HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Zebrele Australiene - Ce Mananca Puiutii Si Altele
zvon
mesaj 5 May 2007, 01:33 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 21
Inscris: 20 December 05
Forumist Nr.: 7.506



in urma cu doua saptamani cele doua zebre australiene au depus cateva oua. la inceput am crezut ca glumesc si ca le vor abandona in cateva zile. insa azi-dimineata au aparut micutii... cred ca sint 6! smile.gif
as vrea sa stiu daca a mai avut cineva de pe forum pasari din acestea si cum s-a descurcat cu aia micii. am citit ca trebuie sa le dau mixtura de ou cu biscuiti pentru pasari, morcovi rasi si branza de vaci, dar poate mai exista si alte alimente cu care sa le imbunatatesc dieta. de fapt mi-ar prinde bine orice sfat privind ingrijirea lor pentru ca n-am mai avut niciodata puiuti si am oarecare emotii ... pls.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 10:04 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman