HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Nimfa Bolnava, O nimfa micutza si bolnavioara
didicus maximus
mesaj 19 Jan 2008, 02:39 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 15 January 08
Forumist Nr.: 11.137



Salutari,
E prima oara cand va scriu si din pacate cu un subiect nu prea placut. Acum o sapt i-am cumparat lui Aristica, nimfa mascul cam de un an, o pereche. Mi-a placut foarte mult femela cand am vazut-o la magazin si fara sa ma uit foarte atent la ea sa vad daca e sanatoasa am cumparat-o. Era un pic cam neingrijita si fara unele pene dar am zis ca nu e asta o problema. Dupa cateva zile insa a inceput sa devina apatica, sa nu mai manace si si sa elimine niste excremente foarte verzi(nu imi dau seama de ce, ca verdeata nu i-am dat) si seminte aproape intregi. Azi am fost prin oras la farmacii veterinare dar sunt toate inchise. I-am luat insa niste pastile de furazolidon poate ajuta. Nu prea stiu insa cum sa i le dau, sa nu ii fac mai mult rau.
Cum sa procedez cu pastilele asta?
Mi-e teama sa nu se imbolnaveasca si masculul.
Ce altceva sa ii mai fac sa ii treaca? cry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 19 Jan 2008, 03:00 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Cateva sfaturi, nu stiu daca te ajuta, dar in lipsa de altceva....vezi ce gasesti aici


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arcuelly
mesaj 14 Apr 2008, 08:28 AM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 14 April 08
Forumist Nr.: 11.492



ohyeah.gif ohyeah.gif sorry.gif mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 12:37 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman