HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Isteria Din Ghencea
dead-cat
mesaj 16 Jun 2005, 03:06 PM
Mesaj #71


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



n-am io pe steaua (sau dinamo) la inima, dar am impresia ca jiji va deveni pe termen mediu pentru steaua, ce a fost zambon pentru poli. si asta chiar ca nu-i doresc nimanui.

nici un antrenor ce se respecta n-o sa stea la o echipa unde depinde de toanele lu jiji sau ale lui radoi.
de gasit antrenor, o sa gaseasca pina la urma, dar mira m-as sa fie unul bun.
io am impresia, de nu se schimba nimic la steaua cit se poate de urgent, asta a fost ultimul titlu pentru o perioada lunga.


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 16 Jun 2005, 03:21 PM
Mesaj #72


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
nici un antrenor ce se respecta n-o sa stea la o echipa unde depinde de toanele lu jiji sau ale lui radoi.

Am auzit si eu ca Radoi ar fi un mic dictator pe acolo, dar imi vine greu sa cred, pentru ca pare un tip linistit. Chiar asa o fi?

QUOTE
de gasit antrenor, o sa gaseasca pina la urma, dar miram-as sa fie unul bun.
io am impresia, de nu se schimba nimic la steaua cit se poate de urgent, asta a fost ultimul titlu pentru o perioada lunga.

Perfect de acord cu tine, dead-cat!


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 16 Jun 2005, 04:42 PM
Mesaj #73


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



se zvoneste ca ar veni Oleg Protasov. huh.gif

apai io de asta n-am mai auzit de 1 million de ani. stie cineva cu ce s-a ocupat dupa 1990? unsure.gif

Acest topic a fost editat de dead-cat: 16 Jun 2005, 04:43 PM


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 16 Jun 2005, 04:42 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
mutulica
mesaj 16 Jun 2005, 05:13 PM
Mesaj #74


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



pacat de echipa, ca de cioban mi se rupe


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 17 Jun 2005, 12:36 AM
Mesaj #75


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



QUOTE
Am auzit si eu ca Radoi ar fi un mic dictator pe acolo, dar imi vine greu sa cred, pentru ca pare un tip linistit. Chiar asa o fi?


Da. Din pacate, a luat multe de la Jiji. sad.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 Jun 2005, 12:41 AM
Mesaj #76


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Voi îl cunoaşteţi pe Rădoi aşa să ştiţi cum se comportă el şi cu cine seamănă sau vorbiţi din ce-auziţi?

Acest topic a fost editat de rebel: 17 Jun 2005, 08:22 AM


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 17 Jun 2005, 12:53 AM
Mesaj #77


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



In ultimul an am stat in angrenajul echipei, am fost la multe antrenamente si n-am ratat nici un meci jucat acasa. Alte intrebari ?


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 Jun 2005, 08:25 AM
Mesaj #78


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Nu te-am văzut în loja d-nului Becali la meciurile din Cupa UEFA. Eu am întrebat dacă-l cunoaşteţi, nu ce-aţi văzut din tribună. În meci în general e normal ca un căpitan de echipă să ţipe la coechipieri, mai ales într-o echipă neexperimentată în Europa precum Steaua.

Se spune că atunci când ţipă cineva la tine te ambiţionează şi probabil asta ai remarcat şi tu la antrenamentele şi meciurile de care zici.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 17 Jun 2005, 08:44 AM
Mesaj #79


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Bun, sa recapitulam, ca vad ca ai inteles mai greu sau, mai bine zis, ca nu ai inteles. Una e sa strigi la coechipieri, alta e sa-i jignesti. Si da, il cunosc. Alte intrebari ?

Si nu m-ai vazut in loja lui Jiji (auzi la marinica- dl Becali rofl.gif ) pentru ca am stat la masa presei. wink.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 17 Jun 2005, 10:13 AM
Mesaj #80


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Uite nu ştiam ce prietenie mare e între voi. Pai invită-l la Han într-o zi să reînviem capitolul cu invitaţii VIP. Ce zici?


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 17 Jun 2005, 10:20 AM
Mesaj #81


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



O stii pe aia cu ori esti..., ori esti ardelean ? rofl.gif (Ardeleni, nu sariti, ca e doar un citat. sorry.gif )

Tu tot nu esti in stare sa intelegi ca eu n-am nici o treaba cu jiji, dar ca stiu ce se intampla acolo prin prisma presei ? Si crede-ma ca nu e o perspectiva deloc rea. wink.gif

offtopic: Cat despre invitatii hanului, in curand va aparea o surpriza. smile.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 11 Jul 2005, 10:33 AM
Mesaj #82


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Suporterii nu-l mai vor pe Gigi la Steaua?

http://site.neogen.ro/ronaldo_clau/images/img_407572.swf



--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 13 Jul 2005, 02:47 PM
Mesaj #83


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Sînt destui cei cărora le-au ajuns pînă peste cap imbecilităţile personajului: http://www.afaradinghencea.ro/

Acest topic a fost editat de caa: 13 Jul 2005, 02:50 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 3 Aug 2005, 11:44 PM
Mesaj #84


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Steaua s-a calificat în turul trei preliminar al Ligii Campionilor astăzi, învingând acasă echipa irlandeză Shelbourne FC, după un 0 - 0 în tur.

După un început tensionat, cu câte o eliminare de fiecare tabără, Dave Rogers şi Nicolae Dică fiind implicaţi într-o altercaţie fără a avea balonul în preajma. În urma indicaţiilor asistentului, arbitrul Claude Colombo aflat în ultimul an ca arbitru UEFA îi elimină pe cei doi, care se vor lovi pe culoarul către cabine.

După un corner periculos al oaspeţilor respins cu greu în bară în primă fază de către portarul Vasili Khomutovski, iar apoi degajat de apărarea stelistă, gazdele deschid scorul în minutul '19, când o pasă a lui Sorin Ghionea de la mijlocul terenului îl găseşte pe Bănel Nicoliţă demarcat în careu, care îl lobează elegant pe portarul Delaney şi marchează primul său gol în cupele europene.

Nouă minute mai târziu ('28), dominaţia Stelei aduce un nou gol de partea roş-albaştrilor. Centrarea la firul ierbii trimisă de Mihai Neşu este respinsă eronat de Dave Crawley, mingea ajungând la Constantin Iacob care marchează primul său gol oficial de la venirea în Ghencea.

În minutul '39 Shelbourne reduce din handicap după o lovitură de cap a lui Byrne, mingea sărind chiar în faţa portarului stelist şi intrând în plasă.

Laurenţiu Diniţă, proaspăt intrat în teren, profită în minutul '62 de o eroare în defensiva irlandeză şi punctează, scorul devenind 3-1. El este eliminat câteva minute mai târziu, primind al doilea cartonaş galben, după simularea unui fault.

Minutul '90 găseşte echipa română în terenul advers, unde unul dintre fundaşii centrali ai lui Shelbourne comite henţ în careul de 16 metri, penaltiul fiind transformat cu emoţii de Daniel Opriţa, intrat şi el pe teren.

Steaua va întâlni în cel de-al treilea tur preliminar echipa norvegiană Rosenborg FC, aflată la un început de sezon nu chiar favorabil.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 4 Aug 2005, 07:29 AM
Mesaj #85


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Era si culmea sa nu-i bata pe fazanii aia!

Ca tot suntem la un topic despre 'isteria' din unele tribune, eu m-am uitat aseara la amicalul Poli TM-Juventus Torino si nu pot sa nu remarc atitudinea civilizata a celor din tribunele timisorene. Cu adevarat atmosfera de nota 10 thumb_yello.gif . Echipele din Bucuresti mai au de invatat.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 April 2024 - 12:57 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman