HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Buna Dimineata!
necko
mesaj 29 Apr 2005, 01:07 PM
Mesaj #36


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 53
Inscris: 14 February 05
Forumist Nr.: 5.707



la 6 dimineat, +/- 10 - 15 min, in fiecare zi. fara alarma. pregatesc filtrul de cafea, dau drumu la teveu si dau o raita printre programe. cind este gata cafeaua, umplu o ceasca - mare - si directia calculator.... mniam ! ce buna e cafeaua diminieata la calculator ! doua cesti !

Acest topic a fost editat de necko: 29 Apr 2005, 01:15 PM


--------------------
"pentru ca existam, trebuie sa stim totul... " - Herman
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 3 May 2005, 02:38 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



La mine dimineata incepe musai cu peste 40 de minute de muzica ascultata cand imi beau cafeaua. Nu ma gandesc sa-mi spun mottoul de dimineata, nu ma gandesc sa nu uit sau sa imi las timp sa si mananc sau alte asemenea... Singurele griji sunt muzica de dimineata si dusul. In rest toate poa sa treaca pe langa mine. Sambata si duminica dorm mai mult. Daca e de trezit nu mi-e greu sa ma trezesc cu conditia sa ma culc un pic mai devreme. Imi place sa pierd vremea si de obicei nu ma culc inainte de 2 dimineata.


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 12 May 2005, 06:46 AM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



eu sunt ca vremea...
cand e frumos afara, ma trezesc devreme si cu chef de viata, cu gandul ca ziua de azi nu merita irosita nici un pic, fiecare secunda trebuie savurata din plin!
cand e urat afara, ma intorc pe partea cealalta...sunt toata ziua ca un zombi, viata nu are nici un sens bun, toate drumurile merg in jos si e cea mai perfecta zi ca sa mor.

frumos afara inseamna senin, rasarit care sa iti sclipeasca in fereastra, pasarele care sa cante...
urat afara inseamna innorat, cer negru, ploi sau ninsoare cu cer negru...

nu imi place sa ma trezeasca un zgomot sau discutiile altora...prefer sa ma trezeasca alarma sau eu sa ma trezesc de capul meu...!
sau sa ma trezeasca o sarutare rolleyes.gif

iar ploua...
neata...si poate buna e macar la voi... unsure.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 May 2005, 06:46 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Tyra
mesaj 28 Jun 2005, 02:51 AM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Nu e musai, dar asa vreau eu, sa ma plang aici! ohyeah.gif
As vrea sa ma trezesc atunci cand am chef, nu cand suna ceasul... dupa 12 in orice caz.

Azi m am trezit la 11 pt ca a trebuit sa merg la aeroport. Toata ziua a fost ruinata, mai ales ca atunci cand a inceput ploaia si m-am bagat la somnul de dupa amiaza a sunat telefonul si a trebuit sa plec. Irascibilitate maxima.

In continuare, urasc sa ma trezesc dimineata. mad.gif


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hexor
mesaj 29 Jun 2005, 11:31 PM
Mesaj #40


Musteriu
*

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 39
Inscris: 25 June 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.499



Dimineata cand am treaba multa de facut, in general ma trezesc pe la ora 8.00 am.Dar cand nu am ce face si lenevesc, dorm pana nu mai pot, si nu mai am chef de nimic in ziua aceea.
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Imi respect dreptul de a face ce vreau !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 30 Jun 2005, 10:53 AM
Mesaj #41


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Momentan sunt in sesiune si, slava cerului, mai am un singur examen. Problema ar fi ca, pe masura ce acesta se apropie, imi e din ce in ce mai greu sa ma trezesc dimineata sad.gif In seara asta o sa incerc sa nu ma mai bag in pat la 12 ci pe la 11 si sa vad daca maine ma pot trezi macar la 7.30.


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 11 Jul 2005, 01:32 AM
Mesaj #42


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Pot sa ma plang? cry.gif Ok, multumesc.. biggrin.gif

Inainte mi se parea cat se poate de normal sa dorm pana la ora 3 dupa amiaza. In orice caz, nu concepeam sa ma trezesc ianinte de ora 12. In ultimele luni, insa, nu a mai existat zi in care sa ma pot trezi dupa ora 11 si asta din cauza dragelor mele colege de apartament care, foarte matinale, de pe la ora 8 incep sa dea cu usile, sa faca ture prin casa, sa urle una la alta ca nu-si gasesc machiajele si alte activitati la fel de zgomotoase.. Pana pe la ora 9 reusesc sa dorm neintoarsa, dupa care, pana pe la 10, intr-o stare de semiconstienta, raman in pat rugandu-ma la toti zeii si sperand din tot sufletul ca odata si-odata tot taraboiul va inceta.. Cand imi dau seama ca asa ceva n-o sa se intample, raman in continuare in pat, din pura incapatanare, inventand fel de fel de aparate de tortura si trecandu-mi prin cap lucruri de care orice persoana trecuta de o anumita varsta s-ar oripila. Vreau sa dorm si voi dormi, la naiba! Draci.. Pana la 11 sunt in picioare, urasc pe toata lumea si vreau sa mor sad.gif

Slava domnului ca e vacanta si maine voi dormi ca o purcica pana la 1! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 07:28 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman