HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Declaratiile De Avere Ale Ministrilor
Mihai
mesaj 21 May 2003, 05:32 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Pot fi citite la adresa http://www.guv.ro/declavere/afis-index-decl.php


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 23 May 2003, 11:23 AM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Degeaba daca pana si ei au scris la misto acolo !


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 29 May 2003, 12:17 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Jenant...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 29 May 2003, 12:17 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Mihai
mesaj 2 Jun 2003, 01:35 PM
Mesaj #4


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



"Cifre record pe site-ul Guvernului Romaniei:
12.500 de vizitatori in 24 de ore

Declaratiile de avere ale membrilor Guvernului au generat, pe site-ul www.guv.ro, o crestere a traficul de 5 ori in 2 zile

Trafic.ro monitorizeaza si analizeaza zilnic evenimentele care au loc in mediul virtual. Prin competenta si seriozitate profesionala am pus in evidenta, de multe ori, elemente care releva utilitatea Internetului, ca mediu de difuzare publica a informatiilor. Proba ca Internetul functioneaza si poate fi considerat un mediu eficient de comunicare in Romania este rezultatul obtinut pe site-ul Guvernului, la numai doua zile dupa ce au fost facute publice declaratiile de avere ale membrilor: prim-ministru si ministri, secretari de stat, consilieri de stat si consilieri personali.

Site-ul Guvernului Romaniei, www.guv.ro, se situeaza pe prima pozitie in categoria Politica in clasamentul trafic.ro. Anul acesta, media zilnica a vizitatorilor a fost de 2.000 – 2.500 vizitatori/zi, de luni pana vineri, si 700 vizitatori in zilele de week-end. In doua zile, pagina de Internet a fost luata cu asalt de curiosii care voiau sa afle ce averi au ministrii, ducand pana la blocarea site-ului, pentru un interval scurt de timp si la contorizarea a peste 12.500 de vizite in 24 de ore.

Este prima crestere spectaculoasa a numarului de vizitatori, inregistrata de site-ul Guvernului. Postarea unor informatii de interes public, relevante pentru domeniu, si cu ocazia altor evenimente, poate genera acelasi efect, si pe alte site-uri. Va invitam sa incercati pentru a crede."

Sursa: Trafic.ro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(DanSoare)
mesaj 12 Jul 2003, 11:54 AM
Mesaj #5





Guests






Eu nu vad neaparat o problema in faptul ca majoritatea oamenilor politici detin averi considerabile...ceea `ce mi se pare trist e ca au obtinut aceste averi dupa implicarea in functia politica si profitand de avantajele ce incumba acestei pozitii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 12 Jul 2003, 01:16 PM
Mesaj #6


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Bine ai venit la Han, Dan Soare!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 19 Jul 2003, 05:00 PM
Mesaj #7


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Acuma declaratiile de avere contin cifra exacta a depozitelor in Euro, daca omul are sau nu creante si obligatii care sa depaseasca 10.000 de Euro, si daca este sau nu asociat sau actionar la societati comerciale (inclusiv din alte tari wink.gif ) care sa-i genereze mai mult de 10.000 de Euro.

Macar la Guvern toate fisele sint frumos actualizate si ne stau la dispozitie.

Pentru senatori: http://www.senat.ro/ROMANA/declaratii/sena...natoridecla.htm
Pentru deputati, declaratiile de avere: http://www.cdep.ro/pls/parlam/structura.de...m=2&idl=1&tip=a
iar declaratiile de conflictede interese: http://www.cdep.ro/pls/parlam/structura.de...m=2&idl=1&tip=i


Acest topic a fost editat de ypsilonalpha: 19 Jul 2003, 05:05 PM


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 04:00 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman