HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Despartirile si Divorturile Vedetelor
Mihai
mesaj 29 May 2003, 07:27 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Chiar pareau un cuplu de viitor: Alexandra si Adrian Mutu au divortat...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 4 Jun 2003, 09:00 PM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Andreea Marin a renuntat la relatia sa cu Cosmin Corendea.
"Andreea Marin face istorie. La 28 de ani, vedeta de televiziune a renuntat la relatia cu avocatul Cosmin Corendea. Asa-i in viata! Doar ca Andreea pare sa fi ales compania unui alt barbat, istoricul Adrian Cioroianu. "

Detalii...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 5 Jul 2003, 10:32 PM
Mesaj #3


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Iata ca acuma avem meciuri Penelope Cruz contra Tom Cruise, cel putin asa zicea MSN Today (care se incarca automat la logarea MSN Messenger sad.gif ) Si astia au de toate, da' uite ca mariajul scirtiie.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 5 Jul 2003, 10:32 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 19 Jul 2003, 04:21 PM
Mesaj #4


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Cred ca trebuia sa botez topicul asta "Casatorii si divorturi intre vedete". Mai acum o saptamina se zvonea cum ca si Sharon Stone divorteaza de milionarul ei de sot wink.gif - uitasem complet de stirea asta. Pentru detalii, avem de exemplu:

http://entertainmenttonight.com/celebrity/a16560.htm


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 27 Aug 2003, 08:56 AM
Mesaj #5


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Divortul dintre Alexandra si Adrian Mutu intra intr-o noua faza. Fotbalistul cere custodia copilului, dar pentru aceasta el (ma rog, avocatul lui) trebuie sa demonstreze ca sotia sa este fie alcoolica, fie fara discernamint, fie are moravuri usoare. Ma intreb daca o sa se preteze la asa ceva. Intre timp, presa londoneza ii plinge romanului de mila "mistuit de dorul dupa copilul sau".


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 4 Sep 2003, 09:56 PM
Mesaj #6


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



In fine se stie si data nuntii dintre Ben Affleck si aleasa inimii sale (sau a portofelului sau, sau a consilierului de imagine, numai Al de Sus poate sti), nimeni alta decit Jennifer Lopez. Cica ar fi 17 septembrie si nunta ar trebuie sa dureze 2 zile incheiate. Se vede treaba ca nu s-or duce dupa aia servici, isi iau liber, ceva ...

Iar George Clooney, aflat la o conferinta de presa, a fost luat prin surprindere si "casatorit" cu forta de o actrita prezenta la eveniment, cu verigheta, "Yes, I do" si tot tacimul. Noroc ca si preotul care a oficiat scurta slujba nu avea "carnetul vizat al zi" fiind tot actor.

In final, concluzia este: "It's a mad world! me included."

Editare ulterioara: cica nunta e pe 14, nu pe 17. Jurnalistii turbeaza ca nu stiu inca unde se va comite fericitul eveniment. wink.gif

Acest topic a fost editat de ypsilonalpha: 5 Sep 2003, 10:01 AM


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 14 Sep 2003, 09:52 PM
Mesaj #7


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Cica numitii porumbei, dupa ce au aminat nunta sub presiunea infernala (zic ei) a mass-media, s-ar fi despartit de-a binelea. Deocamdata totul e la nivel de zvon birfoidal. Affleck zice-se ca joaca la cazinou in Las Vegas iar Lopez s-a dus la resedinta sa din Miami (la plaja pesemne). Articolul complet:

http://www.msnbc.com/news/966150.asp


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 17 Sep 2003, 11:09 PM
Mesaj #8


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



In distrugerea prea-frumoasei casnicii in devenire, "soacrele izbeshte":

http://entertainment.msn.com/news/article.aspx?news=134312

Intrebarea fundamentala care cutremura opinia publica este: unde-i inelul de casatorievalorind un milion de dolari? Si cum se impart cheltuielile facute pentru nunta aminata? Dar cadourile cele costisitoare? Ca nu-i vorba de o biata hirtie de 50.000 (lei) si de o gramada de bani.

Si iata cum de la dragoste netarmurita se ajunge la detalii contabilicesti ...


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 17 Sep 2003, 11:57 PM
Mesaj #9


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



La cat cheltuie baiatul in cazinouri nu cred ca se pune problema cine plateste. Cine stie. Eu sunt de partea soacrei biggrin.gif


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 9 Jan 2004, 09:51 PM
Mesaj #10


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Harrison Ford a divortat dupa 20 de ani de casatorie.

Detalii: http://news.yahoo.com/news?tmpl=story2&cid...rd_dc&printer=1


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 11 Jan 2004, 01:07 AM
Mesaj #11


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Mihai si mie imi placea de baiatul ala, la locul lui,........dezamagire. unsure.gif

Acest topic a fost editat de kristina: 11 Jan 2004, 01:07 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 11 Jan 2004, 01:26 AM
Mesaj #12


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Kristina, care baiat? Harrison Ford? Ca HF are 61 de ani, baietelul... Si era separat de nevasta de peste 3 ani oricum. Eu cred ca face pereche buna cu Calista, sper sa dureze relatia lor.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 11 Jan 2004, 08:37 AM
Mesaj #13


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Calista? yikes.gif yikes.gif yikes.gif . Atunci e si mai rau. Nu e cam mare diferenta de varsta intre ei? Sau nu mai conteaza pentru nimeni?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 11 Jan 2004, 08:49 AM
Mesaj #14


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Este cu Calista de peste 2 ani, si da, diferenta de varsta dintre ei e de vreo 20 de ani. Se pare ca cel putin pentru ei doi nu conteaza.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 11 Jan 2004, 03:17 PM
Mesaj #15


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Cum 20 de ani? Pai Callista parea mai tinerica, asa ... sau era numai efectul de "scobitoare"?

Na, ca ma uitai acum si pe linkul ala ... are 39 yikes.gif de ani batuti pe muche tanti Callista, si n-ai fi zis. Barem de-ar mai pune ceva carnitza pe ea rolleyes.gif si poate il convinge pe Harrison sa mai filmeze un Indiana Jones, pentru sufletulcinefilului de rind smile.gif


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 12 Jan 2004, 10:09 PM
Mesaj #16


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Desi nu sunt chiar vedete, sa mentionam faptul ca Maria Marinescu si Bobby Paunescu s-au despartit...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Jan 2004, 04:11 PM
Mesaj #17


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Thalia divorteaza

QUOTE
Celebra actrita de telenovele si cantareata mexicana Thalia va divorta de magnatul Tommy Mottola dupa patru ani de casnicie. Presa mexicana afirma ca surse foarte apropiate ale Thaliei sustin ca ceea ce in decembrie circula ca un simplu zvon s-a confirmat, iar apropiatii lui Tommy spun ca sotia lui i-ar fi cerut divortul cu putin inainte de Sarbatori. Motivul pe care Thalia l-a invocat este acela ca nu doreste sa-i aduca un copil pe lume sotului. in ultima perioada, actrita a fost vazuta mai mult singura, atat de Sarbatori, cat si saptamana trecuta la schi, la Aspen.


Sursa: Libertatea, Anca Bejan


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 22 Jan 2004, 09:46 PM
Mesaj #18


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Pai si-a luat cetatenia fata dupa 4 ani, ce-i mai trebuie? rofl.gif rofl.gif rofl.gif


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jazz
mesaj 28 Jan 2004, 02:01 AM
Mesaj #19


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Ce ziceti de Bennifer? S-au despartit... cry.gif cry.gif Si eu care credeam ca ... cry.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 10 Feb 2004, 11:02 PM
Mesaj #20


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Mihaela Mihai a divortat

QUOTE
Cunoscuta cantareata Mihaela Mihai a divortat de sotul ei, Dumitru Ceausu, fost ambasador roman delegat la Paris. Cei doi s-au despartit in termeni amiabili, la mijlocul lunii ianuarie a.c., fara scandalurile cu care ne-au obisnuit, in ultima vreme, vedetele autohtone. Ei s-au casatorit in toamna lui 1999, la Paris, si au locuit cativa ani buni in Franta. Desi pareau un cuplu de vis, menajul in doi nu a rezistat, decizia de a divorta fiind mai veche. Astfel, in urma cu un an si jumatate, Mihaela si Dumitru au hotarat sa se separe, ei incetand sa mai locuiasca impreuna. Fostul ambasador a ramas la Paris, iar artista s-a intors in Romania si a inceput sa se implice in actiuni legate de drepturile artistilor romani. In luna septembrie a anului trecut, cei doi au depus actiunea de divort, care s-a incheiat pe 15 ianuarie, la Bucuresti. (I. Popescu)


user posted image

Sursa: Gardianul.ro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 11 Mar 2004, 12:07 AM
Mesaj #21


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Eugen Mihaescu a divortat de Catalina Mocanu

Procesul de divort al lui Eugen Mihaescu, chitaristul trupei Kripton si prezentatoarea de la Realitatea TV Catalina Mocanu (foto dreapta) s-a desfasurat la Judecatoria din Buftea, orasul in care au locuit cei doi. La ultima infatisare, care a avut loc luna trecuta, ei au cazut de comun acord sa divorteze. Astfel, procesul lor de divort s-a incheiat imediat, dar sentinta judecatoreasca definitiva se afla in curs de redactare. Judecatorii au stabilit ca baietelul celor doi sa ramana la mama sa, Catalina, data fiind si varsta acestuia, de numai doi ani. in ce priveste partajul bunurilor, deocamdata nu s-a facut nici o cerere in acest sens, nici din partea lui Mihaescu, nici din partea Catalinei, ceea ce inseamna ca nu le vor imparti in instanta. Eugen Mihaescu va plati o pensie alimentara, conform legii.

user posted image

Sursa: Libertatea, Tatiana Solomon


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 11 Mar 2004, 01:21 AM
Mesaj #22


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



Eu am citit ieri pe coperta unei reviste, ca Cindy Crawford a fost inselata de sotul ei si ca divorteaza (au 2 copii). blink.gif yikes.gif hh.gif
Incredibil! 50.gif


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 26 May 2004, 11:05 PM
Mesaj #23


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Divortul dintre Nicolas Cage si Lisa Marie Presley s-a finalizat

Dupa doar trei luni de mariaj, actorul american Nicolas Cage si fiica lui Elvis Presley, Lisa Marie, au inaintat actele de divort, din pricina unor "divergente ireconciliabile", spre dezamagirea tuturor. Astfel, zilele acestea, dupa un an si jumatate de la separare, in fata unui tribunal din Los Angeles, procesul de divort s-a finalizat. Detaliile financiare ale divortului nu au fost facute publice.
Cage si Presley s-au casatorit pe 10 august 2002 in Hawaii, in prezenta familiilor si prietenilor foarte apropiati. "Nu ar fi trebuit sa ne casatorim niciodata. A fost o mare greseala", a spus si Lisa Marie, in varsta de 35 de ani. Aceasta a fost cea de-a treia sa casatorie, vedeta avand doi copii cu muzicianul Danny Keough si fiind pentru scurt timp sotia lui Michael Jackson. Nicolas Coppola si-a schimbat numele in Cage pentru a evita sa fie sistematic asociat cu celebrul sau unchi, regizorul Francis Ford Coppola. El a fost anterior casatorit cu actrita Patricia Arquette, de care s-a despartit in anul 2000. Are un fiu de 14 ani, a carui mama este fostul manechin Kristina Fulton.
In 20 de ani de actorie, Cage a jucat in 35 de filme, printre care "Leaving Las Vegas" (1995), care i-a adus un Oscar pentru Cel mai bun actor, "Wild at Heart" (1990) in regia lui David Lynch, premiat cu Palme d'or la Cannes, si mai recent "Windtalkers" (2002).

Sursa: Gardianul.ro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 12:04 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman