HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Aniversez 30 De Ani!
Ovidiu Bufnila
mesaj 14 Nov 2007, 09:25 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



Aniversez 30 de ani de strategii, scenarii şi servicii de imagine şi comunicare! De 30 de ani mă ocup de strategii, scenarii, servicii de imagine şi comunicare. Am trecut prin multe, m-am vălurit în multe domenii, am făcut de toate, acum aniversez. Am avut şansa să cunosc oameni de excepţie care m-au ajutat enorm să învăţ ce trebuie. Mi-au trecut prin mână sute de oameni de toate felurile de la scriitori, ingineri, strungari şi şoferi, fete de fete, activişti, revoluţionari, disidenţi, paraşute, aviatori, oameni politici de tip nou, actori, plasatoare, recidivişti, ministeriali şi chiar prezidenţiabili, studenţi şi elevi, profesori, sindicalişti, pescari, oţelari, marinari, ofiţeri de toate armele, turnători, pârâcioşi, curve masculine, bârfitori, războinici sau naivi, hoţi, mincinoşi, lăudăroşi, întunecaţi, irascibili, gagicuţe, domnişoare de pension, instrumentişti, sepepişti, oameni de afaceri sau afacerişti, vedete TV, jurnalişti de toate felurile, spioni, ofiţeri din serviciile secrete, macaragii, maşinişti şi mecanici de locomotivă, capişti şi fermieri, preşedinţi de partide, masoni, exaltaţi, melancolici, sculptori şi arhitecţi, medici, doctori, cititori în stele, agenţi dubli, aerieni, utopişti, visători, canalişti, administratori, manageri, telefoniste, gropari şi femei de serviciu, prefecţi, consilieri de toate felurile, un extraterestru, fumători şi nefumători, întreprinzători şi comercianţi, veroşi, interlopi, valutişi, gurişti, bonjurişi şi malagambişti, regizori, muzicanţi, rokări, geniali, obişnuiţi, iniţiaţi, cheflii, băşcălioşi, zurbagii, cuminţi, sperioşi, neînfricaţi, bla, bla, bla. Am jucat barbut pe străzi şi am filozofat cu mari filozofi, deopotrivă. Ăsta sunt. Cu bune, cu rele. Într-o viaţă de om m-am înaintat singur, pe riscul meu, construind, imaginând, secretând, producând, promovând, punând la cale strategii, scenarii, servicii de imagine şi comunicare. Punct.

Acest topic a fost editat de Ovidiu Bufnila: 14 Nov 2007, 09:26 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 14 Nov 2007, 10:10 PM
Mesaj #2


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Intru Multi Ani de interogatii sincere!
Iti urez mai multa introspectie, putina interiorizare nu strica. Esti prea canalizat pe cunoasterea exterioara, pe ce este in jurul tau.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori
mesaj 15 Nov 2007, 04:27 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.024
Inscris: 6 September 04
Din: somewhere over the rainbow...
Forumist Nr.: 4.413



La Multi Ani si la mai mare!


--------------------
Nu anii din viata mea sint importanti ci viata din anii mei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 15 Nov 2007, 04:27 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
motanul_incaltat
mesaj 15 Nov 2007, 05:03 PM
Mesaj #4


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 83
Inscris: 25 July 07
Forumist Nr.: 10.101



La multi ani! smile.gif


--------------------
Limitele lumii tale sunt cuvintele pe care le folosesti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 15 Nov 2007, 05:15 PM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(Ovidiu Bufnila @ 14 Nov 2007, 09:25 PM) *
Aniversez 30 de ani de strategii, scenarii şi servicii de imagine şi comunicare! De 30 de ani mă ocup de strategii, scenarii, servicii de imagine şi comunicare. Am trecut prin multe, m-am vălurit în multe domenii, am făcut de toate, acum aniversez. Am avut şansa să cunosc oameni de excepţie care m-au ajutat enorm să învăţ ce trebuie. Mi-au trecut prin mână sute de oameni de toate felurile de la scriitori, ingineri, strungari şi şoferi, fete de fete, activişti, revoluţionari, disidenţi, paraşute, aviatori, oameni politici de tip nou, actori, plasatoare, recidivişti, ministeriali şi chiar prezidenţiabili, studenţi şi elevi, profesori, sindicalişti, pescari, oţelari, marinari, ofiţeri de toate armele, turnători, pârâcioşi, curve masculine, bârfitori, războinici sau naivi, hoţi, mincinoşi, lăudăroşi, întunecaţi, irascibili, gagicuţe, domnişoare de pension, instrumentişti, sepepişti, oameni de afaceri sau afacerişti, vedete TV, jurnalişti de toate felurile, spioni, ofiţeri din serviciile secrete, macaragii, maşinişti şi mecanici de locomotivă, capişti şi fermieri, preşedinţi de partide, masoni, exaltaţi, melancolici, sculptori şi arhitecţi, medici, doctori, cititori în stele, agenţi dubli, aerieni, utopişti, visători, canalişti, administratori, manageri, telefoniste, gropari şi femei de serviciu, prefecţi, consilieri de toate felurile, un extraterestru, fumători şi nefumători, întreprinzători şi comercianţi, veroşi, interlopi, valutişi, gurişti, bonjurişi şi malagambişti, regizori, muzicanţi, rokări, geniali, obişnuiţi, iniţiaţi, cheflii, băşcălioşi, zurbagii, cuminţi, sperioşi, neînfricaţi, bla, bla, bla. Am jucat barbut pe străzi şi am filozofat cu mari filozofi, deopotrivă. Ăsta sunt. Cu bune, cu rele. Într-o viaţă de om m-am înaintat singur, pe riscul meu, construind, imaginând, secretând, producând, promovând, punând la cale strategii, scenarii, servicii de imagine şi comunicare. Punct.

La multi ani! Sa fi sanatos si fericit mwah1.gif Dupa cum iti descri viata (sau activitatea, 30 de ani?) esti un om ca toti ceilalti, care au trecut prin mainile lor cam tot ce ai trecut tu. Adica tu i-ai trecut prin mainile tale si ei te-au trecut prin mainile lor. Probabil daca tu nu ai fi existat nici ei nu ar fi existat dar si varianta cealalta este perfect valabila. Asta este viata, o femeie frumoasa, dar curva. jamie.gif


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca_M.
mesaj 15 Nov 2007, 05:48 PM
Mesaj #6


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 596
Inscris: 8 November 07
Forumist Nr.: 10.832



La multi ani!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 15 Nov 2007, 05:53 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Domn' Bufnila ! LMA si la cat mai multe valurele ! smile.gif

Ia spune in toti anii astia cate/ce premii, medalii, diplome, expuneri la gazeta de perete, insigne de fruntas si alte strangeri de mana ai primit ? Fa o separatie primii 13 ani si apoi ceilalti 17 .

Acest topic a fost editat de March: 15 Nov 2007, 05:54 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 10:48 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman