HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor având ca temă principală Politica Interna. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

13 Pagini V  « < 11 12 13  
Reply to this topicStart new topic
> Becali, Presedinte La Noua Generatie, Partidul infiintat de Viorel Lis in 2000
Credeti ca Becali va fi parlamentar dupa alegerile din 2004?
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 66
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
turbo trabant
mesaj 9 Jun 2009, 07:04 PM
Mesaj #421


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



http://ziarero.realitatea.net/1244556330-C..._ma_duc_nici_eu

circul se pregateste de decolare biggrin.gif

marduk, imi pun euronews pe top10 programe . o sa fie show dar show patriotic ....


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 1 Jul 2009, 04:18 PM
Mesaj #422


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Becali are cu ce se lauda la Bruxelles.

Acest topic a fost editat de marduk: 1 Jul 2009, 04:23 PM


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 3 Sep 2009, 10:28 AM
Mesaj #423


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Desi nu-i agreez stilul de viata, politica de mahala, amestecul in fotbal, vocabularul, iata ca Becali reuseste sa faca ceva pentru fermierii romaniei si UE. Nu stiu daca el o fi scris un rand din amendamentul respectiv, dar daca ideea i-a apartinut, merita sa fim atenti cu viitoarele sale propuneri legate de agricultura.

Acest topic a fost editat de marduk: 3 Sep 2009, 10:30 AM


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 3 Sep 2009, 10:28 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
March
mesaj 22 Sep 2009, 04:42 PM
Mesaj #424


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Avem un patrrrrriot si un bun rrrroman la Bruxelles ! laugh.gif

Viaţa lui Gigi Becali la Parlamentul European: “Pe mine nu mă controlează nimeni, mă cunosc toţi deja, mă salută portarii…”

(...) Îl cunoaşte toată lumea, ca la el în Pipera, de la portar la Barroso, pe toţi lăsându-i înmărmuriţi în diverse împrejurări. "De-aia am şi fost aplaudat şi de-aia a şi rămas înmărmurit Barroso, şi de-aia au rămas mulţi înmărmuriţi. De ce?! Păi i-am zis înainte de candidatură: <Mâine veţi fi preşedintele Comisiei, rugaţi-vă la Dumnezeu domnule Barroso să vă dea ce i-a dat... lui Solomon - înţelepciune!> (...)

Ca tot românul, imparţial, Becali este la fel de prieten şi barosanii cu portarii. "Să vezi cum umblă ceilalţi cu de-asta... cu legitimaţiile la gât. Eu în buzunar, nu mă controlează nimeni, păi pe mine mă cunosc toţi deja. Îmi spun portarii <Bună ziua, domnul Becali!>. Mă cunosc, ştiu că sunt patronul Stelei. Păi, spune-mi mie, îl ştie cineva pe Preda? Sau pe Stolojan? Nu-i bagă nimeni în seamă!" rofl.gif

Si inca ceva :
Ce face Gigi Becali când vede roşu în faţa ochilor in Parlamentul european laugh.gif

Acest topic a fost editat de March: 22 Sep 2009, 04:50 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 23 Sep 2009, 07:37 AM
Mesaj #425


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



"Cu Gigi la psihiatru" Un interviu cu medicul psihiatru Florin Tudose care merita citit. Becali este facut primitiv si grobian, ciudat este ca varul sau Giovani Becali s-a mai cumintit, comportamentul celor doi ramane un "blazon" de familie.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rovaniemi
mesaj 23 Sep 2009, 09:40 PM
Mesaj #426


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 870
Inscris: 5 May 08
Forumist Nr.: 11.565



QUOTE(March @ 22 Sep 2009, 05:42 PM) *
Ca tot românul, imparţial, Becali este la fel de prieten şi barosanii cu portarii. "Să vezi cum umblă ceilalţi cu de-asta... cu legitimaţiile la gât. Eu în buzunar, nu mă controlează nimeni, păi pe mine mă cunosc toţi deja. Îmi spun portarii <Bună ziua, domnul Becali!>. Mă cunosc, ştiu că sunt patronul Stelei. Păi, spune-mi mie, îl ştie cineva pe Preda? Sau pe Stolojan? Nu-i bagă nimeni în seamă!" rofl.gif


rofl.gif Bună dimineața, Soare!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 7 Oct 2009, 05:18 PM
Mesaj #427


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



distinsul europarlamentar si viitor prezident of romania in dialog cu presa romana.

http://www.catavencu.ro/gigi_becali_credin...a_ba-10428.html


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 15 Oct 2009, 05:38 PM
Mesaj #428


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



O perla a lui Becali vis-a-vis de Basescu. Hahalera se vede depasit de alti si nu-i pica bine, el trebuie sa fie cel mai tare din lume. roflmao.gif


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 19 Mar 2010, 02:21 PM
Mesaj #429


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Ma gandesc sa deschid un topic cu becalisme cred ca merita marlanul asta un topic pentru toate perlele pe care le debiteaza din mintea-i creta de machedon tembel.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pagini V  « < 11 12 13
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 May 2024 - 03:18 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman