HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Handbal, Chiar avem motive sa vorbim de el
Marduk
mesaj 19 Dec 2010, 11:55 PM
Mesaj #141


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(Rovaniemi @ 19 Dec 2010, 09:42 PM) *
Marduk, eu cred că nu īnțelegi nimic din sportul ăsta. Ai văzut că am luat locul 3, și asta ți-e de ajuns.

Da, asta este de ajuns. Totul depinde de comparatie, un exemplu simplu ar fi o comparatie, un top, ca si cum ai compara intre Ferrar, Lamborghini, Bentley, Rolls-Royce, Posche, BMW si Dacia. Comparatia asta iti apare ca nu inteleg sportul asta? Mie imi este de ajuns si locul 3, felicitari fetelor noastre, sper ca si baietii din sportul romanesc sa aiba aceiasi determinare.

QUOTE(Rovaniemi @ 19 Dec 2010, 09:52 PM) *
Știi cum se zice īn popor: "Nu te oftici cīnd te aruncă din șa un armăsar, ci cīnd te pocnește cu copita un măgar."

Daca din pocnitura aia, te trezesti si realizezi ca puteai si mai mult, eu ma multumesc cu o lovitura de magar decat una de armasar, care sa-mi lase impresia ca sunt la fel de bun si de tare, prefer sa fiu tot timpul in priza, cum s-ar zice, sa lupt pentru pozitia mea.

QUOTE(pelicanul @ 19 Dec 2010, 10:25 PM) *
.... Ei bine, de rezultatul obtinut, eu ma declar multumit. Altul, mai pretentios ca si mine, poate sa nu fie multumit, e dreptul sau............................Conditia este sa nu se plafoneze. Cam asta ar fi asa pe scurt.

thumb_yello.gif

QUOTE(nefertiti @ 19 Dec 2010, 10:34 PM) *
........ai idee cāt de puţini bani se bagă īn handbalul romānesc

thumb_yello.gif


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pelicanul
mesaj 20 Dec 2010, 10:00 AM
Mesaj #142


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 244
Inscris: 2 November 10
Din: Arad
Forumist Nr.: 18.990



Singurul meu regret la acest campionat european este ca nu am putut sa fiu acolo si nici macar la aeroport, cand se intorc fetele acasa.
Mai vreau doar sa spun ca aceasta echipa este un exemplu pentru ceea ce inseamna daruire si lupta. Fetele nu s-au menajat deloc, s-a vazut asta si daca n-ar fi fost asa, nu aveam accidentari cat la un turneu de rugby.
HAI ROMANIA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Dec 2010, 10:00 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 12:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman