HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

 
Reply to this topicStart new topic
> "Reviste" IT
Ce site "cititi"?
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 5
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
black ice
mesaj 24 May 2003, 10:26 PM
Mesaj #1


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Momentan astea mi-au venit in minte. Daca voi mai stiti altele, nu va sfiiti, spune-ti si le voi aduga in poll.
Acum alte intrebari:
Ce va place si ce nu va place la situl votat?
Care site credeti ca are cele mai bune articole? Iar prin bune inteleg: impartialitate, actualitate, consistenta si expresivitate. Aici ati putea sa detaliati putin.


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 27 May 2003, 11:09 AM
Mesaj #2


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



In materie de jocuri sint multumit de baietii de la Level, care zic eu ca dau dovada de impartialitate,in general. Mai citesc si Xtrempc. Pixelrage m-a dezamagit dupa ce am citit review-ul la Enter The Matrix, care e destul de departe de realitate. In plus m-a deranjat ceva la ei. Chiar destul de tare.Pe forumul lor la sectiunea FPS apare scris "Quake, Unreal si restul clonelor" . Daca ei asa pun problema e clar. Nu ma intereseaza pe ce engine sint facute "clonele" , dar multa lume considera ca exista shootere mult mai bune decit faimoasele Quake si Unreal. In fine. Mai intru pe site-ul CG, care mi se pare ok,desi ma enerveaza un pic forumul,80% din discutii se axeaza pe tema Counter-Strike 21.gif . Oricum, am gasit pe acolo si lucruri foarte interesante .
Cam atit deocamdata smile.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 27 May 2003, 08:17 PM
Mesaj #3


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Eu n-am mai zis de fapt ceea ce vroiam era o discutie doar despre publicatiile online. Celelalte (like xpc, level, pcgames, etc.) au fost deja "puse" intr-un poll la sectiunea mass-media, parca.

In legatura cu PR: acel review este cat se poate de subiectiv, unora le-a placut, altora nu. nu conteaza, e parerea ta si o respect. desi stiu ca "prima impresie" conteaza, nu trebuie generalizata chestiunea. (stiu ca nu ai generalizat, dar spun preventiv tongue.gif )
iar acea descriere de la forumul fps este pusa la misto, nu reprezinta deloc parerea celor de acolo despre fps-uri.

pe de alta parte, in legatura cu articolele, depinde ce stil preferi. mie, de ex., imi place ca articolul pe care il citesc sa aiba o oarecare personalitate, sa reuseasca sa-mi transmita ideile autorului despre un anumit joc. eu prefer subiectivismul si stilul "usor la misto".


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 27 May 2003, 08:17 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 4 Jun 2003, 01:25 PM
Mesaj #4


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Le "citesc" pe primele trei, dar mai mult ComputerGames, cu care am si votat. Ce-i drept, articolele le parcurg asa, mai in goana calului, in general intru pe forumurile aferente, sa vad ce mai zice poporul jucator (dar nu numai, fiindca subiecte-s multe.

(He he, mi-ai dat o idee cu GamingBliss, pe care pina acuma nu-l stiam)


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 10:57 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman