HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Raiul Animalelor
mcl
mesaj 26 Mar 2004, 11:10 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 4
Inscris: 29 January 04
Forumist Nr.: 2.027



www.raiulanimalelor.ro

Care este parerea dumneavoastra?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 27 Mar 2004, 08:41 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



O idee foarte buna.
O sa postez acolo fotografia catelusei mele.


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andree
mesaj 29 Mar 2004, 12:08 PM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 9 February 04
Din: BUCURESTI
Forumist Nr.: 2.158



O ideee buna... Eu reprezint animalele care sunt mai putin norocoase in aceasta viata
mai exact animale fara stapan... dar care sigur ajung in "raiul animalelor" si sper sa aiba loc
si in site-ul pe care vrei sa-l faci. Eu una, care sunt iubitoare de animale de orice fel mi-ar placea
sa existe un club al tuturor iubitorilor de animale iar ca activitati, in afara de internet sa ne putem
intalni sa schimbam pareri pe tema interesului comun, sa ne si distram impreuna, sa facem seri dansante,
concursuri cu animalutele noastre, excursii.... si orice altceva ne mai trece prin cap, si binenteles sa
incercam sa ajutam animalele cu probleme; Oricum, ideea site-ului tau e grozava. Succes


--------------------
The real measure of wealth is how much you'd be worth if you lost all of your money.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 29 Mar 2004, 12:08 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Nico
mesaj 1 Apr 2004, 10:14 PM
Mesaj #4


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Mi-ar fi placut sa am un loc pentru Miki al meu dar am inteles ca e doar pentru catei si pisici. Mi se pare un lucru de bun simt sa ai unde sa-ti ingropi animalutul care ti-a fost prieten atata timp. Unii s-ar putea sa spuna ca nu suntem normali, dar aceia nu au stuit niciodata ce inseamna iubirea neconditionata...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mcl
mesaj 3 Apr 2004, 12:03 PM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 4
Inscris: 29 January 04
Forumist Nr.: 2.027



NICO, ce animalut de companie este Miki al tau?

Daca o sa privesti cu atentie sigla "Raiul Animalelor", ce se afla pe oricare din paginile site-ului www.raiulanimalelor.ro o sa observi o broasca testoasa, o pasare, o pisica, un catel, ba chiar si un calut.

Acesta este un loc pentru orice animalut fara deosebire de rasa, culoare sau religie!

Te rog sa deschizi daca ai timp pagina "In memoriam". Este pagina cimitirului virtual. Acolo o sa vezi epilogul unui hamster. Poti pune si tu poza "prietenului" pierdut. Nu te va costa nimic.

Este important ca-ti doresti sa ai un loc pentru Miki. Nu cred ca se poate pune problema de anormalitate. Anormal ar fi sa-l ingropi intr-un parc si sa-l dezgroape un catel comunitar sau un copil ce se joaca cu lopatica si galetusa...

ANDREE, cred ca si pentru animalutele fara stapan exista un loc in site-ul www.raiulanimalelor.ro
Este in cadrul paginii "Servicii" si se numeste ADOPTII. Te rogtrimite un email pe adresa office@raiulanimalelor.ro si detaliaza putin ceea ce faci.

DIANA-MARIA, daca ai timp sa trimiti o poza in format digital si cateva cuvinte, va ramane imortalizata in cimitirul nostru virtual.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 3 Apr 2004, 01:38 PM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Nu prea am avut timp...
Am trimis fotografia Judicutei noastre acum 2 minute.
Extraordinara idee,ma repet!


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 3 Apr 2004, 01:47 PM
Mesaj #7


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Am citit in graba sorry.gif si m-am pripit. Miki e un perus. In noaptea in care a murit, neavand alta idee l-am pus intr-o cutie metalica si l-am ingropat intr-un ghiveci mai mare care este si acum pe balcon. Am respins categoric ideea de a-l arunca pur si simplu si nici nu puteam sa ma duc sa sap gropi in fata blocului. Cred ca o sa ramna asa, e prea mic ca sa ma deranjeze in vreun fel. E ciudat poate, dar e langa mine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 3 Apr 2004, 01:49 PM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Si va fi tot timpul linga tine,Nico. Pentru ca Miki traieste in inima ta. smile.gif


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 3 Apr 2004, 01:55 PM
Mesaj #9


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Asa e Diana! N-as fi crezut ca am sa sufar atat dupa el. Era atat de bland si neajutorat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 3 Apr 2004, 02:00 PM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



...Ca toti prietenii nostri necuvintatori, care ne-au oferit dragostea neconditionat si care ne-au lasat un gol in suflet si in casa atunci cind ne-au parasit...
sad.gif


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 19 Apr 2004, 03:19 AM
Mesaj #11


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Sper ca Aspirinu` meu sa nu ajunga prea curand in raiul animalelor tongue.gif Dar e o idee buna.. bravo smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 12:45 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman