HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Ce Ai Face?, Problema garajului
X36
mesaj 11 Mar 2004, 01:15 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 7 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.495



Am o nelamurire...unde trebuie sa parchez motoru daca in fata blocului nu mi se da voie, daca nu exista garaje in preajma mea, daca am vecini talentati?


Ma roade de mult problema asta, cred ca e una din cele mai importante pentru un motociclist


Mada




--------------------
I love 636 :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 12 Mar 2004, 12:42 AM
Mesaj #2


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



E intr-adevar o problema pt un motociclist/a, avind in vedere ca toti stim ca sint tot felul de betivi, idioti, etc, care nu se abtin sa nu se suie pe motorul parcat, il zgirie, il rastoarna, plus alte magarii. Acum, daca nu ai garaj sau prieteni prin zona care sa ti-l gazduiasca, ar trebui sa rezolvi o aprobare pentru o cutie (minigaraj) de tabla care sa nu-l lase la vedere, sau sa-l duci la un prieten sau parcare pazita chiar daca sint mai departe de tine. Eu n-as putea sa dorm linistit sa imi stiu motocicleta in fata blocului, chiar legata fiind.
Pese:
Ce inseamna ca in fata blocului nu ti se da voie? Cum adica? Daca ti-a venit cineva cu talente de astea executa-l mad.gif . Daca in fata blocului lumea isi parcheaza masinile ai si tu aceleasi drepturi, ca nu sintem cu nimic inferiori fata de ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
X36
mesaj 15 Mar 2004, 12:15 AM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 7 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.495



Am inceput deja demersurile in ceea ce priveste aprobari etc...atuul meu este mama, adminu blocului, cand o incepe sa cerea dreptu'....n-as vrea sa fiu prin preajma ohmy.gif numai sa fie ceva prevazut in lege, daca nu e, e najpa cu adevarat!


Mada


--------------------
I love 636 :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 15 Mar 2004, 12:15 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Tyra
mesaj 16 Mar 2004, 01:46 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Daca am eu cu masina probleme, imi imaginez pe capul vostru ce e....
Intr-o dimineata, masinuta mea murdara era parcata, ca de obicei in fata casei mele proprii si personale. Apas pe cheie, ma urc pe jumatate adormita si ma uit pe geam... Ce sa vezi... Un scuipat (asta ca sa folosesc forma frumoasa a cuvantului) mare si lat (in adevaratul sens) si... verde bulbucat.

Prima oprire... la spalatorie. Ce or fi avut astia cu Pretty a mea, mai ales ca stiu ca nu am probleme cu nimeni din jur...
N-am decat un garaj si masina tatalui meu are prioritate... Nu pot decat sa sper ca nu voi mai avea incidente...

Toate cele bune!


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 06:39 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman