HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Esti Blogger? Te Platim!, Scrie despre noi si castiga un voucher de 10-100 lei.
Cecilia M.
mesaj 13 Nov 2008, 11:09 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 10
Inscris: 19 February 08
Forumist Nr.: 11.294





Esti blogger? Te platim!

Trimite-ne in perioada 7-30 noiembrie 2008 la adresa articol@magazinultau.ro un articol pe care l-ai scris despre magazinultau.ro. Poate fi despre un produs pe care l-ai luat de la noi si pe care-l folosesti cu placere, despre un serviciu pe care l-ai gasit in exclusivitate la noi, despre un concurs sau o promotie de-a noastra care ti-a atras atentia. Vom citi materialul de la tine si-ti vom raspunde rapid cu suma pe care ne-am gandit sa ti-o oferim drept plata pentru postul tau. Daca iti convine suma, publici postul si incasezi voucherul. Daca nu, faci ce vrei cu articolul tau. Vor fi avantajate clar posturile care vor vorbi despre promotiile aniversare magazinultau.ro, pe care le gasititi aici.

Fiecare post va fi recompensat cu vouchere a caror valoare este cuprinsa intre 10 si 100 de lei, in functie de cat de mult ne place cum ai scris.

Campania se adreseaza tuturor persoanelor fizice cu varsta de peste 18 ani care scriu pe un blog cu audienta (mica sau mai mare) in Romania. Voucherele oferite in timpul promotiei pot fi cheltuite in cursul anului 2008.

Da, ideea a fost preluata si reciclata de la www.fungift.ro, carora le multumim ca ne-au lasat sa continuam campania inspirat lansata de ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 05:10 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman