HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info

Subiectele de discutie dedicate cartilor vor fi mutate in cadrul subforumului Universul Cartilor

 
Reply to this topicStart new topic
> Transilvania International Film Festival, TIFF
ADeziv
mesaj 26 May 2004, 04:06 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 20
Inscris: 8 April 04
Forumist Nr.: 2.988



Concurs de scenarii de film.

Premii: Invitatii la TIFF

Ai o idee buna, care poate fi un excelent subiect de film ?

Povesteste-ne totul despre ea, iar noi o premiem !

Spune povestea filmului viselor tale, in cat mai multe detalii: unde,
cum, cu cine si de ce l-ai filma, iar noi iti facem rost de invitatii la
TIFF, pentru a vedea cum sa faci acest lucru profesionist !

Castigatorii vor fi contactati via e-mail, in timp util.

Detalii:
http://www.tufaciviitorul.ro/forum/shwmess...messageid=16095

Ia-ti cortul si hai la TIFF!!!

Esti student? Iubesti filmul? Ai cort? Vrei sa economisesti ceva bani, dar sa si vezi ceva filme bune? Daca raspunsul e da, atunci nu ramane decat sa vii la Cluj, in perioada 28 mai-6 iunie. Organizatorii TIFF cu sprijinul Primariei Cluj-Napoca s-au gandit sa-ti faca o mare bucurie: pe malul Somesului, vis-a-vis de parcul Iuliu Hatieganu, mai exact in Cartierul Grigorescu, B-dul 1 Decembrie, se va amenaja un camping special pentru toti cei indragostiti de film!

Nu trebuie decat sa scrii la adresa de mail cluj@tiff.ro, sa spui cum te numesti, cu cati prieteni ai de gand sa vii si care sunt zilele exacte pe care le veti petrece la Cluj. Nimic mai simplu!

Organizatorii vor avea grija de tine punandu-ti la dispozitie nu numai excelenta locatie pentru cortul tau (la numai 15 minute de centru si cinematografele in care vor rula cele 80 de filme ale editiei TIFF 2004) ci si servicii sanitare (toalete ecologice si dusuri), cat si o atenta securitate oferita de Jandarmeria Cluj.

Pe site vei gasi si informatii legate de costurile biletelor -- studentii au parte de reduceri! E clar: ai toate motivele sa fii la Cluj la Festival!

Atentie: cum ajungi trebuie sa dai de veste organizatorilor la Info Desk-ul amenajat la Casa de Cultura a Studentilor. De-acolo vei fi condus spre locul in care iti vei instala "casa"! Nu sta pe ganduri! Hai la TIFF!
--------------


Bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arlequine
mesaj 28 May 2004, 02:36 PM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 515
Inscris: 7 April 04
Din: Cluj Napoca
Forumist Nr.: 2.968



dadadadadaaaaa!!!! tiff rulz biggrin.gif
m`am oferit voluntar asa ca o sa ma vedeti impartind fluturasi de evaluare pt filme la intrarea in salile de cinematograf wink.gif
peste 100 de filme, sper sa vad cat mai multe biggrin.gif


--------------------
Mi alma es una caverna colmada por la marea alta,
y mi idea de soņarte una caravana de histriones...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arlequine
mesaj 29 May 2004, 10:41 AM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 515
Inscris: 7 April 04
Din: Cluj Napoca
Forumist Nr.: 2.968



ok...primele impresii biggrin.gif
aseara am vizionat Happy Together (Hong Kong, 1997), care sincer nu mi`a plaut deloc mad.gif idila ratata a doi homosexuali care pleaca in argentina. totusi ii dau un plus pentru coloana sonora bazata pe o tema de tango wink.gif
in schimb, un punctaj foarte mare la premiile publicului a primit Play (Norvegia, 2003).


--------------------
Mi alma es una caverna colmada por la marea alta,
y mi idea de soņarte una caravana de histriones...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 03:14 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman