HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Concediu 2004
supersurfer
mesaj 14 Apr 2004, 06:00 PM
Mesaj #1


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 56
Inscris: 9 January 04
Forumist Nr.: 1.755



Unde va veti petrece concediul / vacanta anul acesta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 24 Apr 2004, 11:10 PM
Mesaj #2


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Desi nu e nimic stabilit, ne bate gandul sa mergem in Spania si m-as bucura sa se intmple, dar nu depinde numai de noi. Problema e ca unul vrea relaxare iar celalalt (adica eu) ma plictissesc repede doar de plaja si mare si vreau excursii si cat mai multe plimbari. In Spania sigur ai suficiente obiective turistice ca sa-ti dea de lucru pt o perioada buna de timp.
Cu siguranta ca o sa ajungem si la marea noastra dar in weekend.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 26 Apr 2004, 12:50 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



daca se-aduna lumea, sailing in baltic. dar parca vad ca ramine ca anul trecut la nivelul de plan. daca nu iese nimic, poate ireland. si un weekend in amsterdam (poate). o sapt. minim RO, altfel ma dezmostenesc ai mei.


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 26 Apr 2004, 12:50 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Nico
mesaj 26 Apr 2004, 10:36 PM
Mesaj #4


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Scuba diving, de-abea astept, adica de vreo 3 ani tot zic sa incerc, am avut ocazia si nu stiu de ce nu am incercat. Sper sa nu mai ratez in concediul asta, daca o sa fie un concediu asa cum vreau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
allexa
mesaj 26 Apr 2004, 10:41 PM
Mesaj #5


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 440
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 594



Momentan unul din planuri este sa mergem in Catalina Island cu cortul. Pentru mine va fi o aventura mai ales ca este pentru prima oara cand merg cu cortul. hh.gif Si ma inscriu si eu in randul nerabdatorilor si zic: De-abia astept! Mai ales ca atunci cand este senin si frumos o pot vedea de pe malul oceanului. Ard de nerabdare.blush.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 6 May 2004, 12:16 AM
Mesaj #6


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Eu, daca da Dumnezeu si iau Bac-ul, mi-am propus o mini-vacanta in Grecia. In rest nu stiu.. pe-aici pe la noi. Orasul meu e foarte bine pozitionat, avem de toate. Si nici nu am timp.. trebuie sa-mi fac ordine in viata in vara asta smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 6 May 2004, 01:20 AM
Mesaj #7


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Eu merg in Italia,la sora mea si dupa aceea in orasul natal al sotului(Vasto),care este situat chiar la Marea Adriatica.Am pus poze la mine in jurnal wink.gif
Stam aproape doua luni de zile thumb_yello.gif
Ma bucur ca am sa pot sa ma satur insfirsit de mare,soare,caldura,plimbat pe plaja,mincat peste super bun si proaspat,sa ma bronzez........etc,etc clapping.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana
mesaj 6 May 2004, 11:53 AM
Mesaj #8


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 304
Inscris: 18 July 03
Din: USA-PA state
Forumist Nr.: 478



Eu deja am facut o vacanta, scurta de 10 zile in Romania, de unde nu-mi mai venea sa ma intorc.....si ca tot nu-mi trece de dor si suspine,mai plecam intr-o vacanta de vreo saptamina in Key West, asa ca sa-mi revin ohmy.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
47462
mesaj 8 May 2004, 01:25 AM
Mesaj #9


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 183
Inscris: 4 January 04
Din: Drobeta Turnu Severin
Forumist Nr.: 1.689



Eu deja am avut o vacanta placuta in anul acesta la mare in Grecia si m-am intors acum o saptamana. Chiar daca nu am prins noi freme de plaja decat in ultimile 3-4 zile a fost super. Va recomand si voua o vacanta in Grecia. Oricum eu sper sa plec in Spania prin Octombrie - Noiembrie...drept urmare m-am apucat de pe acum sa pun bani in pusculita. smile.gif


--------------------
E trist sa ajungi sa regreti lucuri pe care ti-ai fi dorit sa le faci, dar ai fost prea comod sau nu ai avut curaj!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DeeDee
mesaj 8 May 2004, 11:03 AM
Mesaj #10


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 5 April 04
Forumist Nr.: 2.925



Eu dupa ce voi lua bacul(sper!!) voi pleca in SUA, in chicago pentru trei saptamani dupa care ma voi duce la mare in Romania sau la mare in Grecia, sau sa dea Domnu`, ambele. Oricum momentan sunt la stadiu de visare...


--------------------
Realitatea are limite, imaginatia NU!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 8 May 2004, 07:20 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



Eu ma duc in Romania 2 sapt, si apoi in Spania-Barcelona 10 zile. dance.gif Nico, Nico, ne intilnim? rolleyes.gif smile.gif

Roxana, daca tu te duci in Florida, neaparat trebuie sa mergi si la "Billie Swamp Safari" la Everglades. rolleyes.gif Am fost anul trecut si am ramas masca, a fost o experienta de neuitat. Am mers cu airboat si am fost inconjurati de 15 crocodili, erau la 1/2m de noi... Iti promit ca nu vei regreta. wink.gif Iti dau un link in caz de esti interesata:
http://www.seminoletribe.com/safari


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 8 May 2004, 07:48 PM
Mesaj #12


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



LI B poate in Romania ca nu cred ca voi mai pleca in Spania cry.gif Si ce mult imi doream. Daca intervine vreo schimbare de situatie te anunt si vedem. Te rog Doamne, lasa-ma sa plec in Spania pls.gif
Fac si eu haz de necaz ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 8 May 2004, 08:14 PM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



QUOTE (Nico @ 8 May 2004, 09:50 PM)
Te rog Doamne, lasa-ma sa plec in Spania pls.gif

Da Doamne, si eu te rog foaaaaarte frumos s-o lasi pe Nico sa vina in Spania! Pretty please! smile.gif pls.gif

Nico, am pus si eu o pila, poate ajuta! hug.gif


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 8 May 2004, 09:37 PM
Mesaj #14


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Merci Li B mwah1.gif Daca iese vor fi doua forumiste fericite in Barcelona, daca nu va fi una fericita si cealalta bucuroasa pt vacanta frumoasa a celeilalte thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana
mesaj 10 May 2004, 02:19 AM
Mesaj #15


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 304
Inscris: 18 July 03
Din: USA-PA state
Forumist Nr.: 478



QUOTE (LigiaB @ 8 May 2004, 09:22 PM)
Eu ma duc in Romania 2 sapt, si apoi in Spania-Barcelona 10 zile. dance.gif Nico, Nico, ne intilnim? rolleyes.gif smile.gif

Roxana, daca tu te duci in Florida, neaparat trebuie sa mergi si la "Billie Swamp Safari" la Everglades. rolleyes.gif Am fost anul trecut si am ramas masca, a fost o experienta de neuitat. Am mers cu airboat si am fost inconjurati de 15 crocodili, erau la 1/2m de noi... Iti promit ca nu vei regreta. wink.gif Iti dau un link in caz de esti interesata:
http://www.seminoletribe.com/safari

Ligia, merci de idee, numia ca uite ca ai mei vor Mexic sau Bahamas..ceva pe acolo.Au zis ca Key west nu e destul de exotic pt ei....iar eu ma supun fara nici o greutate.....caci daca as putea sa-mi gasesc servici asa ca sa tot calatoresc prin toata lumea a..asta as face.Sint pur si simplu innebunita dupa calatoreala , mai ales in locuri cit mai noi, in care nu am mai fost. Eu cind locuiam in Georgia, mergeam mult si des in Florida, asa ca pt mine nu ar fi fost cine stie ce noutate acolo...e toata cam la fel..stiul american.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 10 May 2004, 05:52 AM
Mesaj #16


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



Roxana, in Mexico daca te duci, alege Cancun, hotel cu all inclusive, smile.gif pui usor 2 kg intr-o sapt. smile.gif Cancun are nisip alb si o gramada de rezorturi de 4-5 stele noi noute... shop around. La Cabo San Lucas, 2 familii de prieteni, mi-au spus ca nu le-au placut. Mda..si apoi zici de Bahamas.... rolleyes.gif Pai distactie maxima, si fa poze...

Aprope de poze, nu am apucat sa iti multumesc ca le-ai pus, ty ty smile.gif m-am uitat la ele in citeva rinduri, mi-a placut cel mai mult aia cu cei 2 indragostiti cum i-ai prins sarutindu-se in parc, supeeeeeeerba poza! thumb_yello.gif


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 06:10 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman