HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Diana Mocanu, www.inot.ro
kito
mesaj 18 Nov 2004, 10:58 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 30 October 04
Forumist Nr.: 4.786



Ce parere aveti despre dubla campioana oliimpica de la Sidney, care ne-a bucurat cu succesele ei... credeti ca mai sunt sanse sa o revedem luptandu-se pentru aurul olimpic si nu numai?
Eu sincer tare mi-as dori sa vad ca este sustinuta moral in primul rand de suporteri... asa ca mai lasati putin fotbalul si caraghioshii de pe teren, deoparte , si sa ne ocupam de adevaratii sportivi care ne reprezinta tara cu mandrie oriunde in lume !!! Cred ca merita mai multa atentie decat ingamfatii care inhaleaza si ne dezamagesc mai tot timpul si in care, culmea, continuam sa speram jamie.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 19 Nov 2004, 09:33 PM
Mesaj #2


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Diana Mocanu e una din cele mai prolifice personaje ale orasului meu. Pe faleza Dunarii abunda cu afise despre aceasta superba fata. Dar, din cate cunosc, Diana nu mai poate face fata solicitarilor la nivel inalt, cu alte cuvinte... performantele ei sunt de domeniul trecutului si probabil ca acolo vor ramane pentru totdeauna. unsure.gif
Cred totusi ca Diana a cedat psihic si ca nu mai are ambitie sa repete performantele de la Sidney... sad.gif Asa s-a intamplat si cu Camelia Potec (culmea, tot braileanca), care, dupa ce si-a vazut cu ochii visul implinit, acela de a deveni campioana olimpica, nu a mai avut motivatia necesara sa repete performanta. Chiar ea a marturisit. O fi vreun complex de-al brailenilor tongue.gif


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 20 Nov 2004, 01:30 PM
Mesaj #3


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



Nu, MARCUS, nu este !

Beatrice Coada Caslaru este tot braileanca, si are in jur de 30 de ani, si a luptat in multe olimpiade, 3 la numar.
Numai ca depinde si de suportul moral si mai ales de... rezervorul de combustibil din fiecare. Cand se termina, gata, asta este !


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 01:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman