HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Fedor Di Rommy, (catelus adorabil, 2.5 luni)
naicu_cristina
mesaj 12 Oct 2006, 08:18 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 9
Inscris: 13 August 06
Forumist Nr.: 8.542



Fedor di Rommy, un catelus adorabil, 2.5 luni, blanita scurta si moale, crem-argintie, suplu si inalt, talie medie (acum are 8 kg si va ajunge la maturitate la max. 20 kg), ochisori irezistibili. Este delicat si f.sensibil la cearta , deosebit de tandru, curat (isi face nevoile doar pe balcon, pe ziare) si mancacios. Ambii sai parinti sunt multipli campioni la dresaj, chiar daca nu sunt de rasa. Cautam familie iubitoare, calma, eventual cu copii sau cu alte animalute in casa (ca sa nu duca dorul parintilor si surioarei lui), care sa aiba timp si rabdare pentru educatia si cresterea lui, pentru plimbari in parc, care sa il rasfete si sa il lase sa doarma in pat. Are carnet de sanatate la zi, cu toate deparazitarile si vaccinurile.
cristina.naicu@eracomunicatiilor.ro
naicu_cristina@yahoo.com
0745.378.333
0723.361.690


Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  DSC02051_400x300.jpg ( 36.23K ) Numar descarcari: 31
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 12 Oct 2006, 08:40 AM
Mesaj #2


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



naicu_cristina bine ai venit printre noi.
Este un catel minunat !


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 01:03 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman