HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Subforumuri Inchise Temporar
Mihai
mesaj 18 Jan 2005, 06:59 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Comunitatea HanuAncutei promoveaza Arta de a conversa, considerand ca importanta este calitatea informatiei trimise, iar abia dupa aceea cantitatea acesteia.
Suntem constienti de faptul ca, de-a lungul celor (aproape) doi ani de existenta, in cadrul Hanului s-au acumulat numeroase mesaje off-topic, eventuale atacuri la persoane, mesaje ce nu ar trebui sa isi aiba locul in cadrul acestei comunitati. Acesta este si motivul actiunii ce va fi lansata peste 2 zile.
Astfel, incepand cu 20 ianuarie, fiecare subforum va fi inchis, pentru o perioada cuprinsa intre 2 si 7 zile. Perioada pe parcursul careia vor fi sterse majoritatea mesajele ce consideram ca nu promoveaza Arta de a conversa, ca nu respecta regulamentul. Stergerea mesajelor va fi realizata de (co)moderatorii respectivelor subforumuri, in colaborare cu administratorul. Actiunea de fata va dura pana pe data de 20 februarie.
In cadrul acestui topic voi anunta cu cel putin 24 de ore inainte subforumul / subforumurile ce urmeaza a fi inchise. In momentul anuntarii va fi dezactivata si posibilitatea de a lansa noi topicuri in cadrul subforumului respectiv. Odata ce acestea vor fi inchise, nu vor mai putea fi trimise sau editate mesajele.

Ne cerem scuze anticipat pentru perioada de inactivitate in cadrul subforumurilor inchise, asigurandu-va totodata ca aceasta actiune are ca scop crearea unei comunitati cat mai apropiata de ideea de Arta de a conversa! thumb_yello.gif

Va multumim.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 19 Jan 2005, 12:56 AM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In perioada 20-26 ianuarie, forumul Politica si subforumurile componente vor fi inchise.
Incepand de acum nu mai pot fi lansate noi subiecte de discutie in cadrul respectivelor subforumuri.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 20 Jan 2005, 12:49 AM
Mesaj #3


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Forumul Politica inchis temporar.

La data inchiderii, forumul includea 15.852 mesaje, incadrate in 299 de subiecte de discutie, repartizate in forumul central si in subforumuri astfel:
Hanopolis Te Asteapta => 324 mesaje, 14 topics
Politica Interna => 6471 mesaje, 128 topics
Politica Externa => 3767 mesaje, 64 topics
Alegeri in Romania => 2576 mesaje, 31 topics


Urmatorul subforum ce urmeaza a fi inchis: Stirile Zilei.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Jan 2005, 12:49 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Mihai
mesaj 24 Jan 2005, 03:42 PM
Mesaj #4


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In perioada 26 ianuarie-1 februarie, forumul Stirile Zilei si subforumurile componente vor fi inchise.
Incepand de acum nu mai pot fi lansate noi subiecte de discutie in cadrul respectivelor subforumuri.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 27 Jan 2005, 11:29 AM
Mesaj #5


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Tinand cont de volumul mare de mesaje din cadrul forumului Politica si al subforumurilor componente, perioada in care aceasta vor fi inchise s-a prelungit pana la 30 ianuarie. Ne cerem scuze pentru aceasta intarziere.

Forumul Stirile Zilei si subforumul component inchis temporar. (Pana pe data de 31 ianuarie)


La data inchiderii, forumul includea 2.246 mesaje, incadrate in 152 de subiecte de discutie, repartizate in forumul central si in subforum astfel:
Subforumul De tinut minte: 137 mesaje, 6 topics


Urmatorul subforum ce urmeaza a fi inchis: Filosofie.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 2 Feb 2005, 04:06 PM
Mesaj #6


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Forumurile Politica si Stirile Zilei (incluzand subforumurile componente) vor fi redeschise vineri, 4 februarie (imi cer scuze, a doua amanare, insa la inceputul acestei saptamani nu am avut mult timp liber la dispozitie). Va asigur insa ca vineri forumurile respective vor fi gata pentru a primi forumistii si pentru a fi trimise noi mesaje. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 7 Feb 2005, 12:29 AM
Mesaj #7


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In sfarsit am incheiat curatenia la Politica. thumb_yello.gif
Destul de multe mesaje sterse...
Dupa un scurt inventar, in cursul dupa-amiezii de astazi, subforumurile de acolo vor fi redeschise. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Feb 2005, 12:22 AM
Mesaj #8


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE (Mihai @ 20 Jan 2005, 12:49 AM)
Forumul Politica inchis temporar.

La data inchiderii, forumul includea 15.852 mesaje, incadrate in 299 de subiecte de discutie, repartizate in forumul central si in subforumuri astfel:
Hanopolis Te Asteapta => 324 mesaje, 14 topics
Politica Interna => 6471 mesaje, 128 topics
Politica Externa => 3767 mesaje, 64 topics
Alegeri in Romania => 2576 mesaje, 31 topics

Forumul Politica a fost redeschis.

La data redeschiderii, forumul include 13.189 mesaje, incadrate in 250 de subiecte de discutie, repartizate in forumul central si in subforumuri astfel:
Politica Interna => 4449 mesaje, 86 topics
Politica Externa => 3140 mesaje, 63 topics
(Subforum nou:) 2007. Romania si Uniunea Europeana => 895 mesaje, 5 topics
Romania - Electorale 2004 => 3051 mesaje, 49 topics
Hanopolis Te Asteapta => 323 mesaje, 14 topics

Ca un bilant, per general au fost sterse 2663 mesaje (33 de mesaje au fost sterse de Barrie, iar restul de mine) si 49 subiecte de discutie (in ultimul caz erau incluse si linkurile catre subiecte mutate, linkuri ce au fost asadar sterse).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 8 May 2024 - 12:30 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman