HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Poeta Nascitur, Orator Fit., Poezi pentru cei ce scriu poezie.
Marduk
mesaj 20 Jan 2007, 04:05 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Incerc sa activez un nou topic, pentru cei care chiar cred ca scriu poezie. Am participat (si voi participa) la un alt topic legat de poezie, dar consider ca o poezie trebuie prezentata integral si supusa opiniilor celor care participa la topicul respectiv. Participantii si numai cei care au postat poezi, vor fi luati in considerare si vor participa la prezentarea de referinte despre poezia postata. Participantii, pot prezenta propriile modificari, aduse poeziei postate, alaturi de varianta originala, dar numai dupa ce si-au exprimat opinia despre o poezie postata anterior. Sunt acceptate orice fel de poezii, un "poet" nu poate posta alta poezie decat dupa ce a primit cel putin 3 (trei) referinte despre poezia postata. Poate posta o singura data cu titlu, exceptional, in cazul in care crede ca poezia respectiva, este demna de a fi prezentata pe forum. Sper sa va placa propunerea mea si daca nu, accept orice alte propuneri, pentru a imbunatatii topicul si al face un loc in care vom descoperii poeti originali si cine stie, poate le vom citi poeziile tiparite.

Acest topic a fost editat de marduk: 20 Jan 2007, 04:13 PM


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 07:50 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman