HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

27 Pagini V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zi-ne Ce Ai Acum In Cap, Total off-topic
genicon
mesaj 25 Mar 2003, 07:59 AM
Mesaj #1


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Iata si unul dintre avantajele acestui forum - nu trebuie neaparat sa fi on topic.
Pentru cei care au ceva de zis, li s-a intamplat ceva, au auzit ceva, vor sa zica ceva etc si nu au unde sa o faca, acesta este locul potrivit. Ziceti ce aveti voi in gand in momentul de fata, chiar daca nu are nici o legatura cu postul anterior. Va garantez ca vor lua nastere niste discutii foarte interesante biggrin.gif

- Eu acum ar trebui sa fiu la scoala (e ora 8:18) dar stau pe net, si sunt singurul membru activ pe hanul ancutei. Si cant, de nevoie, ca nu-mi plac, Talisman - Singuuur, atat de singuuur blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 25 Mar 2003, 11:14 AM
Mesaj #2


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Eu mor de lene si ar trebui sa ma duc pe la servici si nu am nici un chef biggrin.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ulysses.Odyossus
mesaj 25 Mar 2003, 11:31 AM
Mesaj #3


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 283
Inscris: 4 March 03
Din: Mediterana
Forumist Nr.: 16



eu n-am nimic in cap


--------------------
The CSena Slayer
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 25 Mar 2003, 11:31 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
SYD
mesaj 25 Mar 2003, 06:15 PM
Mesaj #4


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 53
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 42



shurubele, piulitze, firishoare...

Tocmai am terminat de baut ceaiul de la ora 5, care de fapt, a fost la ora 6. smile.gif


--------------------
Si ce daca?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 25 Mar 2003, 09:07 PM
Mesaj #5


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Tre' sa plec in banchet joi... si trebuie sa ma distrez... Sunt suparat insa ca nu mai vine cu mine prietena mea. O sa-mi fie dor de ea. Daca ma sinucid? smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.agy
mesaj 25 Mar 2003, 10:59 PM
Mesaj #6


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 197
Inscris: 3 March 03
Din: Dragon's Lair..near the tree of Eternity
Forumist Nr.: 6



sinapsele muncesc patriotic in timp ce celulele gliale le hranesc....creierul este defapt o dictatura....unii muncesc,altii ii intretin...si totul pentru o singura persoana biggrin.gif


--------------------
"modul in care culegi,procesezi si folosesti informatia fac diferenta intre invingator si invins!"-Bill Gates
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Mar 2003, 11:45 PM
Mesaj #7





Guests






Pai in cap, la ora asta , am numai injuraturi pt iubi meu, ca trebuie sa vina iar la comp si eu n-am apucat decat 2 ore de net azi. si mor de nervi ca tre' sa va parasesc tocmai cand nu sunt singura online mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 26 Mar 2003, 03:10 AM
Mesaj #8


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



Bai genicoane, da tu chiar nu ai respect de sine/chiar iei subiecte intregi de pe fanclub si le aduci aici/nu ca ar fi o problema, ca mi se rupe, da tu chiar asa retard esti? Nu poti sa compui ceva singur?

Asta mi-a trecut mie prin cap acum! Na, ce vreti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 26 Mar 2003, 10:20 AM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



bai penetratorule, tu chiar nu poti sa fii mai pasnic putin ?!? Adica eu unu te rog sa faci un efort si sa te linistesti inainte sa scrii, inteleg ca uneori dai peste ceva care te deranjeaza, dar ia o pauza, ceva, si pe urma exprima-ti parerea intr-un mod cat mai putin ofensator...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 26 Mar 2003, 02:59 PM
Mesaj #10


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



Senior cain, inca o data m-ai avut! Esti tare!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 26 Mar 2003, 03:02 PM
Mesaj #11


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Na, penetratorule! Sa vad acum ce-i zici lu Moshu! (e drept, el a zis ca l-a luat de pe fanclub) Si mai zi-mi si mie pls, ce alte subiecte am mai luat eu de pe fanclub (nu zic ca nu copiez - deh, suntem romani si cu toti copiem)??? Oricum, referitor la afirmatiile tale, am si eu o intrebare - tu ce subiecte ai deschis pe aici? Ca sa nu mor "retard"
P.S. Nici o problema, Cain, eu nu sunt atat de sensibil la injurii - am mai zis, sunt, din pacate, obisnuit cu ele. Si mereu vin de la acelasi gen de oameni. Insa cu siguranta altre persoane de pe forum nu tolereaza asa ceva, deci ar fi mai bine sa ne abtinem.
P.P.S - Acum nu inseamna ca daca aveti ceva cu cineva de pe forum sa va varsati nervii pe mine, ca sunt si eu om biggrin.gif dry.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 26 Mar 2003, 03:08 PM
Mesaj #12


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Sufar de o mahmureala incredibila.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 26 Mar 2003, 05:53 PM
Mesaj #13


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



Ce sa-i maizic lu moshu ma? Ca el si asa e batut de soarta! Ii tot zic in fiecare zi si tot nu se prinde nimic de el!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 26 Mar 2003, 06:07 PM
Mesaj #14


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



genicon, nu e vorba ca suporti, este vorba de atitudinea generica a penetratorului... daca vrea sa faca bascalie, nui bai, ca nu santem la sedinta cu tovarasa directoare.. problema lui e ca se dovedeste a fi din topor; ceea ce pe mine cel putin ma irita. Tare. Si daca se strang prea multe iritari, se lasa cu plangeri la directiune. Si ian ban. Nu ca ar fi bai sa ia ban, ca merita, dar nu e bine sa ne tratam asa clientii, mai bine ii ajutam sa fie de treaba... Ce zici penetratorule? Nu vreau sa te superi, nici sa faci misto din ala de maidan, hai sa aratam CLASA. ? "Ne bagam" ? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 26 Mar 2003, 06:11 PM
Mesaj #15


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE (penetratorul din carpati @ Mar 26 2003, 06:05 PM)
Ii tot zic in fiecare zi si tot nu se prinde nimic de el!

Da, mi se intampla si mie pe acest forum...dar, nu-i nimic, daca nu inteleg dupa avertisment, le dam si banare, ca e pentru toti! 50.gif

Studiu de caz: Penetratorul wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 26 Mar 2003, 06:25 PM
Mesaj #16


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



Dati bre cu ban, ca nu e problema! Daca asa rezolvati problemele voi, bagand pumnul in gura, fie ca voi! Oo pot sa traiesc si fara han! Cum si voi puteti trai fara penetrator!

Caine, stii care e duda ma? Ca discutiile de pe aici sunt atat de puerile, ca-mi vine sa turbez de ciuda ca n-am ce discuta! Cand vad reply-uri d'alea de linguseala, imi vine sa turbez de nervi! Muschii mei, caterinca n-ai voie, misto n-ai voie, cu tz n-ai voie! Ce e voie aici? Linguseala? Puerilism ridicat la rand de forum cu pretentii? Pe bune, nu am nimic cu nimeni(poate cu Syd nitel tongue.gif ), dar nu pot posta in stilul meu ca imi bagati calus pe gura!
V-am mai zis odata, daca vroiam forum de litere sau de discutii savante, ma duceam la academie! Pe cuvantul meu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 26 Mar 2003, 06:32 PM
Mesaj #17


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Omule, imi pare rau ca vb mai urat cu tine, dar :
1. Eu scriu cu tz, si nu se supara nimeni; nici pe tine nu s-ar supara
2. Eu unu nu ling in cur pe nimeni, si nu am probleme, decat vis-a-vis de limbaj (vezi cuvantu CUR, care imi va fi cenzurat, pe buna dreptate)
3. kterinca TE ROG sa faci, ca seriozitatea nu o suport nici eu; dar fii CU BUN GUST, nu tzaran. Asta e spiritul forumului...

Deci, pe bune, nu imi esti antipatic, dar incearca sa te schimbi putin, macar aici.. Nu strica; nici pe viitor. Daca vrei, ne vedem la o bere, ceva, sa ne vb..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 26 Mar 2003, 10:04 PM
Mesaj #18


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Hmm...sa explicam:

1. Referitor la diacritice: este recomandat sa nu folosesti tz pentru ca, desi nu pare, este mai ciudat scris tzara decat tara. Si de ce sa folosesti tz cand poti sa scrii þ? Nu am penalizat pe nimeni pentru ca foloseste 'tz', dar recomand folosirea diacriticelor þ wink.gif

2. Nu comentez, pentru ca este o acuzatie nefondata.

3. Caterinca se poate face, in limita bunului simt la 'Poiana lu' Iocan' si, rareori la Cafenea. Restul sunt forumuri pe anumite subiecte, care necesita raspunsuri serioase.

4. Banarea nu este 'pentru a baga pumnul in gura'. Pur si simplu este un efect al incalcarii repetate a regulamentului. Si, sincer, Penetratorule, cred ca am fost destul de indurator pana acum in aceasta privinta. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 26 Mar 2003, 10:59 PM
Mesaj #19


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Am o stare de fericire stupida, si habar nu am de ce, nici macar nu am baut nimic.
laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 27 Mar 2003, 12:50 AM
Mesaj #20


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



Bine ma sefu, ok! O sa incerc, nu promit, o sa incerc doar!
Dar vezi tu, cand ti se ridica mingea la fileu si nu lovesti bine, parca iti vine sa plangi!

Acest topic a fost editat de Mihai: 27 Mar 2003, 01:23 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 27 Mar 2003, 02:09 AM
Mesaj #21





Guests






Penetratorule!!Cam intreci masura!!Cu limba dau unde vreau, cand vreau, cui vreau, nu cred ca asta te deranjeaza prea tare, doar ca, vezi matale? nu-mi place sa-ti dau tie nicaieri.
si te rog nu fa insinuari la adresa mea, ca nu ti-am vorbit asa...inca...desi nici nu cred ca o sa fac asta...
Si mai intelege o chestie: nu pup undeva pe nimeni, din simplul motiv ca aici pot sta daca vreau, nu trebuiesc linguseli sau plocoane sa postez,deci nu vad motivul pt a lingusi, cum frumos sugerezi dumneata.
hai sa incercam sa dam dovada de oameni civilizati, ca asa ne pretindem.Ce dumnezeu??
oare romanul nu poate sta laolalta cu altii ca el fara sa faca mistouri si sa discute civilizat??Fara certuri si atacuri la persoana nu se poate??M-am saturat de personaje care se cred indreptatite a improsca cu noroi peste tot pe unde se duc, din simplul motiv ca, vezi doamne, asa e stilul lor!Hai sa fim obraznici , dar cu bun simt, caci se poate si asa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
penetratorul din...
mesaj 27 Mar 2003, 02:13 AM
Mesaj #22


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 44
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 58



31.gif
esti delicioasa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 27 Mar 2003, 02:17 AM
Mesaj #23





Guests






Hahahahahaha, de unde mai inainte ma apucasera caldurile de nervi, acu' era sa cad de pe scaun de atata ras.Mai baieti, voi sunteti fantastici, mai!!Dar cand oi apuca sa va inteleg , nu stiu laugh.gif Hai ca esti bestial cand vrei mey, penetratorule!! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 27 Mar 2003, 10:02 AM
Mesaj #24


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Hani, sintem ou kinder cu surprize... nu toate sint frumoase, dar ele exista...

ce am in cap acum.. ? Shit, nu se termina programu asta mai repede.. ?!? Bere! Bere bere..bere..re..eee....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SYD
mesaj 28 Mar 2003, 05:26 PM
Mesaj #25


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 53
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 42



Acum in cap mi-a venit ca pe forumul asta ma cheama SYD. Nu depeche, cum imi zic unii. Este adevarat, contul dEpEchEmIND este de baza la mine, si asa ma cunosc totzi. Dar aici spunetzi-mi SYD! smile.gif


--------------------
Si ce daca?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 28 Mar 2003, 07:37 PM
Mesaj #26


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Hani, eu sint de acord cu personalitatea multipla... dar pana la un punct... Adica o dezvotli pe a treia ?!?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 29 Mar 2003, 11:55 AM
Mesaj #27





Guests






De ce nu? Daca se poate... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SYD
mesaj 30 Mar 2003, 01:49 PM
Mesaj #28


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 53
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 42



Nu am mai nimic in cap la ora asta si mai mult n-am de zis.


--------------------
Si ce daca?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 31 Mar 2003, 10:28 AM
Mesaj #29


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Eu m-am intors ieri din banchet si stau si ma intreb - de ce nu a tinut mai mult? De ce nu am baut toata berea aia? De ce s-a ofticat Madalina pe mine? Astea sunt intrebarile care inca isi cauta raspunsul. Si revenind eu in Han sa beau o cafea sa imi mai revin din betie observ cu stupoare ca multe subiecte s-au transformat in discutii personale... hmmmm...


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 31 Mar 2003, 10:39 PM
Mesaj #30


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Hehe, sint fericit ca am fost ales forumistul lunii biggrin.gif . Felicitari tuturor participantilor, multumiri lui Mihai pentru initiativa si premiu, si multumiri pentru voturi biggrin.gif .

Vreti sa tin un discurs gen Oscar?
laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 1 Apr 2003, 12:11 AM
Mesaj #31


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Te las pe tine prima biggrin.gif . Treaba aia cu caldura suna mult mai interesant biggrin.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 1 Apr 2003, 10:41 AM
Mesaj #32


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Si eu care speram sa citesc acum o poveste "fierbinte" biggrin.gif .
Apropos, o chestie ma distreaza la nebunie, acum am observat-o. Va las sa ghiciti.
Hint:
Look at me!
laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 1 Apr 2003, 11:02 AM
Mesaj #33


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Ma uit la tine...si vad "MEMBRUL LUNII"...e coool tongue.gif biggrin.gif tongue.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 1 Apr 2003, 12:47 PM
Mesaj #34


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



laugh.gif
E cool de tot, sper ca fetele sa aiba aceeasi parere biggrin.gif .
laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 1 Apr 2003, 03:01 PM
Mesaj #35


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Gogule, prea ne dai peste nas cu "membrul lunii" Io unu sunt ofticat rau. Eu trebuia sa fiu membrul lunii!!!!!! Imi dau demisia din functia de moderator, n-o sa mai intru in viata mea pe acest forum nerecunoscator si lipsit de recunoastere a valorii!!!! 24.gif 50.gif
Si in plus, SYD (nevasta-mea) m-a parasit, nu a mai intrat nici ea pe aici, a fugit cu copilu' si banii si m-a lasat cu buza-n soare... Si Gogu mi-a mai si furat membrul lunii... Las ca stiu eu ca ai avut pile! biggrin.gif Da nu-i bai, ca ma sinucid acu' de necaz si o sa te bantui toata viata!! 6.gif
P.S. Pt cei care nu au simtul umorului dezvoltat, sau cei care nu pot gusta o gluma proasta facuta de mine - totul era doar gluma... Doar ce am zis de Gogu e adevarat 19.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

27 Pagini V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 04:03 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman