HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

 
Reply to this topicStart new topic
> Romania - Norvegia 1-1
Mihai
mesaj 11 Jun 2003, 09:31 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



50.gif La Oslo, pe o ploaie torentiala, Romānia n-a obtinut decīt un punct cu Norvegia (1-1), īntr-o partida decisiva pentru accesul la Campionatul European din Portugalia 2004. Dupa ce a ratat o imensa ocazie din trei metri īn prima repriza, Ionel Ganea s-a revansat īn minutul 63, trecīnd de doi adversari si plasīnd mingea pe langa portar. Dupa un sfert de ora īnsa, Solskjaer a egalat dintr-un penalty usor acordat de arbitrul Lubos Michel. 24.gif

Devine din ce in ce mai indepartat CE 2004 pentru Romania sad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 Sep 2003, 11:25 AM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



EI... care credeti ca sunt sansele acum? Mergem sau nu mai departe? Azi meci, probabil foarte usor cu Luxemburgul... Miercuri ceva mai greu cu Norvegia, la ei acasa... biggrin.gif Oricum, un lucru e clar - miercuri o sa fie mare zi de betie. Totusi... ce credeti - va fi betie de bucurie sau de suparare?


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 7 Sep 2003, 04:02 PM
Mesaj #3


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Booon, cu Luxemburgul ne-am lamurit. Am avut bafta si cu Bosnia (1-0 cu Norvegia, tot aseara), de-acum calificarea sta din nou in miinile noastre, nu mai depindem de altii ... decit in parte tongue.gif Daca batem miercuri in Danemarca, avem asigurat macar locul 2 care ne trimite la baraj (unde asteptam cu drag Slovenia wink.gif ). Daca facem egal, asteptam cu interes ca acelasi Luxemburg sa faca egal in Norvegia (ceea ce nu se poate). Daca pierdem, adios Portugal 2004.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 08:35 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman