunie mare, multe modele, multe marimi... taaaare frumos. dar la un moment dat mi-am pipait din reflex buzunarul de la blugi sa-mi simt portofelul, ca acolo intentionasem sa-l pun. da... nu l-am simti. normal! nici n-aveam cum ca nu-l bagasem ohyeah.gif . ma intorc disperata la locul 'ciuciului' ( devil.gif ) si-l gasesc intre picioarele unei doamne care cauta la fel de disperata printre chilotei ( ohyeah.gif ). nu m-am suparat ca calcase pe ei (ca ca... hehehe ohyeah.gif ). asadar am facut-o si eu lata ca mi-a pierit cheful de cauta sutiene. nu mai stie nimeni de isprava mea cool.gif .


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 18 Apr 2005, 02:45 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Cla
mesaj 18 Apr 2005, 02:48 PM
Mesaj #4


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (cactus @ 18 Apr 2005, 02:04 PM)
Vorba lu Clarence - shit happened.

Na si, Dane?? Nu-i bai... wink.gif spoton.gif
QUOTE
Oare cate vietzi mi-ar trebui ca sa-mi aduc ficatu la dimensiuni rezonabile ?

Ficat... pe lânga... = Galle.
Geht ein Mann zum Doc, sagt er: " Was hab ich für a Problem??"
"Nix, außer der Galle..."
"Das ist aber bitter..."

tongue.gif spoton.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 18 Apr 2005, 02:54 PM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Acu cateva zile, am fost sa cumpar o coroana si, cand am plecat, i-am urat vanzatorului (asa cum fac de obicei) "Vanzare buna!". Acu nu stiu daca am facut bine sau rau. blink.gif


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yvonne
mesaj 19 Apr 2005, 12:14 PM
Mesaj #6


Eternul Visator
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.405
Inscris: 5 November 03
Din: arad
Forumist Nr.: 1.137



Saptamana trecuta la Profi am rasturnat un raft intreg de biscuiti. O pereche ce era langa mine faceau fete fete ca nu aveau curajul sa rada pana eu nu am mai putut si am dat tonul.Se uita lumea ca la urs.


--------------------
unu si cu unu fac 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 19 Apr 2005, 01:09 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Dificila, eu am rasturnat un rand de prezervative. hh.gif Verde-albastra m-am facut... rofl.gif rofl.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yvonne
mesaj 19 Apr 2005, 01:12 PM
Mesaj #8


Eternul Visator
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.405
Inscris: 5 November 03
Din: arad
Forumist Nr.: 1.137



rofl.gif mwah1.gif prietenii stiu de ce? thumb_yello.gif


--------------------
unu si cu unu fac 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 19 Apr 2005, 01:22 PM
Mesaj #9


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (Zorro @ 18 Apr 2005, 02:54 PM)
Acu cateva zile, am fost sa cumpar o coroana si, cand am plecat, i-am urat vanzatorului (asa cum fac de obicei) "Vanzare buna!". Acu nu stiu daca am facut bine sau rau.  blink.gif

@ Zorro: Eu zic intotdeauna "Inca o zi frumoasa va doresc"... smile.gif

@ Nushi, dificila, Mara, Zorro: roflmao.gif spoton.gif

Cred ca am deschis un topic traznet... rofl.gif

Acest topic a fost editat de Cla: 19 Apr 2005, 01:29 PM


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 19 Apr 2005, 01:48 PM
Mesaj #10


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (cactus @ 18 Apr 2005, 02:04 PM)
Oare cate vietzi mi-ar trebui ca sa-mi aduc ficatu la dimensiuni rezonabile ?

Fa-o ca Larry Hagman, Dan... dunno.gif Da' banii... hh.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 19 Apr 2005, 01:51 PM
Mesaj #11


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE (Cla @ 19 Apr 2005, 02:22 PM)

Cred ca am deschis un topic traznet... rofl.gif


Traznet si indraznetz zic io ohyeah.gif .

Ce rezulta?

Traznetz, normaaaaal! tongue.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yvonne
mesaj 19 Apr 2005, 01:57 PM
Mesaj #12


Eternul Visator
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.405
Inscris: 5 November 03
Din: arad
Forumist Nr.: 1.137



clapping.gif roflmao.gif


--------------------
unu si cu unu fac 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 19 Apr 2005, 02:09 PM
Mesaj #13


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



clapping.gif Traznetz... roflmao.gif
Cred ca-l pun la "Perle adevarate" laugh.gif rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yvonne
mesaj 19 Apr 2005, 02:21 PM
Mesaj #14


Eternul Visator
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.405
Inscris: 5 November 03
Din: arad
Forumist Nr.: 1.137



Ultima mea boacana...de azi:
Stau de vorba cu o tipa faina de tot, genul din postarile foto a lui cactus....vorbeam despre culori....iar eu spun ca albastrul se potriveste cu tenul ei bronzat...la care ea imi spune cu inteles ca aia e culoarea ei naturala.Eu ohmy.gif wub.gif ,ea spoton.gif .Uneori minoritatile au exemplare de invidiat. rofl.gif


--------------------
unu si cu unu fac 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 23 Apr 2005, 12:13 PM
Mesaj #15


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Ieri chiar ca s-a-ntâmplat shit de tot...
Mi-a crapat PC-ul, mi-am luat unu' nou (aveam cu 98) cu XP...haha... Am facut toate "connections", ii dau drumul si-mi arata degetul din mijloc, era prost instalat...
Ma uit, vad doar niste dungi... ma gândesc "ma, fa tot nou" thumb_yello.gif
Il las sa vina de pe CD Recovery, imi zice ca trebuie refacuta partitiunea, adica formatata...ok. no problem. Doar vreo 2 ore. blink.gif ..
M-am gandit ca sa ma pupe undeva, m-am dus dupa cumparaturi, vin acasa, era aproape gata, tocmai la tzanc.
Ma intreaba ca daca vreau sa formatez inc-odata... am crezut ca crap de ciuda...
Dar asta n-a fost tot... mi-a murit, nu se mai misca nimic... habar n-am de ce... era monitorul mort... ma gandeam ca e imposibil sa crape asta tocmai acum...
Dar Marius e un om calm, m-am gandit "da-l dracu'" si spre norocul meu m-a apucat foamea, ma duc la mancare si mai tarziu vin din nou... ma gandesc ca hai sa-i dau drumul din nou, mai stii...
Ii dau drumu', merge tot dry.gif
I hate Microsoft!! 50.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 23 Apr 2005, 03:16 PM
Mesaj #16


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



sa va bag una proaspata, de vreo 2 ore...
merg la shopping, gasesc un magazin fainut, cu camasi fainute... aleg una, o dau vinzatoarei sa o impacheteze... merg la casa, platesc, iau plasa si plec... ies din pravalie si ma indrept spre masina...
la un moment dat aud in spate o tipa strigindu-ma "baiatul in portocaliu, hey... stai putin!!!"
ma uit.. beton tipa, ma opresc super afabil sa vad ce doreste, sa ma bag in seama, la care tipa vine, imi ia plasa... scotoceste in ea si scoate o bluza, ceva "picasso a inceput sa deseneze sutiene"
sa paralizez!
la care tipa imi spune "imediat vine prietena mea si cu camasa ta" cred ca o sa-ti stea bine...

incurca-se vinzatoarea plasele...

ma gindesc... daca ajungeam acasa cu bluzita cea sexi... si mai avea si prietena/sotie... oau....


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
surzi
mesaj 27 Apr 2005, 09:03 AM
Mesaj #17


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 286
Inscris: 29 January 05
Forumist Nr.: 5.580



si acum mor de ras frusty.gif

aseara, la terasa, un domn anume si-a luat la revedere, in felul lui aparte.....de placut mwah1.gif .......surprinsa, m-am dat un pas in lateral, insa pamantul era cu un nivel mai jos decat preconizasem..... ratand treapta esentiala....ca un mare paianjen alb, mi-am intins tentaculele jalnice in cautarea echilibrului......m-am napustit razboinic asupra unui scaun, care a cedat rasturnandu-se..........am luat in brate al doilea scaun....pentru asta a trebuit sa scap de beri si de geanta.....insa am gasit ce cautam........STABILITATE.....si ca situatia sa capete intreg ridicolul.....am izbucnit intr-un ras isteric rofl.gif

invidiez spectatorii.........am fost un show de exceptie spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 27 Apr 2005, 09:10 AM
Mesaj #18


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



macar purtai fusta scurta ? devil.gif

girlchat.gif innocent.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bufnitza
mesaj 27 Apr 2005, 10:30 AM
Mesaj #19


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 264
Inscris: 23 October 03
Forumist Nr.: 1.040



Offf ! Sa va zic ce-am facut ! Ies ieri sa duc dvd-urile si sa iau altele ... Ultimu' racnet la mine : role ! ca-n rest le aveam pe toate ! Si locul de unde iau dvd e intr-un garaj . Doua zile m-am dat jos de pe role in fata locului ... ieri nu ! Si a fost np pina atrebuit sa ies si sa urc treptele ... Cum sint novice cu rolele am cazut ! Da' cu tam-tam , s-a auzit o data trosc !
Erau 2 baieti inauntru la dvd , au sarit imediat si eu nu ma puteam ridica de atita ris !!!
Shit happens smile.gif)


--------------------
"Sunt om, si nimic din ceea ce e omenesc nu mi-e strain" Terentius.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 27 Apr 2005, 04:09 PM
Mesaj #20


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



E de groaza cu voi roflmao.gif ...deci nu-s singurul... clapping.gif spoton.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 30 Apr 2005, 04:03 PM
Mesaj #21


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Azi am reusit performanta sa raman fara bani si tigari rofl.gif
Si dupa cum in DE nu te-ajuta vecinii... 50.gif
Maica-mea s-a gandit (isteata cum e spoton.gif ) sa-si ascunda cheile de la bitzigla, cica sa n-o iau.... huh.gif
rofl.gif Prost e numa' ca mai am niste chei in buzunar... tongue.gif spoton.gif rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 9 Jun 2005, 07:25 AM
Mesaj #22


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



un destept din birou a plecat la buda, si a lasat telefonul pe masa. pe masa mea. a inceput dracia sa sune, si suna, si suna, super insistent...
am spus la o colega (cea mai apropiata de telefon) sa raspunda si sa spuna la alalat sa revina.
o aud pe asta ca zice "e la baie, reveniti peste 10 minute"... si gata
cam peste o ora vine asta urlind "bah, care mama dracului a raspuns la telefon, ca era nevasta-mea si acuma e in criza de gelozie!!!! ce naiba mah, astea sunt glume?"


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chime of Night
mesaj 12 Jun 2005, 01:58 PM
Mesaj #23


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 185
Inscris: 4 April 05
Din: Tulcea
Forumist Nr.: 6.065



Sa va spun si eu una care mi s-a intamplat acum nu multa vreme. La un asa zis "chef" in Tulcea, simtindu-ma in plus, retras intr-un coltisor m-am consolat cu o sticla de vodca care era la indemana... Nu-mi amintesc decat franturi din ce s-a intamplat dupa aceea, dar se pare ca m-am comportat nu tocmai frumos de vreme ce oamenii m-au trimis acasa. Cum m-am descurcat prin paienjenisul de stradute prost luminate din zona respectiva nu-mi dau seama si nici cum am ajuns pana la una din iesirile din oras care se afla la o distanta considerabila, cert e ca m-am trezit mergand impleticit pe mijlocul soselei in toi de noapte. Nu-mi aminteam cum ajunsesem acolo si nu vroiam decat sa ajung acasa asa ca mi-am continuat drumul prin bezna deasa vreme indelungata, pana am zarit o multime de luminite in departare. Frigul care imi intrase in oase si gandul patutului de acasa m-au facut sa iutesc pasul. Incepuse sa mijeasca de ziua si deja reuseam sa disting formele caselor in departare cand scrisul de pe o piatra kilometrica m-a facut sa intepenesc locului: "Agighiol 3 km". Da, Agighiol, un satuc situat la 20 km de Tulcea... smile.gif


--------------------
"Gandul mortii sa-ti slujeasca in orice clipa pentru a intelege pretul vietii." (Nicolae Iorga)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
surzi
mesaj 20 Jun 2005, 11:19 AM
Mesaj #24


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 286
Inscris: 29 January 05
Forumist Nr.: 5.580



Tocmani vin de la restanta de pe semestrul 1, mi-au picat subiecte usurele...........insa boacana care imi terorizeaza creierii este daca am scris pe foaie semestrul 1 sau semestrul 2, m-am grabit sa plec, am mazgalit rapid semestrul.....n......iar in capul meu 1 se suprapune cu 2, care se suprapune peste 1, care se dedubleaza in 2 la nesfarsit cry.gif cry.gif nici nu stiu ce sa fac.... frusty.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mdA!
mesaj 11 Jul 2005, 01:01 PM
Mesaj #25


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.554
Inscris: 11 May 04
Forumist Nr.: 3.457



@ surzi pana la urma cum a fost? sau n-ai aflat inca?

Nu se putea sa rateze Alexa topicul de boacane... asadar: dorm, ieri, pana pe la opt seara, ca deh avusesem o noapte agitata (am dormit in deplasare, vorba unui coleg) si dimineata s-a lasat cu_curatenii.. in fine, la opt seara fac ochisori si imi aduc aminte ca vin ai mei acasa si eu n-am pic de fir de paine prin bucatarie.. deci.. tragem o rochitica sub forma de halat (ca doar nu puteam sa plec in pijamale), bag picerele sub pat in cautare de papuci, saboti, draq ceva de incaltat, si o iau la vale dupe cumparaturi..
pan' sa ajung la magazin observ eu ca_calc cam sui de-un picior, respectiv de dreptul. bag ochii in picioare sa vaz de ce-s brusc atat de impiedicata... si ma prind.. in piciorul meu drept, era bine infipt un papuc de piele, negru. si in piciorul stang era bine infipt un papuc. mai degraba un sabot. maro. de piele intoarsa, cu siretel. aratam tare bine, mai ales ca rochita-halat era scurta rau, si picioarele se vedeau in toata splendoarea papuco-sabotilor mei....

evident ca n-am mai avut ce face, si mi-am continuat drumul pan' la magazin, ca nu mai avea sens sa ma intorc.. n-am aflat daca a observat cineva, ca am evitat sa ma uit la oameni.


--------------------
Amice, esti idiot! (I. L. Caragiale)

feel the rain on your skin, no one else can feel it for you
Dar din dar se face Raiul
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>cea preaîmpiedicată</span>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 11 Jul 2005, 01:28 PM
Mesaj #26


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



alexa = rofl.gif

QUOTE (Chime of Night @ 12 Jun 2005, 01:58 PM)
Nu-mi amintesc decat franturi din ce s-a intamplat dupa aceea, dar se pare ca m-am comportat nu tocmai frumos de vreme ce oamenii m-au trimis acasa.

rofl.gif Shit happens... tongue.gif
Ieri am facut si eu una zdravana:
Stau de vorba cu una din Detroit, imi zice ca a fost azi-dimineata la Mall.
Ma uit la ceas... "ce naiba, mai, la tine e 3 dimineata
"Nu, avem pm."

Ma uit pe geam si vad cum se-ntuneca... ohno.gif

sorry.gif "I want to get away, I wanna fly away..." rofl.gif rofl.gif

Acest topic a fost editat de Cla: 11 Jul 2005, 01:33 PM


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Steph
mesaj 16 Aug 2005, 10:27 PM
Mesaj #27


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 22
Inscris: 13 July 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 6.612



Eram in intarziere la serviciu si, dupa o alergare prelungita, n-am reusit sa prind masina, asa ca m-am odihnit, asteptand-o pe urmatoarea. Imi scot sticla de MD, cand vad un tip dragut care sta langa mine. Iau o pozitie cool si, ca si cand n-as fi observat ca se indreapta spre mine, ma uit in alta parte si incep sa desfac dopul sticlei. cool.gif El era la 5 pasi, 4..., 2... desfac dopul! Jetul de suc, agitat de alergarea recent incheiata, a stropit tot pe o raza de 3 m, inclusiv pe mine. Nici tipul nu a scapat, desi a reactionat rapid. tongue.gif

Nu stiam cum sa opresc nenorocirea aia!! rofl.gif Supravietuitorii, evident ca radeau in hohote. biggrin.gif


--------------------
Loves screws you over, but damn it's worth every penny of suffering...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cips
mesaj 17 Aug 2005, 12:14 AM
Mesaj #28


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 102
Inscris: 22 January 04
Din: Brasov
Forumist Nr.: 1.935



Faza de povestit nepotilor ....cu ceva ani in urma nu retin exact...intr-o vara..pe vremea aia conduceam..acum din motive economice am trecut la bitza wink.gif era duminica..ma intorceam de la piatza cu 2 pepeni imenshi...moartea mea..ajung in fata blocului...parchez masina pe trotuar...iau pepenii ii urc sus-asta a fost episodul 1.Se face seara ...merg la net toata noaptea, vina acas pe al 7 dimi. chior de somn...dorm bine, pe la amiaza ma trezesc...ma uit in parcarea din spate, mashina nu-i...o fi luat-o tata la munca....plec de-acasa.....(de mentionat ca nu apucasem sa vb. cu tata de duminica de la amiaza)-sf.episodului2...marti dimineata..ma trezeste tata sa ma intrebe unde e masina...eu ii raspund f convins..pai ce intrebare e asta? e la tine! smile.gif raspuns gresit..nu era!...cobor repede..imi amintesc ca am lasat-o duminica pe trotuar..da oricat m-am frecat la ochi, ea tot nu aparea biggrin.gif ca o minune, zaresc un politist...il abordez explicandu-i ca masina nu mai e la locul in care am lasat-o...el ma intreaba dar de ce am asteptat pana marti..din mom. ce serialul a inceput de duminica? ohno.gif ii explic ca doar de cateva minute mi-am dat seama sad.gif omu dispus sa ma ajute, imi cere datele masinii..apoi isi suna colegii, si ma anunta ca masina este la sectieIdeea e asha..in noaptea de vineri, un cetatean statea pe balcon si tragea din pipa..a observat niste tineri coborand dintr-o masina, si mesterind ceva pe la motor...aia s-au speriat si au fugit cand l-au vazut pe tip..lui i s-a parut suspect si a sunat la politie....iar ei au venit si au luat masina...si asteptau ca un uituc de propietar sa se sesizeze la un mom dat rofl.gif nici in ziua de azi nu stiu ce s-a intamplat..probabil am uitat cheile in portiera masinii sau chiar in contact..cert este ca pustanii au luat masina la o tura si le-a murit motoru..masina era intacta, nici o zgarietura ..si mai avea si benzina in rezervor...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yvonne
mesaj 17 Aug 2005, 08:39 AM
Mesaj #29


Eternul Visator
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.405
Inscris: 5 November 03
Din: arad
Forumist Nr.: 1.137



Zilele trecute la mine in birou plin de clienti...din aceia scobiti, stiti genul....eu dau sa fac o cafea, nu vad ca usa de la baie e intredeschisa si o iau in plin...buuummm....trosc....auuuu, dupa care ma intorc si le zambesc angelic, radeau oameni ca ..ce era de facut si uite asa am dezamorsat tensiunea de pana atunci.Pe umar am o urma de-a dreptul superba.


--------------------
unu si cu unu fac 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eve
mesaj 17 Aug 2005, 08:50 AM
Mesaj #30


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 315
Inscris: 13 October 04
Forumist Nr.: 4.661



Apropos de faze ca-n filme cu prosti laugh.gif
Ieri ma duc eu la un fast food sa-mi iau ceva pentru pranz si aproape de mine era un tip...dragut, ce sa zic biggrin.gif Si cum nu le am cu flirtul la prima vedere, am vazut ca tipul ma remarcase, dar stateam cuminte in banca mea. Si-mi fac curaj cand sa ies din fast food si-i arunc o privire galesa. Din pacate, in momentul in care ma uitam eu diafan in ochii lui, tocmai ce m-am izbit de usa pe care nu o deschisesem suficient ca sa pot iesi fara obstacole rofl.gif Asa ca adio flirt pentru mine laugh.gif


--------------------
Daca vrei sa fii iubit, iubeste. (Seneca)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 17 Aug 2005, 09:38 AM
Mesaj #31


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Eve, sa stii ca nu te merita tipul ala. Altfel, s-ar fi aratat interesat de starea sanatatii tale. rofl.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 17 Aug 2005, 10:10 AM
Mesaj #32


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Clasa a 10a...ora 6.45 in the morning...pantofi cu talba groasa si inalta...metrou...scari...concluzia: trei scari la rand le-am coborat in glezne...prin urmare...m-a luat ametzeala si m-am asezat pe scaune in asteptarea metroului...mi s-a facut rau...a venit metroul...cand m-am ridicat vedeam doar culori, am ochit o usa si m-am indreptat spre alt scaun rosu...Din pacate acel ceva rosu era un tip, care n-a prea inteles de ce il pipai si n-a vrut sa ma tina in brate sad.gif asa ca m-am asezat langa si am bagat ochii in pamant si am evitat privirile calatorilor tongue.gif Noroc ca mi-a trecut pana la scoala tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 17 Aug 2005, 12:50 PM
Mesaj #33


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (Kitty @ 17 Aug 2005, 10:10 AM)
Clasa a 10a...ora 6.45 in the morning...pantofi cu talba groasa si inalta...metrou...scari...concluzia: trei scari la rand le-am coborat in glezne...prin urmare...m-a luat ametzeala si m-am asezat pe scaune in asteptarea metroului...mi s-a facut rau...a venit metroul...cand m-am ridicat vedeam doar culori, am ochit o usa si m-am indreptat spre alt scaun rosu...Din pacate acel ceva rosu era un tip, care n-a prea inteles de ce il pipai si n-a vrut sa ma tina in brate

rofl.gif Moooorr rofl.gif
Kitty, esti o minune: tocmai am aratat asta mamei mele, zice:
"Am coborât odata din troleibuz, am dat intr-o gaura si l-am îmbratisat pe ala care voia sa intre" rofl.gif
Shit happens... spoton.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 17 Aug 2005, 01:05 PM
Mesaj #34


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Atunci hai sa va mai povestesc! biggrin.gif

cumaparat paine...luat catzel cu mine...papuci...vara...pantaloni scurti...trecere de pietoni...m-am impiedicat de caine si m-am lungit cat eram de lunga pe trecere...o masina oprita...femeia de la volan se holba speriata la mine tongue.gif ... m-am ridicat frumos de jos, cu genunchii plini de sange si mi-am continuat drumul catre paine...evitam din nou privirea trecatorilor...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 01:37 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman