HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> (3) Gheorghe Si Drogurile
Mihai
mesaj 13 Apr 2003, 04:48 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Al treilea subiect care vi-l propun (de fapt, este propunerea lui necromanc) este referitor la Andrei Gheorghe.
A reusit revista "Star", articolul de acolo sa ii strice imaginea? Sau din contra, acum are mai multi fani? Este de atacat decizia de a fi judecat pentru consum de droguri?

Parerile dumneavoastra sunt asteptate timp de 24 de ore de la deschiderea acestui subiect.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 13 Apr 2003, 08:04 PM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Dupa cum se stie si din ziare aceasta a fost o inscenare pe care i-au fac-o niste persoane de bani gata, despre care se vorbeste in presa. Eu nu consider ca este corecta aceasta decizie.

Andrei poate fi numit si capul presei romanesti...deoarece reuseste sa critice totul aproape totul fara sa ii fie teama de ceva.

Nu stiu de ce acesti "oameni de bani gata" se baga in astfel de treburi murdare si vor sa strice vietilor celorlati.

Va plac oamenii de genul acesta ? Nu cred ca va plac toata lumea uraste persoanele care fac rau doar pentru ca se simt in stare ca pot si se cred mai tari si cu bani mai multi decat ceilalti.
Poate vi s-a intamplat si voua sa aveti probleme cu persoane din aceasta categorie, care sunt foarte influente si prin MITA rezolva orice.

Eu personal urasc acesti oameni.Ei nu se gandesc cum e sa fii in postura de prada si nu aceea de pradator. Ei tot timpul actioneaza ca un pradator fara sa se gandeasca, dar daca i-am pune in postura de prada? A? Ce ar face ? S-ar mai descurca ei? Ce s-ar face fara bani lor cu care cred ca pot mitui pe toata lumea ? Nu se gandesc la asa ceva .

Dupa mine Andrei nu are nici o vina. Si in plus chiar daca a fumat putina iarba ce are ? Sunt persoane cu adevarat dependente de droguri , dar de ele nu se ia nimeni. Nimeni nu face atata caz cat se face pentru Andrei.

Eu consider ca ar trebui sa il sprijinim macar moral daca nu putem altcumva.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bubu
mesaj 13 Apr 2003, 08:10 PM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 993
Inscris: 30 March 03
Din: BUCURESTI
Forumist Nr.: 144



1. A cam reusit sa ii strice imaginea desi este vorba de imaginea pe care el incerca sa si o construiasca.
2. Datorita "publicitatii" de care a avut parte pe marginea acestui subiect, acum are mai multi fani sau sa le spunem mai bine sustinatori. Lumea a vazut ca Andrei este un om normal cu defecte si calitati indiferent care ar fi procentajul.
3. Tocmai de la punctul 3 pleaca sustinatorii lui Andrei.In tara asta se fura pe rupte la nivel inalt. Din banci de la populatie, se fac afaceri murdare cu arme si droguri. Se stiu vinovatii, dar in final populatia este cea care duce greul si are de suferit. S-a gasit sa il dea toata ziua pe Andrei la TV, cum ca el ar fi inamicul nr. 1 al Romaniei!...Este lipsit de aparare si toata lumea este pe el. Josnic! Nu trebuie judecat.


--------------------
"Frica de Dumnezeu este inceputul intelepciunii"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 01:47 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman