HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Campania Bufniliana Anti Basescu
Ovidiu Bufnila
mesaj 22 Apr 2007, 10:53 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



Mda. Tocmai cand eram PRO, m-am facut ANTI! Pasca-ma-si de roman oportunist, bufnilule, nu-i asa? Acu tre sa dau de pamant cu Presedintele asa cum a facut OCTAV Paler la Antena 1 de ma apucase durerea de ficati. Ei, domnu Presedinte nu e un inger. Cum sa fac sa-l demolez? Aveti vreo idee, ceva? Am gasit pe Net mii si mii de demolatori. Haiosi. Da nu le fac reclama chiar la toti. Lu Bufnila Anti Basescu nu-i place de Base din o mie de motive. Stiti vreunu, il banuiti?

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Acest topic a fost editat de Ovidiu Bufnila: 22 Apr 2007, 10:54 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 22 Apr 2007, 05:27 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



OK, acesta este un exercitiu democratic, tigrilor si tigroaicelor. Am deschis si un topic ANTI ca sa echilibrez jocul imagologic.
Va iubesc.

PS: In nume personal, Ovidiu Bufnila se bucura ca sunteti pro Basescu.
tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cocosel
mesaj 22 Apr 2007, 05:38 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.933
Inscris: 20 December 06
Din: London/Bucharest
Forumist Nr.: 9.114



Ovidiu..asa era normal de la inceput si un topic anti...
Nu!!!.. suntem multi impotriva lui dar nu ne manifestam zgomotos prin piete..nu avem pancarde si nu calatorim zeci de km pentru ideea de un nou om providential care sa ne conduca.Nu vreau sa ajungem iara la manipularea din perioada comunista, el este bun ceilalti sunt rai.Parca am fi in povestea Scufitei Rosii...
Nu cred in oamenii care mint..ai facut o greseala ti-o asumi si iesi din joc.Totdeauna se vor ivi unii mai buni sau mai putin buni decat Basescu.Insa sunt de parere ca trebuie sa il amendez prin constiinta cetateneasca si anume votul si poate prin ideile exprimate pe aci prin han. tongue.gif




--------------------
"Mă simt ca într-o barcă, singur, pe un lac necunoscut, dus de curenti din ce în ce mai departe de mal. Chiar dacă as striga "ajutor" nu m-ar auzi nimeni. Asa că prefer să tac si să cred că alunec printr-un vis. Spre ce? Habar n-am..."
Octavian Paler

" Truth may seen, but cannot be : / beauty brag, but'tis not she; / truth and beauty buried be."
W. S.
"GIVE me women, wine, and snuff / Untill I cry out "hold, enough!" / To No. 7, just beyond the circus day / A winding-sheet, ah ME! I must be away!"
John K.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 22 Apr 2007, 05:38 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 22 Apr 2007, 07:33 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



Pro Basescu sau Anti Basescu sunteti bine venit in Arhipelagul Imaginii. Vom inainta inspre experientele noastre cotidiene sau istorice asumandu-ne curajul de a infrunta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 08:07 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman