HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> [Feedback] www.forumuri.myguide.ro, Pareri si sugestii
ciuboflo
mesaj 29 Apr 2005, 10:21 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 9
Inscris: 28 April 05
Forumist Nr.: 6.215



Ghid de forumuri : http://www.forumuri.myguide.ro
Ce parere aveti?

Sarbatori Fericite!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 29 Apr 2005, 11:26 AM
Mesaj #2


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



În primul rând ne-ai botezat în Hanul, ceea ce nu e bine smile.gif

Mai departe, statisticile despre cel mai accesat forum nu mi se par prea juste, atâta timp cât pe primul loc la cele mai accesate forumuri este unul care are în componenţă 300 de membri. E cam ilogic să fie acela cel mai accesat, nu? hh.gif

Aşadar, informaţiile pe care le prezintă pagina n-au nici o încredere. Mai mult de-atât, la topul forumurilor cu cei mai mulţi utilizatori pe ce criteriu s-a mers? Ai depus date despre toţi utilizatorii înregistraţi vreodată sau doar despre cei activi? Nu de alta, dar Hanu are ~5000 de utilizatori excluzându-i pe cei inactivi, că în mod normal numărul lor depăşeşte ~6500.

Ai putea adăuga o opţiune prin care utilizatorii îşi pot lăsa opiniile despre forumurile de acolo, nu doar notarea lorasta ar mai spori la calitatea notărilor.

Bun, asta statistic vorbind. Revenind la design, iar folosi niste proporţionalitate în pagină, eventual vreun chenar mic în dreapta, ceva robotizat cu informaţii gen ora actuală, ultimul update al paginii etc.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ciuboflo
mesaj 29 Apr 2005, 12:11 PM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 9
Inscris: 28 April 05
Forumist Nr.: 6.215



"În primul rând ne-ai botezat în Hanul, ceea ce nu e bine smile.gif"- gata am rezolvat, dau un miel smile.gif

"Mai departe, statisticile despre cel mai accesat forum nu mi se par prea juste, atâta timp cât pe primul loc la cele mai accesate forumuri este unul care are în componenţă 300 de membri. E cam ilogic să fie acela cel mai accesat, nu? hh.gif " -

Este topul cu cele mai accesate forumuri pe situl www.forumuri.myguide.ro

"Aşadar, informaţiile pe care le prezintă pagina n-au nici o încredere. Mai mult de-atât, la topul forumurilor cu cei mai mulţi utilizatori pe ce criteriu s-a mers? Ai depus date despre toţi utilizatorii înregistraţi vreodată sau doar despre cei activi? Nu de alta, dar Hanu are ~5000 de utilizatori excluzându-i pe cei inactivi, că în mod normal numărul lor depăşeşte ~6500."


- eu am vrut ca statisticile membri inregistrati/posts/threads sa fie citite live, dar cred ca nu se poate .( stie cineva?) si din cauza asta statisticile sunt trecute de mine la o anumita data......scrie la fiecare forum ultimul update(de regula cand a fost introdus).Aceste date se vor schimba odata la luna cand voi trece pe la fiecare forum sa vad miscarile (membri/posts/threads).Sper sa gasesc o solutie.

"Bun, asta statistic vorbind. Revenind la design, iar folosi niste proporţionalitate în pagină, eventual vreun chenar mic în dreapta, ceva robotizat cu informaţii gen ora actuală, ultimul update al paginii etc."

da ar fi bine venita o data cu ultimul update al pagini

Merci pt reply,
Florin


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 29 Apr 2005, 12:11 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Felina
mesaj 29 Apr 2005, 12:34 PM
Mesaj #4


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Felicitari! Excelenta ideea! Chiar nu stiam cum sa dau de alte forumuri biggrin.gif .


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xposed
mesaj 3 May 2005, 07:05 AM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 6
Inscris: 14 September 04
Forumist Nr.: 4.467



Interesant. Daca o sa am nevoie de ajutor de acum in colo sigur voi sti unde sa intreb.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 02:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman