HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Programe De Divertisment, cam ce va place
wasp
mesaj 15 Jun 2006, 10:10 PM
Mesaj #1


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 681
Inscris: 29 November 05
Forumist Nr.: 7.367



Personal, sunt topita dupa show-ul lui Jay Leno ! Sunt constienta ca nu isi scrie singur textele, ca are prompter si ca publicul rade la semnal ! Dar sunt niste reportaje minunate in emisiunea aia. Era, la un moment dat, un material facut la nu stiu ce turneu de fotbal american. Am ras continuu, de cat de dement era reporterul ala !!! rofl.gif In plus, i-a invitat pe tatal si fiul facatori de chopper-uri. Hai ca ii stiti !!!! Domnii de pe Discovery, care se cearta ca la usa cortului !!!!


--------------------
Sa ai incredere doar in umbra ta, dar numai atunci cand iti cade in fata !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 16 Jun 2006, 07:57 AM
Mesaj #2


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Eu l-am urmarit cu atentie si mi se pare imposibil sa aiba prompter,cel putin in poantele de la inceput,asta pentru ca-si misca tot timpul capul si corpul din raza camerei.Daca totusi exista asa ceva in jurul lui in orisice caz are un stil atat de natural in care spune textele ca-mi scot palaria. Cu invitatii insa,replicile sunt spontane,asa ca tipul isi merita banii cu prisosinta.


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 16 Jun 2006, 11:10 AM
Mesaj #3


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Pentru mine Big brother e cel mai cel, ma distrez fantastic. ohyeah.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 16 Jun 2006, 11:10 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
wasp
mesaj 16 Jun 2006, 01:50 PM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 681
Inscris: 29 November 05
Forumist Nr.: 7.367



Michelle, nu are UN prompter....are o gramada de promptere. Si Bush cand sustine un discurs are o gramada de promptere, care nu seamana cu alea pe care le stim noi. Sunt ca niste placi transparente pe care curge textul.


--------------------
Sa ai incredere doar in umbra ta, dar numai atunci cand iti cade in fata !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(yronick)
mesaj 19 Jan 2007, 04:59 PM
Mesaj #5





Guests






Apropo de Jay Leno, si eu m-am prapadit de ras o data cand a citit un mesaj de la "mica publicitate" care suna asa: "Pierdut crucifix, cu omuletzul de pe el cazut. Ofer recompensa! spoton.gif

Si pentru ca subiectul se intituleaza "Programe de divertisment", fac referire la simpatica emisiune a lui Mircea Badea de pe Antena 3,"In gura presei care nu e genul programului de divertisment cu care populatia e obisnuita, si nici nu e considerata emisiune de divertisment, dar eu unu mor de ras la replicile inteligente, comentariile spumoase si la limbajul fizionomiei si al corpului.
Ca tot s-a vorbit si de prompter, sunt 100% sigur ca nu citeste de pe el, pentru ca e atat de spontan incat i-ar intrece in maiestrie pe multi prezentatori tv mult mai consacrati decat el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 10:51 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman