HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Profesori Care Dau Note Pentru Sex, Ce parere aveti? Ce facem cu ei?
Ahriman
mesaj 22 Jun 2004, 12:22 PM
Mesaj #1


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Azi am aflat si eu despre un anume domn profesor de la Facultatea de Medicina din Timisoara, membru al Academiei Romane, sef al clinicii de Cardiologie, care pentru a le mari nota de la 7 la 8 le cerea studentelor sa-i aplice un sex oral, daca nu chiar mai mult;cica a fost aseara la stiri, prins cu camera ascunsa.
Ce-i de facut cu astfel de specimene? devil.gif


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 22 Jun 2004, 01:27 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Am vazut si eu faza. Efectiv si-a dat jos pantalonii si a cerut o partida mica fara nici o jena. Cand i-a fost prezentata caseta a zis ca-i inscenare yikes.gif
QUOTE
Ce-i de facut cu astfel de specimene?

Ce frumos ar fi daca s-ar putea sa i se aplice acelasi tratament ca cel ce-l aplica el studentelor devil.gif


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 22 Jun 2004, 01:39 PM
Mesaj #3


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Pe ce post a fost transmisa? E in vreun ziar pe net? Eu doar am auzit...


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 22 Jun 2004, 01:39 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Ovidius
mesaj 22 Jun 2004, 01:48 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
Pe ce post a fost transmisa? E in vreun ziar pe net? Eu doar am auzit...

Pe ProTv parca a fost. Din pacate nu am auzit de la inceput reportajul, ci doar am vazut imaginea pentru ca era tv-ul dat pe mute...vorbeam cu cineva.

Parca pe zi ce trece se prostesc tot mai mult romanashii nostri. Mai acu un an era prins un judecator sau avocat sau ce dreaq o fi fost, care lua tipe la stop si se masturba in prezenta lor.


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
punctt
mesaj 23 Jun 2004, 04:44 AM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.499
Inscris: 18 April 04
Din: Romania, Tulcea. (Dar, oare cine sunt si unde ma aflu?)
Forumist Nr.: 3.133



hmm.gif Sunt niste oameni BOLNAVI. Imi e mila de ei. Pacat. Cum de au putut ajunge la asa ceva? Ma ingrozesc! Una e sa te gandesti la ceva anume si alta e sa treci la fapte. Pentru unii este foarte usor. Oare are copii acel profesor? Sunt fete? Nu s-a gandit nici o clipa, ca in aceeasi situatie pot fi copii sai?

Ce e de facut? Nu stiu!
Ca parinti, e bine sa discutam de toate cu ai nostri copii. Sa nu-i tinem rupti de realitate, chiar daca este atat de DURA.
Eu cand am fost copil, nici nu-mi treceau prin cap astfel de lucruri. Cu toate ca sunt sigura ca au existat dintotdeauna, insa nu era pe atunci totul televizat... E oribil!!

Ce trist...


--------------------
"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci." (La Bruyere)
Voi gasi pestisorul de aur ... Pietre mari, pietricele si nisip ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 23 Jun 2004, 06:41 AM
Mesaj #6


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Vad ca dezaxati din acestia apar pe zi ce trece; daca as fii parinte si copilul meu mi-ar veni sa-mi spuna o chestie din asta, cred ca l-as castra pe profesorul ala! Va trebui sa ne educam copii in cat sa ne spuna orice li se pare ca nu este normal, orice "propunere" de genul acesta, altfel totul poate scapa de sub control.
Stie cineva ce masuri s-au luat impotriva acelui profesor?


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ADeziv
mesaj 23 Jun 2004, 07:34 AM
Mesaj #7


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 20
Inscris: 8 April 04
Forumist Nr.: 2.988



Link-ul catre filmuletul respectiv:
http://www.scufita.rosie.mxhost.net/stiri1.avi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares
mesaj 23 Jun 2004, 07:48 AM
Mesaj #8


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 805
Inscris: 5 September 03
Din: Bucureşti
Forumist Nr.: 711



Daca bolnavul ala nu m-a uimit asa de tare (ca stiu ca-i lumea plina de dezaxati), cel mai mult m-a uimit atitudinea colegilor... Domnii profesori erau putin jenati ca trebuiau sa zica ceva de rau legat de colegul lor... Ba mai era unu' care zambea si zicea ca vine o varsta dificila... Si beleaua cea mai mare este ca astia pregatesc generatii de medici (parca erau medicinisti, nu?).

Iar masura luata - de a nu mai fi lasat sa dea note deocamdata - mi se pare de tot rasul. Jigodia aia trebuie aruncata afara din invatamant...


--------------------
Atat de multe carti si atat de putin timp... Vizitati "Pagina Cronicarului".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 23 Jun 2004, 09:18 AM
Mesaj #9


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Nu numai ca l-as da pe el afara,dar as sanctiona toata conducerea facultatii si chiar pe colegul care a spus ca "vine o varsta...".
Mama, ce i-as face daca l-as prinde! devil.gif


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fausta
mesaj 23 Jun 2004, 09:44 AM
Mesaj #10


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 688
Inscris: 18 May 04
Forumist Nr.: 3.544



am citit ce s -a postat pana acum si parca nu-mi vine sa cred. stiu ca asta e realitatea... din pacate
oricum, nu e nevoie ca sa fii profesor universitar sa faci asa ceva, numa ca in cazuri din astea e cu atat mai strigator la cer si cu atat ar trebuie sa fie sanctiunea mai aspra pentru ca in genere profesorul este un exemplu care se vrea urmat promovand un anumit comportament in fata elevului, aici in fata studentului, si chiar daca studentii nu se lasa atat de mult influentati de comportamentul negativ al unui profesor tot se vor vedea mai tarziu efectele.
acu cateva luni cand cautam sa ma angajez ca sa pot continua studiile am dat peste un anunt in care o familie cerea meditatii pentru un copil de clasa a III-a; avand in vedere ca de profesie sunt invatatoare mi-am zis sa sun la numarul respectiv si sa incerc.... am sunat, a raspuns un barbat care a cerut sa ne intalnim sa stabilim ce si cum facem... mi s-a parut normal, asa ca m-am dus la intalnire... acolo am dat peste un "specimen" de vreo 45 de ani care mi-a spus clar ca daca vreau sa fie bine tre sa fiu "deschisa" si a insotit vorba de gestul deschiderii la camasa... a lui , nu a mea... nu-mi venea sa cred... vazand ca ma ridic ca sa plec fara a spune vreo vorba mi-a spus ca "numai Carmen Serban are integritate, nu fiintele neimportante ca mine... " 50.gif 50.gif 50.gif si ca daca accept sotia lui nu o sa stie nimic, ba chiar voi avea o viata cum nici nu am visat"... cand m-am ridicat de la masa ca sa plec, am iesit pe usa, am tras adanc aer in piept iar prima reactie a fost sa izbucnesc in plans, apoi am ras... si tot asa, pana la camin trecand prin toate fazele de constientizare posibile... cry.gif


--------------------
' Murim cāte putin īn fiecare zi, trebuie sa ne obisnuim cu asta. '

Emile Zola
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 23 Jun 2004, 10:26 AM
Mesaj #11


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Penibil om! Penibili toti cei care cer astfel de servicii pentru a-si exercita functia... Si mai penibili si chiar intr-un anume fel sun mai de condamnat cei care isi ofera "serviciile" pentru a obtine un avantaj!
Sunt curios cate studente ale acelui profesor au acceptat propunerea lui?


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 23 Jun 2004, 10:51 AM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Am fost odata cu o prietena ca la spitalul Grigore Alexandrescu pentru ca o durea apendicele si asta era cel mai apropiat spital.

Cand a iesit de acolo mi-a zis ca doctorul ii daduse niste supozitoare si dupa aia incepuse cu faze de genul: dar nu vrei sa ti le pun eu? Hai ca il chem si pe colegu' daca vrei... Si ca tot timpul o luase cu draga, hai asa hai pe dincolo. Da poti sa te dezbraci daca vrei...

Din pacate mi-a zis asta dupa ce iesisem din spital, ca daca imi spunea pe loc... 50.gif 50.gif

Si spitalul ala e un spital pentru copii.

In liceu la mine profu' de mate s-a dat la o tipa cica, dar nu a dovedit nimeni nimic, si nu a facut nimeni nimic.

Acest topic a fost editat de Blakut: 23 Jun 2004, 10:52 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 23 Jun 2004, 10:52 AM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



marirea rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 23 Jun 2004, 11:38 AM
Mesaj #14


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Mai , mare noroc a avut domn profesor ca nu-i sunt eu eleva...avea sanse mari sa ramana fara "obiectul pasiunii"...
Auzi, sa-mi mareasca el mie nota...ii micsoram eu lui ceva... spoton.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 23 Jun 2004, 07:50 PM
Mesaj #15


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Esti feroce! Imi place.... rolleyes.gif devil.gif


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andyro
mesaj 24 Jun 2004, 12:34 PM
Mesaj #16


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 23 June 04
Forumist Nr.: 3.918




Premiati pentru ca stiu sa profite de prostia altora...
Daca ar fi existat niste "mediciniste" care sa se duca in presa, nu s-ar fi ajuns aici. Dar asa e romanul (unii), prefera sa ...suporte decat sa zica NU... mad.gif


--------------------
I was laying in my bed one night, looking up at the stars dreamily...then i thought "Where the hell is the roof?"
Citesc in fiecare zi MarkMedia...pentru ca sunt inteligent :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 24 Jun 2004, 12:51 PM
Mesaj #17


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



Eh, nuu o fi chiar asa, poate ca unele prefera solutia "scurta" invatatului prelungit pentru a lua examenele...
Oricum, o luna-doua intre detinuti pe Popa Sapca si se va satura el de sex oral... in calitite de cintaret la flaut, evident... rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 24 Jun 2004, 01:10 PM
Mesaj #18


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Sunt doi oameni maturi ce pot sa faca sex oral!
Condamnabil ar fi daca nu-i da note de trecere pt a o santaja cu scopul de a intretine relatii sexuale cu el.

Eu am cunoscut astfel de cazuri, cu presiuni asupra fetelor. Nu-i spunea explicit da-i dadea de inteles. Iar domnul profesor mai era si ditamai general de politie.

In cazul acesta se pare ca fata a mers si i-a propus si la mai si filmat cu camera ascunsa. Eu in locul lui as da-o in judecata si s-ar putea intoarce totul ca un bumerang asupra ei.
Daca fata s-a dus la el, unde scrie ca trebuia s-o refuze? Sunt doi oameni majori!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 24 Jun 2004, 01:44 PM
Mesaj #19


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Gio, se pare ca esti un pic paralel cu ce s-a intamplat. Pe scurt: proful respectiv facea asta de ani de zile, dar nimeni nu a avut curaj, pana acum, sa-l dea in vileag. Dupa ce paharul s-a umplut, iar unele din acea faculta s-au saturat de situatie si-au luat inimia in dinti si, impreuna cu PRO TV-ul, au organizat un FLAGRANT. Deci, fata aceea nu avea nevoie cu adevarat de marire de nota, ci s-a dus tocmai ca sa il prinda, impreuna cu reporterii. Asa ca nu mai abera cum ca el ar avea dreptul sa o dea in judecata, mai intai informeaza-te corect. In plus, e foarte clar: el a conditionat de mai multe ori mariri de note sau trecerea unor examene cu prestarea unor servicii sexuale. Iar asta este ILEGAL. Poate acum ai inteles.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 24 Jun 2004, 01:56 PM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



QUOTE (nefertiti @ 24 Jun 2004, 02:46 PM)
Asa ca nu mai abera cum ca el ar avea dreptul sa o dea in judecata, mai intai informeaza-te corect.

Draga, impresia mea e ca cea care aberezi esti tu.
Oricine are capacitate de exercitiu are si dreptul de a actiona in instanta pe oricine socoteste de cuvinta. Asta nu inseamna ca automat i se va da si dreptate ci doar ca are acest drept.

Iar daca lucruile stau asa cum zici, ceea ce e foarte probabil, "inscenarea" a fost extrem de nereusita si nu probeaza nimic din ceea ce susti.
Pt aceasta ar fi fost nevoie sa fie inregistrat tocmai cand conditiona promovarea de raporturi sexuale. Daca exista o astfel de inregistrare, atunci da, ea poate proba acest fapt. Altfel nu.
Prin simplul fapt ca strigi tare ca aberez nu inseamna ca vei reusi sa si dovedesti ca ai dreptate. Aceasta conditionare trebuie dovedita iar din imaginile prezentate n-a reiesit acest fapt.

Acest topic a fost editat de gio19ro: 24 Jun 2004, 01:57 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 24 Jun 2004, 02:03 PM
Mesaj #21


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Draga, nu strig, dar tu nu vrei sa recunosti ca libidinosul ala a gresit. Corect, poate sa o dea in judecata, teoretic, are orice drept. Dar nu o va face, pentru ca stie ca a incalcat legea. Iar caseta nu a fost prezentata integral la stiri. Doar fragmente.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 24 Jun 2004, 02:09 PM
Mesaj #22


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Pai tocmai asta e. Caseta n-a fost prezentata integral. Daca o sa reiese ca a conditionat o nota la examen de un raport sexual e clar, e vinovat! Altfel va fi destul de greu de dovedit. Ba chiar s-ar putea sa ceara o gramada de bani de la PRO TV.
De aceea lucrurile astea nu sunt asa simple si cand te inhami la un flagrant trebuie sa o faci ca la carte. Altfel risti sa se intoarca totul impotriva ta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 24 Jun 2004, 02:17 PM
Mesaj #23


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Pai eu ce am spus pana acum? ESTE facut ca la carte.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 24 Jun 2004, 02:35 PM
Mesaj #24


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Doar din ceea ce a fost prezentat la emisunea de stiri nu se arata ca e facuta ca la carte.
Lipseste cererea lui explicta si lipseste conditionarea notei.

Pe caseta se gaseste un indemn, dupa ce el s-a dezbracat deja, iar fata ii spune ca s-a razgandit.
Cat despre nota, exista o intrebare a ei, cat a luat si raspunsul lui. Dupa care o intreaba daca vrea o nota mai mare. Aceasta intrebare nu demonstreaza conditionarea. El poate spune ca aceasta nota mai mare ar fi venit in urma unui examen.

Ca sa se demonstreze conditionarea, ar trebui ca sa se fi surprins pe caseta aceasta cerere a lui, explicita sau voalata.

Edit: Asta e concluzia trasa de mine pe baza imaginilor prezentate. Daca mai sunt si alte imagini care prezinta si alte situati....atunci ramne de vazut.
Insa doar pe cele vazute de mine nu se poate trage concluzia certa ca a fost conditionata nota de un raport sexual. Sigur, poate fi banuit ca asa au stat lucrurile dar nu s-a dovedit pana acum ca asa este.

Acest topic a fost editat de gio19ro: 24 Jun 2004, 02:45 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 24 Jun 2004, 02:45 PM
Mesaj #25


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Repet, la stiri s-au dat fragmente, dar conditionarea exista.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
punctt
mesaj 27 Jun 2004, 05:12 PM
Mesaj #26


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.499
Inscris: 18 April 04
Din: Romania, Tulcea. (Dar, oare cine sunt si unde ma aflu?)
Forumist Nr.: 3.133



Profesorul este vinovat. Asa ceva NU TREBUIE FACUT. 50.gif 50.gif ... Tot el sa o dea pe fata in judecata? ... mad.gif mad.gif Daca ar fi venit propunerea din partea fetei (care putea sa-i fie fiica, ori nepoata!!), atunci TREBUIA sa refuze, nu sa-si dea pantalonii jos...
Or fi si cazuri, cand elevii fac avansuri profesorilor, pentru marirea notelor... Asa-i sunt majori... Totusi undeva exista o limita!! Unde-i BUNUL SIMT??
ranting.gif


--------------------
"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci." (La Bruyere)
Voi gasi pestisorul de aur ... Pietre mari, pietricele si nisip ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 27 Jun 2004, 10:29 PM
Mesaj #27


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Gio are dreptate.

In rest, mi-e ciuda ca nu m-am gindit la o cariera in invatamint :joking: rofl.gif ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 28 Jun 2004, 08:23 AM
Mesaj #28


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



Pentru asta poate ca va mai trebui sa fii student, asa ca... beware rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marooned
mesaj 28 Jun 2004, 11:01 AM
Mesaj #29


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 30
Inscris: 8 June 04
Forumist Nr.: 3.780



salut tuturor

Cazuri din astea exista insa putini sunt cei care ai curaju sa faca ceva, sa spuna ce li s-a intamplat. Eram eleva la un liceu foarte bun, filo, prin '97,unde erau foarte multe fete si destul de putini baieti. Aveam un prof de economie care nu se abtinea sa puna mana pe fete, le mangaia, care nu scapa era prinsa in brate de libidinosu ala, bleaxxxx, ca nu o sa uit niciodata. Cu mine nu avea treaba ca eram slabutza si nu eram dotata ca sa ii atrag cumva atentia. O colega de la o clasa paralela a avut curaju sa spuna in consiliul profesoral ce se intampla la ore si ce remarci si gesturi face profu. Mi s-a povestit mai tarziu,ca treaba a fost tinuta asa, low profile, ca de fapt, ceilalti profi i-au luat apararea,...Culmea!dar ca pana la urma a fost mutat la un liceu de baieti. Pentru el, probabil asta a fost pedeapsa ce a mai mare. Probabil omu e acuma in pensie. Ne-am intalnit odata pe strada si m-am facut ca ploua. E singuru dintre profi pe care nu il salut....si mutra aia...bleaxxxxx. Pe colega mea care i-a venit de hac o admir si ma bucur ca a avut curaj sa spuna ceva.

Am ajuns la o concluzie....Ca exista atatia profesori care nu au ce cauta in scoli, oameni cu probleme psihice tolerate intr-un mediu in care ai asa o responsabilitate, in care trebuie sa fii echilibrat psihic, sa oferi un exemplu pozitiv.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
denise
mesaj 28 Jun 2004, 07:40 PM
Mesaj #30


Domnitor
******

Grup: MembriOffBoard
Mesaje: 2.426
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.412



sad.gif Si totusi...Cate studente au obtinut astfel marirea de nota? Oare vor vorbi acum? Ma indoiesc...

QUOTE
Am ajuns la o concluzie....Ca exista atatia profesori care nu au ce cauta in scoli, oameni cu probleme psihice tolerate intr-un mediu in care ai asa o responsabilitate, in care trebuie sa fii echilibrat psihic, sa oferi un exemplu pozitiv.


Sunt multe meserii in care cei care opteaza pentru ele ar trebui testati psihologic. Ce facem insa cu moralitatea? Cum poate fi ea testata?
90% dintre profesorii pe care i-am cunoscut au avut fiecare "slabiciunea" sa: unii aveau preferatii lor, altii se lasau cumparati cu un kilogram de branza, cativa erau mai prost pregatiti decat noi in domeniul pe care il predau ....
Dar restul de 10% au fost adevarati DASCALI. Oameni pe care ii voi respecta si iubi toata viata.


--------------------
__________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 1 Jul 2004, 12:44 AM
Mesaj #31


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Azi am citit si eu in EVZ despre cazul asta ci se apre ca circula inregistrarea cu faza cu Branea pe internet. A vazut-o careva? sunt si eu curioasa wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 1 Jul 2004, 09:28 AM
Mesaj #32


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Link postat de Adeziv
QUOTE
Link-ul catre filmuletul respectiv:
http://www.scufita.rosie.mxhost.net/stiri1.avi


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 15 May 2024 - 09:11 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman