HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Imaginea Si Stilul Personal, eu asa vreau sa fiu!
Ovidiu Bufnila
mesaj 19 May 2004, 11:43 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



Stil? Roccoco? Bombastic? Hip hop? House? Techno? Cool? Fresh? Cine ma vede? Cine ma admira? Cine ma judeca? Si daca inaintez in varsta ma linistesc? Ma prafuiesc? Gasesc alt stil? Un octogenar in blues jeans arata nasol? Eu arat nasol? Dar tu? Si de ce sa-mi pun dantelute la fustita? Sau de ce cogemitea diplomatu'? Da bine Cu Pantofii Lustruiti? Haina de blana cu blues jeans sau haina de blana pe pielea goalaaaa si cu o sampanieeee? Stilul jemanfische sau stilul scrobit? Snob sau popular? Ce ne prinde? Care e Imaginea adecvata? Sa vorbim pe nas? Sau sa nu ne pese? Oricum ar fi, stilul tot e. Dar Imaginea?

tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 19 May 2004, 11:55 AM
Mesaj #2


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Depinde de multe lucruri(stilul), de natura , educatia, gusturile fiecaruia.
Apoi depinde de ocazie, de locatia unde apari, de impresia pe care vrei sa o creezi.

Mie imi place sa ma imbrac sport, dar la birou nu pot veni imbracata asa, deci ma imbrac asa cum trebuie.
Cand ies in parc, la o bere cu prietenii, la o sueta, ma imbrac cat mai lejer, cat mai comod.

Cum am spus, depinde... biggrin.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ComicDiva
mesaj 19 May 2004, 12:01 PM
Mesaj #3


White Trash Beautiful
*****

Grup: Membri
Mesaje: 528
Inscris: 18 May 04
Din: a galaxy far far away....
Forumist Nr.: 3.552



eu ma laud ca nu am un stil anume si ma imbrac cum imi vine... insa ma trezesc de multe ori spunand: "Nu pot sa port cutare lucru pentru ca nu este stilul meu."

Poate absenta stilului sa fie un stil? cool.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 19 May 2004, 12:01 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Ovidius
mesaj 19 May 2004, 01:16 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Imi place sa fiu cat mai lejer si mai practic imbracat, iar hainele sa fie de calitate buna. Bugetul alocat are totusi un cuvant greu de spus, adica nu am prea multe haine (fata de nevasta-mea) cry.gif


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 19 May 2004, 01:46 PM
Mesaj #5


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



QUOTE
nu am prea multe haine (fata de nevasta-mea)


Ma intreb cati barbati se pot lauda cu opusul... ohyeah.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 2 Nov 2004, 09:54 AM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



QUOTE (ComicDiva @ 19 May 2004, 01:01 PM)
eu ma laud ca nu am un stil anume si ma imbrac cum imi vine... insa ma trezesc de multe ori spunand: "Nu pot sa port cutare lucru pentru ca nu este stilul meu."

Poate absenta stilului sa fie un stil? B)

Acesta trebuie sa fie un I.C.A.N.!
tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gheorghe dinica
mesaj 2 Nov 2004, 04:10 PM
Mesaj #7


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 83
Inscris: 15 September 04
Forumist Nr.: 4.473



devil.gif Stilul personal este reflectia tiparelor sociale asimilate de individ..Este greu sa afirmi;acesta este stilul meu.Probabil stilul fiecaruia raspunde unor trebuinte de integrare in grup.In general stilul unei persoane se confunda cu modul in care acesta asimileaza tendintele in moda,cu manierele sociale,cu preferintele pentru anumite subiecte in discutii,cu preferintele culturale,muzicale,etc.Stilul este mai degraba un produs de consum frumos ambalat. Ce mai faci?Bine!Unde ai fost!La super-market,sa-mi cumpar stil.... Suna a ironie,din nefericire este o realitate.Astept o tastare revoltata de la cineva ascuns in spatele monitorului,care sa-mi infirme cuvintele.Copiem si poate inbunatatim uneori un trend ascendent,dar niciodata nu suntem noi cei ce hotaram inceputurile 'lumii'.Sau poate da!? devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 10 Nov 2004, 12:36 PM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



QUOTE (flower @ 19 May 2004, 12:55 PM)
Depinde de multe lucruri(stilul), de natura , educatia, gusturile fiecaruia.
Apoi depinde de ocazie, de locatia unde apari, de impresia pe care vrei sa o creezi.

Mie imi place sa ma imbrac sport, dar la birou nu pot veni imbracata asa, deci ma imbrac asa cum trebuie.
Cand ies in parc, la o bere cu prietenii, la o sueta, ma imbrac cat mai lejer, cat mai comod.

Cum am spus, depinde... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 10 Nov 2004, 12:43 PM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



QUOTE (ComicDiva @ 19 May 2004, 01:01 PM)
eu ma laud ca nu am un stil anume si ma imbrac cum imi vine... insa ma trezesc de multe ori spunand: "Nu pot sa port cutare lucru pentru ca nu este stilul meu."

Poate absenta stilului sa fie un stil? B)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 10 Nov 2004, 12:45 PM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



QUOTE (gheorghe dinica @ 2 Nov 2004, 05:10 PM)
devil.gif Stilul personal este reflectia tiparelor sociale asimilate de individ..Este greu sa afirmi;acesta este stilul meu.Probabil stilul fiecaruia raspunde unor trebuinte de integrare in grup.In general stilul unei persoane se confunda cu modul in care acesta asimileaza tendintele in moda,cu manierele sociale,cu preferintele pentru anumite subiecte in discutii,cu preferintele culturale,muzicale,etc.Stilul este mai degraba un produs de consum frumos ambalat. Ce mai faci?Bine!Unde ai fost!La super-market,sa-mi cumpar stil.... Suna a ironie,din nefericire este o realitate.Astept o tastare revoltata de la cineva ascuns in spatele monitorului,care sa-mi infirme cuvintele.Copiem si poate inbunatatim uneori un trend ascendent,dar niciodata nu suntem noi cei ce hotaram inceputurile 'lumii'.Sau poate da!? devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gheorghe dinica
mesaj 17 Nov 2004, 02:54 PM
Mesaj #11


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 83
Inscris: 15 September 04
Forumist Nr.: 4.473



devil.gif Imi pare sincer rau,dar accesul meu la Yahoo este restrictionat. sad.gif Placerea si onoarea de a discuta in cadrul acestui grup imi este refuzat de politica companiei. Uf!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 13 Jul 2005, 11:25 AM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



OK. Atunci putem discuta aici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 13 Jul 2005, 11:41 AM
Mesaj #13


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



eu ma imbrac in functie de starea sufleteasca, de cele mai multe ori in culori vesele dar nu stridente. Incerc sa combin ceea ce gasesc in comert cu articole vestimentare fabricatie proprie dar tot dupa tipare provenite din reviste ce se gasesc in comert devil.gif Imi plac hainele care ma imbraca fara a ma acoperi in sensul de a ma sufoca. Vara iubesc fustele scurte sau pantalonii trei sferturi, bluzele decent de sexy dar nu ortodoxe si, neaparat, tocuri smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 13 Jul 2005, 12:01 PM
Mesaj #14


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.086
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (flower @ 19 May 2004, 01:46 PM)
Ma intreb cati barbati se pot lauda cu opusul... ohyeah.gif

Eu!! Eu!! Dulapul meu plezneste si am mai multi pantofi de calitate decat a avut nevasta-mea biggrin.gif
Niciodata n-o sa credeti ca un barbat ar fi fan de pantofi...
Si nu numa' aia, pantaloni + geaca de calitate
Cand ies in oras, nu ma duc ca un clochard spoton.gif
Numai un lucru nu-mi place = cravata. Simt ca nu primesc aer.
Cine a inventat cravata? Croatii. S-a numit "Hrvatska", si-au legat steagul croat de gāt...


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 13 Jul 2005, 12:17 PM
Mesaj #15


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Vad ca barbatii m-au citat in posturile lor...probabil oi fi spus ceva tare destept mai inainte...

No, acum sa va spun ceva: sotul meu are de la 1 iulie alt job, nu mai lucram impreuna, nu mai mergem la serviciu impreuna. De atunci , pentru ca nu am permis de conducere, trebuie sa circul cu autobuzul (offff, ce greu imi vine) si am senzatia ca e ceva in neregula cu stilul meu...se uita toata lumea la mine pe strada...m-am tot uitat in oglinda insa nu era nimic in neregula: par ciufulit,fire trase la ciorap...decolteu deochiat, etc. tot nu stiu de ce ma analizeaza asa atent trecatorii...Poate pentru ca arat ca scoasa din cutie??? Nu am niciodata parul in dezordine, unghiile nelacuite, aceleasi haine doua zile la rand...imi asortez cu atentie hainele, pantofii, geanta( nici macar asta nu e aceeasi doua zile la rand). Nu sunt o femeie frumoasa( in conceptia mea) poate chiar cam plinuta...

Stiti voi de ce atrag privirile: atat masculine cat si feminine??? unsure.gif hh.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 13 Jul 2005, 12:33 PM
Mesaj #16


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Probabil că nu te ştiu ăia care fac tot timpu' drumu' cu acel autobuz ("da' asta de unde o fi apărut nene, că nu era pe aici?!)". Sau dimpotrivă, cunoscīndu-te, spun ceva de genu' "măi, asta s-a certat cu bărba'su; ia uite, el merge cu maşina şi pe ea a lăsat-o pejo'; rele zile a ajuns!" wink.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 13 Jul 2005, 12:56 PM
Mesaj #17


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



laugh.gif rofl.gif thumb_yello.gif Imi e greu sa cred ca trecatorii de pe strada au idee cine sunt eu...nu-s nici un VIP in Ploiestiul asta prafuit!

Ieri am avut nevoie sa schimb 1.000.000 lei( la un chiosc unde se vindeau sandwich-uri...porcarii de-astea) si mi-a spus vanzatoarea ca imi schimba doar daca am sa cumpar un sandwich. Ma grabeam, asa ca am cumparat sandwich-ul respectiv si mi-am luat banii schimbati, indesand degraba in gentuta mea mica si delicata ditamai sandwich-ul...unde dracu' sa-l fi aruncat...ca de mancat nici vorba...


sorry.gif blink.gif rolleyes.gif

Poate va voi povesti intr-o zi o patanie cu un sofer de microbuz( tot o peripetie recenta, de cand circul cu mijloacele de transport in comun ).


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 13 Jul 2005, 01:23 PM
Mesaj #18


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.086
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



@ flower: Am prins-o odata pe nepoata-mea, si-a asortat parul cu pantofii = Bordeaux rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 13 Jul 2005, 01:28 PM
Mesaj #19


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Ce vrei, draga, are apucaturi de domnisoara...mai greu a doua zi...cand vrei sa-ti schimbi pantofii...ca de vopsit in fiecare zi...mai greu ohyeah.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 13 Jul 2005, 01:43 PM
Mesaj #20


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.086
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Vopsesti pantofii, what's the problem? ... dunno.gif
rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cļæ½nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 13 Jul 2005, 02:01 PM
Mesaj #21


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



QUOTE (flower @ 19 May 2004, 03:46 PM)
QUOTE
nu am prea multe haine (fata de nevasta-mea)


Ma intreb cati barbati se pot lauda cu opusul... ohyeah.gif

io. ca n-am nevasta

ca sa fiu la topic... imi place sa imi fac cumparaturile in timpul calatoriilor. nu imi permit chestii extraordinar de scumpe, dar nu iau nici gioarse.
ca stil... british sau american casual... dupa caz



--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 13 Jul 2005, 02:30 PM
Mesaj #22


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE (flower @ 13 Jul 2005, 01:17 PM)
am senzatia ca e ceva in neregula cu stilul meu...se uita toata lumea la mine pe strada...m-am tot uitat in oglinda insa nu era nimic in neregula: par ciufulit,fire trase la ciorap...decolteu deochiat, etc. tot nu stiu de ce ma analizeaza asa atent trecatorii...Poate pentru ca arat ca scoasa din cutie??? Nu am niciodata parul in dezordine, unghiile nelacuite, aceleasi haine doua zile la rand...imi asortez cu atentie hainele, pantofii, geanta( nici macar asta nu e aceeasi doua zile la rand). Nu sunt o femeie frumoasa( in conceptia mea) poate chiar cam plinuta...

Stiti voi de ce atrag privirile: atat masculine cat si feminine??? unsure.gif hh.gif

Scurta analiza pe text: esti aranjata si automat asta iti da o stare de bine. Cu atat mai mult daca ai o viata care te multumeste. Iar astea se vad pe fata ta si pur si simplu stralucesti. Nimic mai atragator pentru un barbat decat o femeie ingrijita si care radiaza. Iar pentru femei: eh, femeile sunt in genere mai curioase, ca sa nu spun invidioase.

Si eu am remarcat ca atunci cand ma simt bine se uita lumea pe strada la mine si nici eu nu-s cine stie ce frumusete. wink.gif

mwah1.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dark Angel
mesaj 13 Jul 2005, 02:48 PM
Mesaj #23


Debates Partner
*****

Grup: Membri
Mesaje: 835
Inscris: 14 May 04
Forumist Nr.: 3.492



Aha...da...sunt cam prea sigura de mine uneori...

M-a dus cineva intr-o dupa-amiaza acasa si ma intreba daca imi convine sa fac naveta( adicatelea daca e rentabil sa merg la serviciu...nu ma costa naveta asta prea mult???). Am suras...i-am spus ca de regula castig cam de 12 ori mai mult decat ma costa naveta lunar...si ca n-as putea sa stau acasa nici daca n-ar fi asa. Pur si simplu numai gandul ca as putea fi casnica ma scoate din minti...m-as simti inutila.

Hai ca am pus monopol pe topicul asta cu ideile mele fixe... unsure.gif


--------------------
Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 13 Jul 2005, 03:21 PM
Mesaj #24


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



"Stilul" meu este influentat de muzica pe care o ascult, cu siguranta. Adica totul se rezuma la haine cat mai largi... biggrin.gif Nu este insa o chestie aleasa doar pentru ca asa sunt cei care asculta hip hop, ca asa "trebuie" sa ma imbrac. Imi plac la nebunie aceste haine, si ma simt foarte bine. Retin ce chinuri am indurat ultima data cand mi-am luat niste blugi "stramti" pe mine...
Partea proasta este viziunea oamenilor asupra persoanelor care se imbraca astfel. Nu de putine ori mi s-a intamplat, incercand sa fac vox-populis pentru facultate, femeile sa-si stranga geanta in brate si sa grabeasca pasul, barbatii sa ma priveasca gata de lupta... ba chiar si cainii obisnuiesc sa ma latre cand ma vad imbracat asa rofl.gif Acu' nush daca hainele-s de vina sau e doar fatza mea... tongue.gif Desi la inceput era de-a dreptul frustrant, m-am impacat cu ideea si imi place la nebunie surprinderea vizibila de pe fetele oamenilor care vad ca sunt, totusi, politicos....


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 13 Jul 2005, 09:46 PM
Mesaj #25


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



O data am avut o discutie de genul asta cu o colega care mi-a spus, spre suprinderea mea, ca eu am un stil si anume ca evit stilul sport si prefer o anumita eleganta in haine. Auzind lucrul asta mi-am cercetat mintal dulapul si am ajuns la concluzia ca persoana respectiva ma vazuse mai ales la facultate, de unde si concluzia eronata.
Cum spunea cineva, hainele variaza in functie de dispozitie, de situatie... In general imi plac lucrurile comode care sa-mi ofere multa libertate de miscare (de unde si obsesia pentru pantaloni lungi tongue.gif )


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 4 Oct 2005, 07:06 PM
Mesaj #26


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



QUOTE (genicon @ 13 Jul 2005, 05:21 PM)
"Stilul" meu este influentat de muzica pe care o ascult, cu siguranta. Adica totul se rezuma la haine cat mai largi... biggrin.gif Nu este insa o chestie aleasa doar pentru ca asa sunt cei care asculta hip hop, ca asa "trebuie" sa ma imbrac. Imi plac la nebunie aceste haine, si ma simt foarte bine. Retin ce chinuri am indurat ultima data cand mi-am luat niste blugi "stramti" pe mine...
Partea proasta este viziunea oamenilor asupra persoanelor care se imbraca astfel. Nu de putine ori mi s-a intamplat, incercand sa fac vox-populis pentru facultate, femeile sa-si stranga geanta in brate si sa grabeasca pasul, barbatii sa ma priveasca gata de lupta... ba chiar si cainii obisnuiesc sa ma latre cand ma vad imbracat asa rofl.gif Acu' nush daca hainele-s de vina sau e doar fatza mea... tongue.gif Desi la inceput era de-a dreptul frustrant, m-am impacat cu ideea si imi place la nebunie surprinderea vizibila de pe fetele oamenilor care vad ca sunt, totusi, politicos....

Ai o matrice muzicala...
Interesant...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calfa
mesaj 14 Oct 2005, 04:15 PM
Mesaj #27


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.894
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.410



Daca tot a venit vorba de matrice (muzicala). Care ar arata stilul personal acvatic ? smile.gif


--------------------
... incertitude in certitude ... independence in dependence ... insight in sight ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 29 Oct 2005, 12:55 PM
Mesaj #28


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Imi place stilul casual. Denim, nu ma impac prea bine cu stofa! Pentru timpul meu liber. Pentru treburi oficiale - costum, negru, impune respect, nu admite compromisuri. Imi place sa afisez o imagine de om oarecum ocupat, ce nu are timp sa se barbiereasca in fiecare zi, dar nu atat de ocupat incat sa nu isi urmareasca look-ul! Combin elemente bine studiate cu elemente de neglijenta. Uneori imi place ceea ce iese. Uneori nu. Urasc accesoriile foarte scumpe pe post de carte de vizita. Cam atat!


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidiu Bufnila
mesaj 13 Dec 2005, 12:24 PM
Mesaj #29


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



QUOTE (calfa @ 14 Oct 2005, 05:15 PM)
Daca tot a venit vorba de matrice (muzicala). Care ar arata stilul personal acvatic ? smile.gif

Vintage?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 09:01 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman