HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

 
Reply to this topicStart new topic
> Despre Counter Strike
Zod
mesaj 28 May 2003, 10:30 AM
Mesaj #1


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 81
Inscris: 23 April 03
Forumist Nr.: 225



Baieti, spuneti-mi ce are atit de special jocul Counter Strike?
Cu toate ca nu cunosc jocul, am senzatia ca este cel mai jucat multiplayer la ora actuala.
Am citit ceva pe net, dar prea putin ca sa-mi fac o impresie.



--------------------
The future starts from the past.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudy
mesaj 28 May 2003, 10:37 AM
Mesaj #2


Forumistul Filosof in 2003
*****

Grup: Membri
Mesaje: 914
Inscris: 22 March 03
Din: Bistrita / Cluj
Forumist Nr.: 112



Într-adevăr, e cam cel mai jucat 3D shooter de multiplayer la ora actuală. Și asta pentru că nu necesită un IQ foarte mare, ci doar reflexe bine dezvoltate și un pic de experiență în domeniul "tactic". biggrin.gif Apare și elementul de "echipă", care îi face pe mulți să se simtă mai "în largul lor", nu e foarte complex, nici ca interfață, nici ca gameplay. E "jucabil"... Cam cum e StarCraft-ul în domeniul jocurilor de strategie...


--------------------
Dintre cei care nu spun nimic, putini sunt cei tacuti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 28 May 2003, 12:01 PM
Mesaj #3


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (Zod @ May 28 2003, 10:53 AM)
Baieti, spuneti-mi ce are atit de special jocul Counter Strike?
Cu toate ca nu cunosc jocul, am senzatia ca este cel mai jucat multiplayer la ora actuala.

Nu are nimic special. Cu riscul sa mi se sara in cap, o sa compar succesul lui in lumea jocurilor cu cel al manelelor in lumea muzicii laugh.gif . Poate ca nu e chiar asa rau, dar pe aproape. Oricum, vorbesc despre succesul lui in Romania.
Ca sa-l parafrazez pe Shakespeare, jocul asta e " mult zgomot pentru nimic" .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 28 May 2003, 12:01 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 28 May 2003, 08:54 PM
Mesaj #4


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Pai succesul e dat de cerintele de sistem foarte reduse; adica, un administrator de I-Cafe n-o sa cumpere niste super-calculatoare pentru ca musteriii sa poata juca Unreal Tournament 2003, ci ramine cu jafurile lui de 300 MHz sau pe-acolo, si atunci singurul joc cu poc-poc cit de cit jucabil in respectiva retea e C.S.

Si cum majoritatea jucatorilor (la noi in tara cel putin) sint cei din I-Cafe-uri, concluzia e clara.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 30 May 2003, 04:05 PM
Mesaj #5


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Counterul ! Tot imi povesteau si mie prietenii ce fain e , si nu ei numa acolo se duceau.Eu nu aveam voie in anumite sali de net din oras.Si odata am facut ce am facut si mi-am dobandit accesul la o sala de net in care ma puteam juca si counter.Am mai vazut eu prin reviste poze si ale dinastea dar nu stiiam cum e cu adevarat.

Acum jocul e cam depasit cand are aproape 5 ani vechime , dar mai merge asa la plictiseala.

E frumos jocul , deoarece iti da acel feeling de a juca in echipa , de a supravietui si de a ramane in viata si nimici cat mai multi din cei ramasi.In final ramai numai tu fericit ca i-ai omorat pe ceilalti. wink.gif E ca si cum ai fi in razboi ... deci ce sa iti spun e ceva frumos , dar care pentru mine a trecut .. 001_smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zod
mesaj 2 Jun 2003, 10:29 AM
Mesaj #6


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 81
Inscris: 23 April 03
Forumist Nr.: 225



si jocul in sine cum se desfasoara?
este mai mult decit un shooter?
care este elementul care creeaza dependenta si care l-a facut pe baiatul acesta sa doarma pe calculator?
wink.gif


--------------------
The future starts from the past.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 01:18 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman