HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Dincolo de Ratiune

Ideea acestui forum nu este de a starni polemici intre cei ce cred si cei ce nu cred in astre, in Dumnezeu, in terapii naturiste, in miracole sau in ghicitul in palma. Pragul acestui forum poate fi pasit de oricine, fara nici o exceptie, dar cei care nu sunt de acord cu ideile sau marturisirile celor care posteaza aici, sunt rugati sa se abtina in a face comentarii malitioase, sau contradictorii. Aici ne dorim sa avem coltisorul lipsit de orice stres, iar scopul real ar fi acela de a-i ajuta pe cei din jurul nostru sa se simta bine, ba chiar sa gaseasca solutii catre iesirea din situatii disperate - de ce nu?

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Proiectul Montauk, Experimente privind spatiul si timpul
little1
mesaj 30 Nov 2004, 12:44 PM
Mesaj #1


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 471
Inscris: 19 February 04
Forumist Nr.: 2.280



Multe din cunostintele referitoare la spirit sunt de mult folosite de armata. De curand au intrat si in politica. Se pare ca si lumea sportului beneficiaza de sprijinul lor
Cei care au auzit de experimentele privind armele psihice - eventual cei care au citit cartea "Proiectul Montauk" sunt invitati la o mica barfa

PS: Pentru cei care inca nu au aflat, armele atomice sunt demult depasite - cu cat o arma este mai complexa, cu atat este mai vulnerabila


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 30 Nov 2004, 01:51 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Aceasta carte a fost tradusa si tiparita in Romania de membrii MISA.
Au vrut sa invite si pe cativa din eroii carti dar autoritatile americane le interzic acestora sa paraseasca SUA.

Acest topic a fost editat de gio19ro: 30 Nov 2004, 06:27 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 30 Nov 2004, 05:10 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Hmm. Sua nu interzice nimanui sa plece, nu are voie si nu ar face-o. Sa fie oare atat de prosti incat sa se lase demascati de m?

Am cautat pe net date despre chestia asta (montauk) dar nu am gasit decat site-uri cu relatari, nu si site-uri cu explicatii. (peste tot se zice ca e cu sua, conspiratie, bla bla, dar nimeni nu explica cum functioneaza aparatul, iar eu nu sunt dispus sa cred chiar tot ce se scrie pe net, iar pe o carte tradusa de m nu as pune mana sa o citesc pentru ca nu am incredere).

Din cate am inteles guvernul sua a incercat (unii zic ca a si reusit) sa realizeze calatoria in timp.

O nava de razboi s-ar fi teleportat de la philadelphia la montauk in timp (si spatiu). Dar cum s-a facut asta nimeni nu zice, iar ca sa cred trebuie sa inteleg cum s-a facut.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 30 Nov 2004, 05:10 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Catalin
mesaj 30 Nov 2004, 05:17 PM
Mesaj #4


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

Multe din cunostintele referitoare la spirit sunt de mult folosite de armata.


Lucrezi in armata? sau de unde stii?

QUOTE

De curand au intrat si in politica.


Ma tem ca esti in urma. In politica erau folosite de cand... s-a inventat politica! smile.gif

QUOTE

Se pare ca si lumea sportului beneficiaza de sprijinul lor


Da, a fost si un film. "Fantoma lui Barba Neagra" se chema, parca, nu mai tin minte exact.

QUOTE

PS: Pentru cei care inca nu au aflat, armele atomice sunt demult depasite


Hmm, te face sa te intrebi de ce nu-i lasa incolo pe coreeni cu armele lor atomice... e o conspiratie, probabil. Ideea e tocmai sa sugereze ca armele atomice sunt importante cand de fapt ele sunt cu mult depasite... nu? rolleyes.gif

Acest topic a fost editat de Catalin: 30 Nov 2004, 06:01 PM


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 30 Nov 2004, 05:31 PM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Probabil vroia sa zica altceva. Armele nucleare nu prea sunt folositoare cand le are toata lumea si tu ai creier. Cine e fraier sa le foloseasca, cand asta inseamna sinucidere? Desi in cazul coreei partea cu creier nu prea functioneaza, nici partea cu sinuciderea nu prea ii misca pe asiatici... rolleyes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 30 Nov 2004, 06:27 PM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Armele nucleare nu-s deloc depasite.
A avea putere strategica inseamna a avea putere, chiar daca probabil nu vei folosi niciodata acele arme. Asa ca cel mai inteligent lucru (cand esti un guvern), daca reusesti sa nu fii penalizat de celelalte guverne prin embargouri & stuff, este sa faci rost de arme nucleare.


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 30 Nov 2004, 06:31 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



QUOTE (Blakut @ 30 Nov 2004, 05:10 PM)
Sua nu interzice nimanui sa plece, nu are voie si nu ar face-o.

rofl.gif Corect! spoton.gif SUA e imperiul binelui, acolo e ca-n povesti. rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
little1
mesaj 30 Nov 2004, 08:31 PM
Mesaj #8


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 471
Inscris: 19 February 04
Forumist Nr.: 2.280



Parerea mea este ca cu cat o arma este mai sofisticata, cu atat este mai usor de defectat. Psihochinezie thumb_yello.gif In sensul asta recomand cartile lui Ovidiu Dragos Argesanu, care, desi scapata pe alocuri, dau info interesante thumb_yello.gif
Apropos, a citit cineva ?

Proiectul Montauk mi-a dat fiori cand am citit cartea respectiva. Ceva imi spune mie ca nu e doar fairytale. Am observat ca Dan Bozaru a colaborat - nu stiam ca face parte din Misa, stiam doar ca e prof de yoga... figures !

Seria Montauk continua, cu alte carti



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 17 Dec 2004, 12:23 PM
Mesaj #9


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



este shi un film cu relatarile celor care au scris cartzile,shi am fost destul de bulversat atunci cand l-am vazut!nu credeam ca asha ceva este posibil,dar acum imi este mai clar cum este situatzia!


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 17 Dec 2004, 02:02 PM
Mesaj #10


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (Catalin @ 30 Nov 2004, 04:17 PM)
QUOTE

Se pare ca si lumea sportului beneficiaza de sprijinul lor

Da, a fost si un film. "Fantoma lui Barba Neagra" se chema, parca, nu mai tin minte exact.

...cu genialul Peter Ustinov rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
little1
mesaj 17 Dec 2004, 03:02 PM
Mesaj #11


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 471
Inscris: 19 February 04
Forumist Nr.: 2.280



QUOTE (remember @ 17 Dec 2004, 01:23 PM)
este shi un film cu relatarile celor care au scris cartzile,shi am fost destul de bulversat atunci cand l-am vazut!nu credeam ca asha ceva este posibil,dar acum imi este mai clar cum este situatzia!

unde ai vazut filmul respectiv ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 17 Dec 2004, 11:36 PM
Mesaj #12


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



la un prieten,dar nu am reushit inca sa-l copiez!dar daca vrei sa-l vezi,tzinem legatura!


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
little1
mesaj 18 Dec 2004, 07:20 PM
Mesaj #13


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 471
Inscris: 19 February 04
Forumist Nr.: 2.280



hello, ma intereseaza cum se numeste filmul respectiv, si cum poate fi gasit... in rest cred ca ma voi descurca, si multumesc pentru intentie

E.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 19 Dec 2004, 04:37 AM
Mesaj #14


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Am vazut un site.... care descrie pe larg toate ...chestiile alea.... f interesant.... si banuiesc ca tot ce scrie acolo e adevarat....nu inteleg de ce la sfirsitul fiecarei pagini se face reclama la acea caseta ...care costa destul de mult totusi.... daca totusi e vorba de o conspiratie... de ce vor sa faca bani din asta....
Pare ceva intre dosarele x si zona crepusculara...in sfirsit, daca si unu de la misa a partocipat la traducere, e treaba serioasa.... toate pozele sint neclare.... iar intr-una apare o banala antena radar... dar nu, e antena T....
Perseverati fratilor, perseverati.... perseverenta e benefica......citeodata da un scop in viata...


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 19 Dec 2004, 04:54 AM
Mesaj #15


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



denumirea era Proiectul Montauk......cam atat iti pot spune,dar nu stiu daca circula,ca este destul de naucitoare!succes in gasirea ei!


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cociuba
mesaj 20 Dec 2004, 07:40 AM
Mesaj #16


Cavalerul nedesavarsit
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.548
Inscris: 25 April 04
Forumist Nr.: 3.251



remember
QUOTE
la un prieten,dar nu am reushit inca sa-l copiez!dar daca vrei sa-l vezi,tzinem legatura

si tot remember un pic mai jos
QUOTE
denumirea era Proiectul Montauk......cam atat iti pot spune,dar nu stiu daca circula,ca este destul de naucitoare!succes in gasirea ei!

acuma nu mai poti face rost de ea de la prietenul tau...caci si eu as fi interesat de ea rofl.gif
acuma pe bune wink.gif


--------------------

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 20 Dec 2004, 11:01 AM
Mesaj #17


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



mai,cociuba,da esti tare la luat in zeflemea.... thumb_yello.gif ,si chiar cu toate astea,daca am sa fac rost de film,am sa va anunt! thumb_yello.gif la stilul tau,nu este suficient acel film,pt ca tu vrei demonstratii stiintifice.....ori in filmul respectiv,sunt doar destainuirile unora care au participat la experimentul Montauk....dar in alta ordine de idei,tu in ce domeniu al stiintei zici ca faci cercetari? thumb_yello.gif


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 20 Dec 2004, 06:39 PM
Mesaj #18


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Eu nu vreau destainuiri. Omul e slab si se insala. Vreau sa stiu cum a functionat sandramaua.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cociuba
mesaj 20 Dec 2004, 11:02 PM
Mesaj #19


Cavalerul nedesavarsit
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.548
Inscris: 25 April 04
Forumist Nr.: 3.251



QUOTE
si chiar cu toate astea,daca am sa fac rost de film,am sa va anunt!

te rog sa faci rost de el , mai ales ca ai spus ca il are un prieten , eu am rabdare... wink.gif

QUOTE
....dar in alta ordine de idei,tu in ce domeniu al stiintei zici ca faci cercetari?

nu fac cercetari in nici un domeniu,ma consider liber cugetator hh.gif

acum revenind un pic la seriozitate , cu siguranta exista arme secrete de care noi nu am auzit, dar e putin probabil ca ele sa fie de acest tip...cineva spunea ca armele nucleare sunt suficiente eu cred ca gresea: Armele nucleare actuale sunt mai mult decat suficiente...deci la ce sa-ti trebuiasca alte bazaconii... wink.gif

Acest topic a fost editat de cociuba: 20 Dec 2004, 11:03 PM


--------------------

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IO
mesaj 20 Dec 2004, 11:52 PM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.637
Inscris: 20 January 04
Forumist Nr.: 1.907



QUOTE (cociuba)
nu fac cercetari in nici un domeniu,ma consider liber cugetator

Ia zii, n-ai locuit pana de curand intr-o casa maaare, cu vedere la parculet si multi militari prin preajma? brow.gif

PS. Plus ca ai un zambet familiar.


--------------------
Perseverenta e favorabila.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 21 Dec 2004, 06:16 AM
Mesaj #21


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



QUOTE (Blakut @ 20 Dec 2004, 06:39 PM)
Eu nu vreau destainuiri. Omul e slab si se insala. Vreau sa stiu cum a functionat sandramaua.

QUOTE
dar unii sunt puternici si nu se inseala!!!!! thumb_yello.gif


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 21 Dec 2004, 12:55 PM
Mesaj #22


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Desigur, dar nu ai de unde sa stii ca tocmai ei sunt aceia. O conspiratie buna nu se cunoaste. Cu alte cuvinte, daca stii de ea, nu este o conspiratie.

Nu cred ca au calatorit in timp, daca era posibila calatoria s-ar fi aflat. Comunitatea stiintifica nu doarme.

Probabil ca au incercat altceva si nu le-a mers.
Vreau sa stiu cum functiona masinaria. Pana atunci nici o marturie nu ma poate convinge: degeaba exista marturii daca nu se poate calatori in timp.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cociuba
mesaj 21 Dec 2004, 03:50 PM
Mesaj #23


Cavalerul nedesavarsit
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.548
Inscris: 25 April 04
Forumist Nr.: 3.251



io jamie.gif


--------------------

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 21 Dec 2004, 07:03 PM
Mesaj #24


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



ei,tu .....Blakut!si ce daca nu crezi tu ca se poate calatori in timp......crezi ca schimba cu ceva situatia?sunt sigur ca nu!eu cred ca sunt deja posibile aceste calatorii,dar treaba lor ce fac cu ele!si cu comunitatea stiintifica,fii si tu mai serios!tu nu stii de secrete de stat?e ca si cum eu as avea o masina de facut bani.....crezi ca ma laud la toata lumea?fii sigur ca nu am s-o fac!astea sunt secretele.........toate cele bune thumb_yello.gif


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 21 Dec 2004, 07:43 PM
Mesaj #25


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Cum nu s-au pastrat atatea secrete: vezi energia atomica, nu se pot pastra multe altele.

Crezi ca se poate calatori in timp? Cum. Daca poti sa-mi explici cum, pe baza caror aparate, e ok. Altfel, si tu, ca si mine ne dam cu parerea. Nu am zis ca nu se poate calatori in timp in acel sens. Vroiam sa zic ca nu cred ca putem noi acum.

Daca un film e de ajuns sa te convinga... e rau de tot. Un film te poate convinge de existenta unui lucru, pe cand o intreaga argumentatie nu te poate convinge contrariul.

Mai e o chestie: ai vazut ce usor ii poti face pe oameni sa creada existenta unui lucru? Mai greu e sa-i faci sa creada ca un lucru nu exista. Omul e dispus sa creada ca ceva exista, invers nu.

Oricum, astept nu un film, ci o discutie mai interesanta despre asta. Marturiile nu valoreaza nimic pentru mine, pentru ca eu sunt interesat de fenomen, nu de existenta, inexistenta sau conspiratia din spatele lui.

Daca nu stiai nu toti oamenii de stiinta traiesc in baze militare ca in filme. yikes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 22 Dec 2004, 04:34 AM
Mesaj #26


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



dar sa stii ca se cunoaste un caz,cand un vapor a ajuns in preajma unei insule,si locuitorii acelei insule nici nu au bagat in seama acest vapor,desi stii si tu ca este destul de mare!acei oameni nu stiau ca axista asemenea lucruri,si de asta nici nu au vazut vaporul!dar ,ai dreptate,un film nu te poate convinge....dar sunt o multime de dovezi,si fapte care sustin aceasta teorie!experimentul Philadelphia,este un caz,care desi contestat de unii,existenta lui este sustinuta de acei oameni care au participat la experiment!si sunt chiar cazuri cand unii oameni mergeau intr-un loc,si vedeau locul respectiv cum era el pe la 1600,asta fiind un caz ptrecut la noi,in Sibiu.sau despre deja-vu.....sau de parintele Pelegrino Erneti,care a facut impreuna cu 12 fizicieni un aparat care inregistreaza audio si video ceea ce s-a petrecut acum multi ani,ajungand si in vremea lui Iisus!P Erneti a spus ca deocamdata omenirea nu este pregatita pt o asemenea revelatie!daca ai sa studiezi stiintele orientale,adica yoga,ai sa vezi ca aceste calatorii sunt realizabile! thumb_yello.gif toate cele bune! thumb_yello.gif


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dani
mesaj 22 Dec 2004, 08:18 AM
Mesaj #27


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 236
Inscris: 2 December 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.046



@Remember : ceea ce relatezi tu sunt decat niste marturii. Poti sa le crezi sau poti sa nu le crezi. Ideea este ca nu se dau date concrete in legatura cu acest proiect.
Pana nu exista o dovada clara ca o astfel de "masinarie" sau "tunel al timpului" ar putea fi pus in practica e cam greu de crezut...


--------------------
"Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut dintotdeauna". (A. Robbins)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 22 Dec 2004, 08:54 AM
Mesaj #28


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Pentru el dovezi inseamna marturiile unui singur om. wink.gif Geniala faza cu filmatul lui Iisus. Daca nu poti sa explici cum s-a facut, marturia lor cade.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 22 Dec 2004, 12:51 PM
Mesaj #29


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



dar sunt sigur ca daca te preocupa aceste subiecte,ai sa cauti sa raspunzi la intrebarea daca se poate..........sau vrei sa o fac eu?sunt perfect de acord cu teoria calatoriilor in timp,pt ca am inteles,dupa ce am studiat ceva in acest domeniu..........iar sa demonstrez eu aceste lucruri,nu are sens!daca vreti cu adevarat sa intelegeti aceste aspecte,sunt sigur ca veti cauta prin tot netul.........ar fi usor sa stai acasa si sa-ti demonstreze cineva toate lucrurile posibile.......dar este necesar sa depuneti efort in aceasta directie! spoton.gif thumb_yello.gif cat despre aparatele respective,ele exista chiar daca voi credeti sau nu credeti.........


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 22 Dec 2004, 12:54 PM
Mesaj #30


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Pe net gasesc lucruri care se contrazic. Nu poti sa ai incredere in net. In schimb am citit carti. Si nu am gasit nicaieri decat explicatii pur teoretice, improbabile, pe care nimeni nu le putea pune in aplicare.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 22 Dec 2004, 07:25 PM
Mesaj #31


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



sa inteleg ca tu vrei sa calatoresti in timp?


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dani
mesaj 22 Dec 2004, 11:51 PM
Mesaj #32


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 236
Inscris: 2 December 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.046



QUOTE
cat despre aparatele respective,ele exista chiar daca voi credeti sau nu credeti.........


@ remember : ce dovezi ai pentru a sustine aceasta afirmatie ? (excluse marturiile unor martori).

Extraordinary claims require extraordinary EVIDENCE.


--------------------
"Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut dintotdeauna". (A. Robbins)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 23 Dec 2004, 05:20 AM
Mesaj #33


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



nu am vreun interes sa demonstrez aceste lucruri!stiti si voi...<CAUTA SI VEI GASI>,asa ca este necesar sa cautati,daca vreti sa gasiti thumb_yello.gif pt mine situatia este in ordine!cred ca se poate calatori in timp,cred ca sunt si aparate pt aceste calatorii........asta pt ca se poate calatori in timp si fara acele aparate!voua vi s-a petrecut vreodata sa stiti exact ca un anumit eveniment se va petrece?mie mi sa petrecut!problema este ca voi trebuie sa va demonstrati ca aceste calatorii in timp se pot realiza,sau ca ele nu se pot realiza!succes thumb_yello.gif


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
remember
mesaj 23 Dec 2004, 05:41 AM
Mesaj #34


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 34
Inscris: 16 December 04
Forumist Nr.: 5.207



mie mi-am demonstrat ca se poate calatori in timp.


--------------------
DESHTEAPTA-TE ROMANE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 23 Dec 2004, 09:58 AM
Mesaj #35


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



QUOTE

nu am vreun interes sa demonstrez aceste lucruri!


Asta suna a vulpea si strugurii...


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 01:41 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman