HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Ai Nid A Joooob!, munci cinstite pt o studienta ieminenke
Arlequine
mesaj 6 Oct 2004, 05:52 PM
Mesaj #1


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 515
Inscris: 7 April 04
Din: Cluj Napoca
Forumist Nr.: 2.968



nus` daca asta e locul potrivit pentru o cerere de job....dar eu incerc biggrin.gif am fost sfatuita sa incerc cele mai diverse metode so here i am:

tinerica, foarte serioasa si responsabila, caut ceva de lucru(4-6 ore pe zi), eventual ingrijit/ajutat la teme copii, cunosc limba engleza si niscaiva franceza, am predat limba engleza la o gradinita, am fost voluntara la mai multe ONG-uri care au lucrat cu copii.De asemenea am si ceva cunostinte pc, ms office, win 9x, 2000, xp, ceva adobe si html, fac cafea buna, deci si o slujba care sa necesita astfel de cunostinte ar fi binevenita.
de mentionat ca studiez comunicare si relatii publice la universitatea babes - bolyai din cluj napoca, anul II, am un orar foarte flexibil, deci programul de lucru nu e o problema.
daca sunteti din cj si aveti vreo veste buna pentru mine, pliiiiiz trimiteti un PM!!! rolleyes.gif


--------------------
Mi alma es una caverna colmada por la marea alta,
y mi idea de soņarte una caravana de histriones...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tear
mesaj 11 Oct 2004, 12:02 PM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 571
Inscris: 12 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 1.791



I need a job too !
Dar eu vreau doar colaborare. Eventual tehnoredactare lucrari (de diploma sau altele). Am lansat si pe net cererea mea de oferta, dar nu mi s-au parut serioase afacerile prezentate.
Help me, please !


--------------------
Nimic nu e intamplator
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 02:44 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman