HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Propunerea Indecenta [...], a lui BDL
solipso
mesaj 17 Dec 2004, 11:04 PM
Mesaj #141


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 106
Inscris: 22 September 04
Forumist Nr.: 4.532



Eu pot veni si duminica. Sa zicem ora 13:00 la Foisor? Trec eu maine pe la facultate sa iau cutia... Despre ceilalti doi donatori, ma pot intalni eu cu ei maine pe la 12:00, undeva cat mai central. Astept PM...


--------------------
Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj!
Ion Creanga
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KodiaK
mesaj 17 Dec 2004, 11:16 PM
Mesaj #142


Vornic
****

Grup: Validating
Mesaje: 299
Inscris: 5 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 20



Am avut niste probleme saptamana asta si nu prea am mai activat pe aici. Deci duminica la 13:00 am inteles ca se doneaza banii si/sau haine pentru casa ioana (10-60ani).
Nu prea cunosc bine zona asa ca spuneti-mi si mie dak prin Foisor intelegeti Foisorul ala de linga pro tv?


--------------------
Fii stapan pe pasiunile tale, ca sa nu ajunga ele stapane pe tine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 20 Dec 2004, 01:48 PM
Mesaj #143


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Ce s-a mai intamplat in ultimele zile: (Jurnal de bord biggrin.gif)
Am incercat sa mergem in weekend, dar nu am avut sorti de izbanda cu cei de la Centru. Am dat telefoane (multe) la numerele indicate...fara sa raspunda cineva la ele. dry.gif Avand in vedere ca Solipso este plecat din Bucuresti astazi, am hotarat sa facem "excursia" maine, cand o sa vina si Kodiak. Numai bine ca astfel putem sa ducem toate pachetele in aceeasi zi.
Maine ma voi intalni si cu mogaldeatza smile.gif

Daca mai sunt persoane care doresc sa contribuie la aceasta actiune, le rog sa ma anunte prin intermediul PM-ului.


edit: Eu trebuie sa mai rezolv problema transportului. O sa fie patru saci cu haine, iar masina este "plecata" din Bucuresti unsure.gif

Acest topic a fost editat de Onix: 20 Dec 2004, 02:01 PM


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Dec 2004, 01:48 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Nico
mesaj 21 Dec 2004, 08:05 PM
Mesaj #144


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Imi pare rau ca nu ati reusit sa ajungeti si nici cu transportul nu va pot ajuta. Sunt destul de ocupata zilele astea. Ar fi fost dragut sa fiu alaturi de voi la inca o actiune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KodiaK
mesaj 22 Dec 2004, 07:51 PM
Mesaj #145


Vornic
****

Grup: Validating
Mesaje: 299
Inscris: 5 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 20



Am fost si la Casa Ioana (eu cu Onix si Icarus) si am donat sacii de haine santa1.gif
Au fost foarte fericiti sa ne vada atat locatarii cat si conducerea. Din cate am inteles eu este un azil de noapte. Ne-au oferit si o felicitare pe care a luat-o onix si care o s-a vedem in curand pe forum, si un act de donatie care o sa-mi vina miine pe mail si pe care deasemenea o sa-l vedeti pe forum tongue.gif
Ne-au invitat sa mai trecem pe la ei, chiar dak doar pt a sta 30min de vorba cu cei de acolo.


--------------------
Fii stapan pe pasiunile tale, ca sa nu ajunga ele stapane pe tine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 22 Dec 2004, 10:48 PM
Mesaj #146


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Asa cum a spus si Kodiak, am reusit sa ajungem astazi la "Casa Ioana". Era o atmosfera grozava acolo si o aglomeratie pe masura. biggrin.gif
Vreau sa le multumesc tuturor celor care au contribuit la aceasta actiune: solipso + colegii, Kodiak + colegii, mogaldeatza, icarus santa.gif thumb_yello.gif

Am primit si o felicitare facuta de copiii de la adapost biggrin.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  fata.jpg ( 74.78K ) Numar descarcari: 52
 


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 22 Dec 2004, 10:50 PM
Mesaj #147


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Si acum interiorul:
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  interior.jpg ( 108.92K ) Numar descarcari: 59
 


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 09:31 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman