HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Forum Arhiva

Forum Read-Only. NU pot fi trimise mesaje noi.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> De Ce Nu Votezi Psd?
caesar
mesaj 24 Nov 2004, 01:17 PM
Mesaj #36


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 292
Inscris: 10 May 04
Din: Galati
Forumist Nr.: 3.442



Cateva buletine de vot au ajuns se pare la Alinata DA de la Galati . Se pare ca nu tot ce se fura ajunge la PSD. smile.gif

Acest topic a fost editat de caesar: 24 Nov 2004, 01:18 PM


--------------------
Nu dormiti prea mult ca ramaneti in urma cu viata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 24 Nov 2004, 03:37 PM
Mesaj #37


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Cezar,
Alianta a facut public faptul ca a primit, de la cineva care a tinut sa ramana anonim, un buletin de vot neanulat. Asta nu inseamna decat un singur lucru: cineva care are acces la respectivele buletine a vrut sa avertizeze ca alegerile pot fi fraudate. Si si-a atins scopul, acum suntem cu ochii pe voi ca pe butelie.

Spune-mi te rog daca in Galati se gaseste Academia Catavencu. In Bucuresti a fost cumparata masiv de catre unii "oameni de bine", cu teancul... Am umblat jumatate de ora pe la chioscuri si peste tot mi s-a spus la fel, ca au venit niste tineri care au spus ca "au o comanda" si au cumparat tot tirajul. La fel s-a intamplat, imi spun amicii, in Brasov, Arad si Targu Jiu - a disparut de pe tarabe de la primele ore ale diminetii. Ce scria acolo atat de nasol pentru voi?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 24 Nov 2004, 03:41 PM
Mesaj #38


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



poti incerca pe http://www.catavencu.ro
uite din scanteia:

PARTIDUL, CEAU{ESCU, ROMÅNIA SPRIJIN~ EXEMPLAR CRIMINOLOGIA - Rodica Stanoiu
VIITORUL LUMINOS AL LUMII VA FI COMUNIST - Adrian Nastase

DEPLINA LIBERTATE RELIGIOAS~, BAZAT~ PE ATEISMUL {TIIN}IFIC |NAINTAT, DIREC}IE STR~LUCIT~ DE AC}IUNE PENTRU OAMENII BISERICII |N EPOCA NICOLAE CEAU{ESCU - de Teoctist

etc..
http://www.catavencu.ro/supliment_scinteia.pdf

Acest topic a fost editat de bogho: 24 Nov 2004, 03:44 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 24 Nov 2004, 03:41 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
oaspetele
mesaj 24 Nov 2004, 11:32 PM
Mesaj #39


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 266
Inscris: 12 May 03
Din: Bistrita
Forumist Nr.: 284



BUCUREŞTI, 24 nov (MEDIAFAX) - Alianţa D.A. deţine informaţii potrivit cărora actuala putere desfăşoară pregătiri masive pentru fraudarea alegerilor generale, a declarat, miercuri, īntr-o dezbatere organizată la Grupul pentru Dialog Social, premierul desemnat al PNL-PD, Călin Popescu Tăriceanu


Potrivit unui sondaj CSOP difuzat de PNL-PD
Alianta si Uniunea, despartite de zecimale

Ieri dupa-amiaza, Alianta PNL-PD a difuzat un sondaj de opinie realizat de CSOP, in perioada 19-21 noiembrie 2004, adica imediat dupa ce s-a incheiat cercetarea in teren a CURS (care a lucrat pentru Antena 1). In sondajul CSOP, care are o marja de eroare de +/- 3%, Alianta si Uniunea sunt practic umar la umar, avansul celei dintai fiind de doar cateva zecimale, la fel ca si in cazul candidatilor la Presedintie, unde Traian Basescu ar fi cu 0,4 procente mai bine plasat decat Adrian Nastase. Sondajul precizeaza un numar incredibil de mic de nehotarati: 5,8% la parlamentare si doar 0,8% pentru prezidentiale! Potrivit sondajului, aproximativ 30% dintre romani nu s-ar prezenta la vot. In urma cu trei zile, sondajul CURS conferea lui Nastase un avantaj, de 10 procente, iar Uniunii PSD+PUR 7 procente inaintea Aliantei D.A.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oaspetele
mesaj 24 Nov 2004, 11:45 PM
Mesaj #40


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 266
Inscris: 12 May 03
Din: Bistrita
Forumist Nr.: 284



Ce nu stiu romānii - nici de acasa, nici din exil - este existenta unei piese de mare greutate la Dosarul de homosexual al lui Adrian Nastase.

Este vorba despre Declaratia pe care a dat-o la Militie, in februarie 1975, chiar marea "iubire" a lui Bombonel, I.D. Suciu, aflat, la acea data, la beci. Pentru prima data, ea apare, acum, in "Romānia Mare":
"Subsemnatul Suciu Ioan Dumitru, fiul lui Dumitru si Ofelia, nascut la 3 august 1917, de profesie scriitor - membru al Fondului Literar al Soc. Scriitorilor Romāni, domiciliat in Bucuresti, Str. Pompiliu Manoliu, nr. 13, sect. 3, declar urmatoarele: in anul 1973, luna februarie, am fost arestat, iar in luna iunie am fost condamnat pentru inversiune sexuala la 2 ani si 4 luni, eliberindu-ma pe data de 9 ianuarie 1975
In prezent, fac formele pentru pensionare medicala, fiind bolnav de diabet zaharat, epidimita, TBC si inceput de boala lui Parkinson. In limita sanatatii si posibilitatii am de gind - de comun acord cu conducerea Institutului - sa-mi public cele 3 carti ce trebuiau sa apara in 1973-1974 si sa-mi continui activitatea stiintifica prin colaborari la revistele de specialitate, cu studii, recenzii si articole istorice. Fiind intrebat despre relatiile mele anterioare, si anume: Radu Ionescu, Adrian Nastase, Negoitescu, Sorin Titel, Ion Dinescu, Alexandru Demetriad, precizez ca stiu despre ei ca sint pederasti, cu exceptia lui Sorin Titel, despre care nu am auzit niciodata ca ar practica aceasta boala. Aceasta imi este declaratia pe care o dau si o semnez. I.D. Suciu 21.II.1975"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 25 Nov 2004, 11:42 AM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



L-ati vazut aseara la Nasu pe nush ce mare om de afaceri american cu cifra de afaceri de un miliard cum manca cacaooc cu lopata ca Nastase si Geoana or sa scoata Romania din rahat si ca daca a fost bine 4 ani cu actuala conducere ar fi o idee proasta sa se schimbe acuma partidul de la guvernare samd... Extraordinar ce campanie tare isi fac pesedeii... Eu personal ii urasc, dar, din ce se vede, tre sa recunosc ca au campanie foarte bine gandita...

Acest topic a fost editat de YoyoMan: 25 Nov 2004, 07:41 PM


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trustbyte
mesaj 25 Nov 2004, 11:52 AM
Mesaj #42


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 567
Inscris: 5 January 04
Forumist Nr.: 1.705



fiindca si-au bagat prea adanc mana in borcanu' cu magiun.

chiar nu stiu cand sa se opreasca.
ii ajuta romanii duminica. sunt convins de asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 25 Nov 2004, 05:28 PM
Mesaj #43


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



Iliescu si pensionarii

....

Ion Iliescu a dorit să intervină. El a luat un pahar cu apă de pe masă şi a īnceput să vorbească spre el ca şi cum ar fi fost un microfon, neīnţelegīnd de ce nu se aude. După cīteva secunde, dīndu-şi seama de eroare, a lăsat paharul pe masă şi a luat microfonul.
....

Tot articolul:



http://www.mediafax.ro/top10/interna.shtml
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 9 Dec 2004, 08:28 PM
Mesaj #44


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Intrebare: De Ce Nu Votezi Psd?
Raspuns: De asta-> http://www.iesecinetrebe.com/images.php?p=1


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
indubitabil
mesaj 10 Dec 2004, 11:59 AM
Mesaj #45


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 152
Inscris: 20 September 04
Forumist Nr.: 4.520



sa revenim!
Nu votez PSD pentru ca m-am saturat de gomosi superficiali, aroganti limitati, agresivi, violenti... Si mai spun despre Basescu...


--------------------
cateodata spun vorbe care/nu ma cuprind/cateodata iubesc lucruri care nu-mi raspund...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 10 Dec 2004, 12:14 PM
Mesaj #46


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



Atentie pentru toti sustinatorii domnului Adrian Nastase !
Daca intr-adevar il iubiti pe domnul Adrian Nastase si il doriti preseditne, puneti cat mai multe stampile in interiorul patratului dansului pe buletinul de vot!
Numai asa se va intelege intensitatea cu care il doriti presedinte!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 10 Dec 2004, 12:25 PM
Mesaj #47


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Sa stii ca nu se anuleaza, dacat daca pun (macar) si o stampila si in afara chenarului.Asa ca mesajul ar trebui sa fie formulat ca mai jos:


Pentru cei care il voteaza pe Nastase: Se stie ca numai prima stampila se numara. De aceea, trebuie pusa cu mare atentie prima stampila pe Nastase, dupa care si pe Basescu

Acest topic a fost editat de abis: 10 Dec 2004, 12:50 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 11 Dec 2004, 10:24 AM
Mesaj #48


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



"Daca a luat 700.000.000 de dolari comision [pentru privatizarea Petrom] si nu a contribuit la campanie [a PSD], este de doua ori vinovat" - Adrian Nastase.

http://www.expres.ro/topstory/?news_id=173284


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 01:51 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman