HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Haine Scumpe Vs Haine Ieftine, Se zice ca haina face pe om. Sau invers!
Ce fel de haine preferati?
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 35
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
mutulica
mesaj 24 Oct 2007, 06:50 AM
Mesaj #71


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



incep si brandurile sa se dea pe brazda si sa mai lase din pret... depinde insa ce intelegem prin branduri
mi s-a parut destul de nashpa sa vad la bigotti ca baga o gramada de plastic in camasi... peste drum la braiconf marfa din materiale mai bune la acelasi pret

Acest topic a fost editat de mutulica: 24 Oct 2007, 06:52 AM


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 24 Oct 2007, 09:06 AM
Mesaj #72


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Bigotti baga plastic la camasile mai ieftioare, nu la marca Artigiani, de exemplu. Eu de camasi Braiconf m-am cam lecuit, ca-s infernale la calcat! Prefer la bani relativ similari sa iau Bigotti, macar la alea nu muncesc juma de ora la o camasa.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Oct 2007, 10:02 AM
Mesaj #73


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



cine te pune sa le calci?


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 24 Oct 2007, 10:02 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Mara
mesaj 24 Oct 2007, 10:32 AM
Mesaj #74


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Cica la schimb cu numele de famelie vin tot soiul de indatoriri d'astea! devil.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 24 Oct 2007, 10:56 AM
Mesaj #75


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Ia uite ba, 370 au costat blugii aia ... nu 200 cat ma tot laudam eu in targ laugh.gif Partea buna (?) e ca si in momentul asta ii am pe mine laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 24 Oct 2007, 01:37 PM
Mesaj #76


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Ieftine si de buna calitate. In Romania am cumparat haine numai la reduceri de 80%. Incaltaminte de piele, fuste, rochii, palton, pardesiu, pantaloni de stofa, catifea, blugi, hanorac, toate de firma. Zara, TinaR, Sara, selectiv Kenvelo, Leonardo pt. incaltaminte. Sunt multumita si de un pardesiu, o fusta si pantaloni de catifea raiata Kiabi.
Tin minte ca asta-vara am pandit saptamanal Mall-ul, asteptand ultimul val de reduceri la Leonardo. Am cumparat pantofi de piele dublati cu piele, moderni si eleganti. E drept, pt. zile de toamna mai calduta, cum am avut si se anunta.
Ma intereseaza in primul rand croiala, sa fie moderna si sa ma avantajeze, dar si calitatea materialului.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Oct 2007, 01:46 PM
Mesaj #77





Guests






Aia ma miram si io biggrin.gif 370 mii? Pai atata costau blugii in piata prin 2002 , ma mir ca i-ai gasit tot la pretul asta in 2006 biggrin.gif

Eu in general gasesc ieftine si bune. Nu stiu cum se face, dar mereu am avut bafta, mai ales in Ro.

Dintre firmele de renume, Zara sunt fantastic de buni la calitate si relativ ok la pret, desi nu mi-i permit acum, mi i-am permis in trecut.

H&M mi se par de caca maca, desi mi-am luat o poseta de la ei cu 15 lire care e chiar ok momentan. Am luat-o sa ma tina primul semestru de faculta, deci daca ma duce mai mult de-atat ma declar multumita.

Imi place mult de tot firma Next - nu stiu daca e si prin alte parti, dar in UK au marfa super faina, la preturi ceva mai maricele, dar nu neaparat de neatins.

In rest, cum am spus, in general imi iau materiale care nu au nevoie de calcat - deh, lenea biggrin.gif - si de obicei ma tin mult... Poate si pentru ca sunt destul de atenta cu ele.

Ah lenjerie imi placea Jolidon - stiu ca e romaneasca firma, dar sunt buni. Aici n-am ce face, tre sa a multumesc cu Ann Summers, care nu prea e pe gustul meu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 24 Oct 2007, 03:47 PM
Mesaj #78


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Da, tu... si nu numai ca au costat atat, dar toata lumea ii admira, par de calitate si.... chiar sunt tongue.gif Mai nou blugii mi-i cumpar de la magazinul-depozit al unei fabrici care ii produce pentru export. Modelele sunt frumoase si multe, calitatea foarte buna si pretul mic - la 600 de mii. Asta vara mi-am luat niste pantaloni albi de care am fost mai mult decat incanmtata... am varsat bere pe ei si in 5 minute nu doar ca se uscasera complet, dar nici nu se observa vreo pata. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Oct 2007, 04:22 PM
Mesaj #79


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Sere.. da-ne si noua adresa de la magazinul cela...

ce misto de tine, ca nu mai tre sa folosesti aripioare si alte cele... pac, iti iei nadragii albi... si ai rezolvat problema


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 24 Oct 2007, 04:41 PM
Mesaj #80


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



laugh.gif mutule...

E fabrica aia de la Bocsa. Poate ai auzit de ea... Am auzit ca au reprezentanta si in Tm dar cica acolo e mai scump si au mai putine modele. Daca aflu unde e iti zic... 'rati aripioarele sa-ti fie! devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Oct 2007, 05:41 PM
Mesaj #81


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726




tocmai capitala garilor sa aibe asa o chestie si eu sa n-o stiu...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 06:30 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman