HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

18 Pagini V  « < 16 17 18  
Reply to this topicStart new topic
> Jurnalul Absolutului, [Jurnalul lui Absolut]
Absolut
mesaj 20 Feb 2013, 03:23 PM
Mesaj #596


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



ma trezesc din vise in care stefan e mereu prezent si vin in bucatarie unde totdeauna sunt 20 de lei pe standul de la intrare. fratele meu ma iubeste si ma sustine cum poate el mai bine din iunie anul trecut. ma uitam mai devreme pe niste videouri cu mine dansand , m`a lovit rusinea. aproape de penibil. imi treceau prin cap o gramada de lucruri, in perioada cand ma filmam in fiecare zi, care nu aveau nici o tangenta cu realitatea. si`mi dau seama uitandu`ma la ele ca abia ma tineam pe picioare, sedat bine fiind cu medicamente.
acum sunt mai bine , cel putin nu mai am idei mistice. le`am constientizat si inlaurat din gandire constient si voit. mi`e greu . dupa criza din 2009 mi`au trebuit 2 ani sa`mi revin cat de cat pe picioare si luam medicatie constant. din iunie au trecut 8 luni , inca iau medicatie .o data la 2 saptamani , o injectie, si`mi pare ca saptamanile intre 2 injectii trec foarte repede. un tipar.
stau logat la un online gay dating site toate ziua in speranta ca va apare cineva. un cineva care sa`mi fie , oricum . deja sunt disperat. din octombrie nu am mai facut sex. nici nu simt nevoia sa o fac, as vrea sa`mi gasesc pe cineva cu care sa incep usor, aproape romantic, cu un prim sarut, cu imbratisari . nu`mi doresc sa sar imediat in patul cuiva. am facut asta anul trecut pe vremea asta si nu m`a multumit. era o perioada in care in fiecare saptamana ma indragosteam de altcineva. era atat de usor sa gasesc pe cineva. veneau pur si simplu.
acum , cand imi doresc pe cineva ... nu e nimeni.
imi place sa vorbesc cu mihai, e casatorit. imi place daniel, e in proces de divort. ahmad a fost ultimul. nu stiu ce m`a atras la el. m`a contactat zilele trecute, isi doreste sa ne vedem cand vine in bucuresti. nu mi`l doresc nici macar prieten pe facebook si ma agaseaza cand imi scrie, intr`o engleza atat de proasta ca`mi trebuiesc cateva momente sa descifrez mesajele.

am fost sa`mi iau tigari , paine si o cola. am stat pe banca sa fumez si mi`au dat lacrimile. am venit sus si am plans. mi`am pus de o cafea , sunt tot cu lacrimi in ochi in timp ce scriu aici. am trecut prin atatea in ultimii 4 ani incat am senzatia ca dumnezeu m`a uitat. nici nu stiu daca mai cred in dumnezeu. cand ma gandesc la asta plang si mai tare. erau vremuri in care ma rugam si`i multumesc mereu. acum nu mai am pentru ce. mai plang pt ca stefan nu`mi raspunde la mail ... dupa 11 ani nu merit nici macar un rand ? ce am ajuns? sa fiu la mila cuiva. a lu fratele meu , al parintilor mei care`mi platesc cas`ul ca sa pot sa`mi iau medicatia .

sunt atat de trist.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 1 Mar 2013, 11:12 AM
Mesaj #597


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



azi e 1 martie, e soare , e placut. nu inteleg de ce lumea pe FB spune la multi ani ...

imi fac curaj sa merg la gym. m`am ingrasat, am putina grasime pe burta, 2 perechi de blugi nu ma mai incap. insa nu simt ca am energia sa fac miscare. o sa merg intr`un final , de undeva trebuie sa incet .

asta noapte am visat cu ceva expeditie pe luna unde am descoperit viata sub forma unei masini care se putea conecta la corpul uman.

la 4 vine un tip sa faca nu stiu ce verificari la instalatie de incalzire si gaz.

as iesi deseara in oras.



--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 1 Mar 2013, 04:04 PM
Mesaj #598


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



am fost la gym
astept instalatorul.
imi doresc sa fie sexy,gay si sa se dea la mine
vise.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 1 Mar 2013, 04:04 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Absolut
mesaj 20 Mar 2013, 12:34 PM
Mesaj #599


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



m`am ridicat din pat la 10 dupa un somn zbuciumat. m`am trezit de cateva ori noaptea , visam cu zapada, visam cu avioane si transferuri in jfk, visam 1A. bineinteles ca stefan era prezent .
am avut eveniment ieri, am stat 7 ore in picioare. la sfarsit am gustat si eu din vinul dulce de Stirbei. parca era miere lichida.
ametesc cateodata, dureaza cateva secunde. de cateva zile e intens. parca goliciunea pune stapanire pe creierul meu. s`ar putea sa am tensiune. sau sa fie oscilanta.
azi e o zi in care nu fac nimic. mi`am pregatit obiectivele si probabil o sa merg prin centrul vechi sa fac fotografii. e soare.
duminica seara m`am vazut cu un tip, vreo 20 de minute am vorbit la el acasa. mi`a spus ca poate ne mai vedem insa nu a mai dat nici un semn. nici el , nici eu. flacara inexistenta. mi`a ramas insa imprimata in cap imaginea cu el in pantaloni scurti , pantaloni prin care se proiecta evident un penis.

nu`mi placea viata mea. car o tristete si ma misc anevoios. nu am nici un plan si totul e conditionat de oamenii din jur. m`a apucat plansul ...


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 1 Apr 2013, 11:27 AM
Mesaj #600


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



am editat pozele de la evenimentul de ieri apoi am fost sa`mi iau tigari , s`au scumpit , iar vanzatoarea m`a intrebat cum ma simt, sentimental . "il visez aproape in fiecare noapte" i`am raspuns , aproape soptit.
am iesit cu capul plecat , imi batea soarele in ochi si am stranutat de doua ori.
in bucatarie ma astepta cafeaua. o servesc cu putin lapte si cu 3 lingurite de zahar, cateva cesti pe zi.

radioul e aprins, geamul larg deschis. fluctuatiile de temperatura mi`au slabit imunitatea, am nasul infundat . asta noapte a trebuit sa iau rivotril, o pastila pentru somn, imi era extrem de greu sa adorm desi m`am dat si cu tiger balm pe nari ca sa mi se desfunde nasul si sa pot respira.
am visat ca eram intr`o limuzina , prin africa si incercam sa ajungem in iraq. desenam pe harta trasee.

abonamentul la gym s`a scumpit cu 40 % si nu am banii sa mi`l reinnoiesc. la halul in care lucrez abia am bani de pe o zi pe alta. si cand ma gandesc ca odata castigam 4000 de dolari pe luna ma apuca greata de viata ce o traiesc acum. nu totul se invarte in jurul banilor dar era o gluma " e mai confortabil sa plangi intr`un mercedes decat pe o bicicleta"


faptul ca as putea intalni pe cineva online se diminueaza in fiecare zi. am avut sansa sa merg la un tip acasa, evident pentru sex , insa am cedat fricii de nou si am zis nu intr`un final , ascunzandu`ma dupa generice de genul " e deja tarziu" " vine prietenul tau de la sala" "nu vreau sa stau stresat" ... si asa a mai trecut o varianta pe langa mine. nu sunt sigur pe mine, nu ma simt bine in corpul meu. m`am ingrasat si am o grasime pe burta ... anul trecut in vara aratam f bine , luam si kreatina si mergeam la gym de 4 , 5 ori pe saptamana. nu aveam pic de grasime pe mine. insa vremurile s`au schimbat, sedentarismul a pus stapanire pe mine in iarna asta si asa am ajuns la 74 de kg pe cantarul de la sala de sport, la 77 de kg pe cantarul unui cersetor de pe strada ieri. si am 1,75 m inaltime. nu ma simt atat de rotund. adica la 74 de kg ar trebui sa am falci si duble chin asa ca ultima mea preocupare e sa caut cantare.

am inceput sa vorbesc scurt cu un tip pe badoo. e dragutz. poate o sa ne casatorim .



--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 16 Apr 2013, 12:22 PM
Mesaj #601


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Mi`am facut un ceai negru, l`am pus in cea mai mare ceasca din casa si mi`am aprins o tigara.
am mai terminat o lucrare , am pus mult portocaliu. mai trebuiesc 19. nu stiu cine o sa mi le cumpere dar cumva imi face placere sa le fac. sunt parte din mine si din calatoriile mele. m`am necajit atat de tare ca am gresit la printat ... si iar nu mai am bani.
azi trebuia sa vina iar tipul de saptamana trecuta dar nu mi`a raspuns la sms. intr`un fel simt un fel de ususrare. e mai bine asa, oricum nu aveam chef de sex facut parca la comanda. asa ca iar o sa stau toata ziua in casa. astept sa treaca zilele, asa , una dupa alta fara nici un sens. ieri stateam pe banca si gandeam , uite , acum imbatranesc.
e soare afara insa m`am saturat de parcul asta de langa mine, de atatea ori l`am batut incat ii stiu toate colturile si e mare. daca as avea bani m`as duce sa beau o cafea in centru vechi cu toate ca inca nu au scos terasele agentii comerciali . erau unii acu vreo saptamana, insa nu prea era lume. ar trebui sa existe o stabilitate a vremii cred ...

am vorbit putin cu David, mi`a trecut de tot frenezia ca ma mut in canada sa fiu cu el. era o tampenie absoluta insa atunci ( in noiembrie) eram atat de instabil . nu ca acum as fi mai bine insa gandesc inainte de a spune sau scrie ceva care sa aiba repercusiuni . am aflat ieri ca stefan il prezinta cunoscutilor pe iubitul lui ca si pe un var. mi se pare sick. sick este deja ca e fratele cumnatului lui. probabil ca sunt o familie fericita.

citeam ieri un articol despre legalizarea parteneriatelor civile in romania , un proiect al unui senator pnl. cred ca o sa se intample cand o sa`mi vad eu ceafa, romania e atat de homofoba si indoctrinata in obiceiuri cu sfinti incat ar trebui sa se mute muntii din loc ca sa existe o speranta. uruguay`ul a legalizat casatoriile intre acelasi sex . poate o sa fug acolo .

de paste o sa merg la ai mei. cu tata am vorbit o singura data , un minut cred, in ultimele 5 luni. e atat de distant. niciodata nu o sa se acopere prapastia dintre noi. care s`a mai latit de cand stie ca sunt homosexual.

am terminat ceaiul si tigara.
ce viata anosta.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 17 Apr 2013, 09:44 AM
Mesaj #602


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



if you art, you can surely make a piece of art out of your life


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 30 May 2013, 05:40 PM
Mesaj #603


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



@Felina : too many scattered pieces , i can barely make a collage out of my life


predau desen la copii de 1 luna si asta`mi cam ocupa fiecare saptamana. cateodata orele trec foarte usor altadata ma uit la ceas din secunda in secunda. copii ma plac in marea majoritate , imi spun domnul . mi se par haiosi.

sunt tot singur. m`am intalnit cu un tip acu vreo 2 saptamani, era intr`o seara de duminica. m`am dus la el si am facut sex. eu nu am avut orgasm. nici nu stiu de ce m`am dus. am tot incercat intalniri din astea doar pentru sex si nu mi`au placut niciodata prea mult, nu stiu de ce am facut`o iar.cred ca din disperare. ma trezesc ca ma uit pe strada, in metrou, dupa barbati si imi imaginez daca i`as putea iubi, sau ma imaginez cu ei in intimitate sau de mana sau imbratisati. tipul era mai scund decat mine, chel , bine portionat , 37 de ani. am hotarat sa plec acasa imediat dupa ce a inceput sa`mi dea sfaturi cum sa dau burta si colaceii jos.

nu am slabit nici un kilogram desi mananc o data pe zi. de sala nu am bani si nici sa fug sau sa trag de fiare nu am nici cel mai mic chef. deci sunt cel mai gras de cand ma stiu a ma masura pe scala cantarului. am vreo 74 , 75 de kg. oribil iar azi ca sa umplu paharul am mancat la McDonalds si am baut aproape 1 l de coca cola. halal dieta.


cateodata ma trezesc cand vine metroul in statie cu gandul "sari, sari acum" sau cand fumez o tigara pe geam tot "sari" -ul acesta apare. am o viata oribila. merg la scoala, vin , stau pe net si adorm. ma trezesc , plec iar , vin , adorm. nimic nou, nimic antrenant , nimic .

mai visez in continuare cu Stefan. mi`e sila cateodata. sunt vise in care lupt sa nu ne despartim. cred ca abia acum creierul meu constientizeaza , dupa aproape 2 ani, ca ne`am despartit. legatura dintre noi a fost foarte puternica oricum. intr`o ora cu copii eu scriam pe foi ca cea mai frumoasa perioada a vietii mele a fost cand traiam in Abu Dhabi. clar. eram slab atunci smile.gif

o sa mananc azi capsuni si mere. am fost special la piata de langa sa`mi iau. ieri am mancat pe furis cativa din bucataria unde am avut evenimentul.

as vrea sa ma agate un barbat bine, pana in maxim 40 de ani care sa ma intretina. sau sa castig la loto, chiar daca nu joc. smile.gif daca as castiga la loto cred ca as plati o mama surogat. probabil asta as face, dupa ce as calatori vreun an prin lume. nici nu stiu unde m`as duce. nu e nimic ce as vrea sa vad. ba da , bora bora. atat. in rest ori am fost ori nu ma atrage in nici un fel , ca si america de sud. nu am nici o dorinta sa calc vreodata pe acolo. as fi ca bunica, ea nu a vazut niciodata marea eu nu am vazut niciodata america de sud.

as vorbi cu cineva , mult, pe chat , mult mult. sa povestim de toate si tot. sa fiu eu asa cum sunt cu toata istoria mea. in final asta sunt in prezent , suma trecutului.
imi mai aprind o tigara . azi am fumat mult. am vorbit si cu Dan. nu ne`am vazut de vreo 7 luni dar mai vorbim din cand in cand. mi`ar placea sa`l revad. ma facea sa rad.

as vrea sa rad tare si cu pofta.
as vrea sa fie cineva si pentru mine.
as vrea ...


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 30 Jun 2013, 03:12 PM
Mesaj #604


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



ploua marunt si des , geamul e deschis si vine inauntru un aer rece care se amesteca cu mirosul de leustean. fac o supa.
mi`am aprins o tigara si m`am asezat sa scriu aici. nu stiu exact despre ce , pur si simplu vroiam sa scriu ceva , orice. imi place jurnalul asta al meu , se intinde pe cativa ani si e placut sa recitesc din trecut, imi amintesc lucruri sau intamplari pe care le`am uitat.

am avut cateva evenimente in ultimele saptamani, destule incat sa`mi asigure existenta. am reusit ieri sa fac si bannerul dupa ce prima varianta nu mi s`a salvat. m`a lovit frustrarea cand am vazut ca nu se deschide cu nici un program. si la sf celei de`a doua incercari tot asa am patit. am reusit sa`l salvez in .png

stau in continuare logat toata ziua la gayromeo. imi scriu diversi, insa nici unul mai rasarit. la ce poze am acolo nici nu ma mir defapt de calitatea celor care`mi scriu. a inceput sa fiarba supa. cred ca o sa`mi mai fac o cafea. parca mai am un pliculetz instant.

a fost si ziua mea. am primit un htc desire x , negru de la fratele meu, ceva bani de la ai mei si atat. nu am sarbatorit nici cum . o sg data mi`am serbat ziua cand am implinit 21 de ani, intr`un club pe strand, am invitat cativa prieteni si am platit eu tot . m`am distrat atunci , imi amintesc . in rest, nu`mi place ca imbatranesc, deloc. am 31 de ani si atat. cea mai mare realizare a mea pana acum e ca am calatorit in toata lumea, sau aproape si terenurile ce le am cu stefan. care sunt inca impreuna. mi`a zis ca o sa`mi cumpere el partea mea , sa i`o dau lui sa ma despagubeasca. asta era anul trecut prin octombrie. nu am mai vrb de atunci si mi`e greu sa`i scriu . ce sa`l intreb ? ai banii ? ar fi aiurea. nici nu am nevoie de ei acum. ai mei nu au reusit sa vanda nici casa nici apartamentul. sa mai pun si eu banii de la stefan si sa`mi iau ceva aici. dar vreau sa raman in bucuresti? azi nu m`as putea intretine singur. am doar un sg prieten si pe fratele meu. in rest , gol.

e urat, si afara si la mine in minte si suflet.
am pus la loto , 2 variante.
atat.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 2 Jul 2013, 01:18 PM
Mesaj #605


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



M`am intalnit aseara cu un baiat de 19 ani care acum da bac`ul. am fost in mall de am mancat la Mc pentru ca mie imi era pofta si sa`si cumpere el carti. si`a luat 8 in total. nu prea am mai vorbit de cand ne`am vazut , putin azi pe whatss app , probabil nu o sa se lege nimic desi mi`as dori. e foarte dragut.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 22 Jul 2013, 06:15 PM
Mesaj #606


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



sunt la terasa, nu am avut nici un client azi. nu cred ca o sa mearga nici aici . fumez incontinuu si ma uit pe net, bine ca am laptopul cu mine.
am si plans putin , am recitit unele pagini din 2005 atunci cand eram gata sa plec cu stefan in emiratele arabe unite, doar noi doi. aveam speranta, il iubeam ca pe ochii din cap si doar noi 2 luam lumea in piept.
ieri a fost ziua lui. l`am sunat si i`am spus la multi ani. e prima data cand il aud anul asta. el nu m`a sunat nici nu mi`a scris de ziua mea. probabil e fericit cu adi. mie tot imi este dor de el cateodata , sau de ce aveam impreuna. intotdeauna am crezut ca o sa fiu cu el toata viata.

am servit pe avion, acum servesc la sol. cu toata facultatea mea de rahat. nici nu stiu ce dracu m`ar face sa fiu entuziast. cred ca nu as face nimic. am o viata mizerabila. si m`am saturat sa merg din 2 in 2 saptamani la spital sa`mi fac injectia. inafara de job si casa nu am facut nimic in ultimele 2 saptamani. cred ca`mi lipseste iubirea . nu reusesc nici cum sa`mi gasesc pe cineva. dumnezeu are un plan . are pe dracu. nu mai cred in nimic, daca exista isi bate joc de mine. sunt altii mai rau aud un gand ... imi vine sa renunt la tot si sa mor. de cate ori nu ma gandesc iar la asta ... nu vad nici cum nici o luminita . oare el nu se gandeste deloc la mine? nu ma viseaza cum il visez eu, aproape zilnic?

m`am saturat sa lupt.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 23 Sep 2013, 01:50 PM
Mesaj #607


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



nu am nici un chef sa merg la job. e si frig, cerul plin de nori si eu o sa stau afara ... ma tot gandesc la ce scuze as putea sa bag sa nu merg , nu o sa se materializeze dar eu le gandesc.

job si casa , asta e programul meu zilnic si duminica liber. ieri a venit un prieten la mine care de 3 saptamani sta pe strazi. l`am dus sa fac un dush , i`am dat sa manance, ceva bani ... nu pot sa`i zic sa stea la mine. pur si simplu nu pot. nu suntem atat de apropiati si e delicata situatia oricum. nu inteleg de ce si familia lui il evita total. nu cred ca`mi spune tot.

ieri trebuia sa ma intalnesc cu un tip. am vrb anu trecut pe facebook o data si l`am abordat eu pe grindr zilele trecute. insa nu mi`a mai dat aseara nici un semn si m`am culcat.

deci nu am chef sa merg la job, mi`ar placea sa nu fac nimic. sa stau ca o leguma toata ziua. nu am nici un drive inspre ceva. pfffff.

tot mai visez cu stefan , aproape zilnic. e enervant deja.


sper ca ziua de azi sa fie usoara, sambata am zis ca`mi rog moartea , atatia clienti am avut, eram inecat in farfurii si pahare la un moment dat.

ma simt aiurea , foarte aiurea.

Acest topic a fost editat de Absolut: 23 Sep 2013, 01:52 PM


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 29 Sep 2013, 05:43 PM
Mesaj #608


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



... si uite ca trece si ziua mea libera fara sa fi facut nimic. stau si pierd vremea online. ascult pe repeat blaxy girls - adio .
asta noapte am visat ca mi`am nascut iubitul, care pentru a putea iesi din mine a trebuit sa`si rupa o mana . cand a iesit era tot colorat , un fel de robot. m`am trezit zambind si fericit. a fost ciudat.
cand eram bolnav credeam ca intr`o viata anterioara am fost isus. acum visez noaptea ca sunt isus, cu teme gay cu tot. tot noptile trecute am visat ca un inger ma ridica in sus, inger care era iubitul meu si ma prezenta ca si rege unei multimi care striga "isus! isus!"

bottom line , cred ca imi doresc un iubit.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 2 Dec 2013, 02:18 PM
Mesaj #609


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Nu am mai scris de mult pe aici. nu s`au intamplat prea multe in ultimele 2 luni. am facut pentru prima data sex in 3 cu alti 2 tipi. doar oral, masturbare reciproca si saruturi , atat. fara penetrari , amandoi erau activi si eu nu am avut chef sa fiu posta. nu am avut orgasm , poate eram prea inhibat sau poate nu mi`a placut atat de mult.

sambata am avut liber si am cunoscut un tip dragutz pe gayromeo. m`am dus la el ca era singur acasa , ne`am tras`o bine , de data asta eu ca activ si am ramas la el peste noapte. demult nu am mai dormit cu cineva. aproape toata noaptea ne`am tinut in brate. am povestit , nu i`am spus de boala mea psihica, evit asta si la urma urmei nu mai am nici o simptoma.

la job , s`a inchis business`ul , ne`a taiat curentul. sefa spera sa redeschida vineri cu un party. e obsedata de party`uri ...
azi stau acasa, sunt putin racit , am nasul infundat.

ma enerveaza ca nu prea am ce sa vrb cu tipul de sambata, se leaga greu o discutie acum , nu stiu de ce ... zilele astea m`am trezit rugandu`ma sa`mi gasesc un barbat . nu stiu pentru ce ma rog ca nu prea mai cred.
cam atat


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 1 Jan 2014, 07:41 PM
Mesaj #610


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



anul 2014 m`a prins aproape cu p###`n gura. am petrecut seara cu el, se face deja o luna de cand ne tot intalnim si ne f###m . mi s`a intamplat dupa ce am venit de la ai mei , sa`mi moara p### in timp ce`l f###am . m`am simtit de tot rahatul , nu mi s`a mai intamplat niciodata sa`mi moara in timpul actiunii. ori nu eram excitat destul , ori ma gandeam la altceva , dracu stie si mi s`a mai intamplat de alte 2 ori in alte zile. ultima data , aseara. am fumat o tigara ,am vorbit. i`am spus ca ma indragostesc de el , ca nu stiu in ce stadiu e el si cred ca de aia ... nu mi`a zis nimic decat sa asteptam sa vedem cum va fi mai departe. apoi ne`am f###t iar si de data asta a fost mai ok. adica in timp ce i`o trageam si simteam ca sunt pe punctul sa`mi pierd iar erectia , o scoteam afara si mi`o frecam mai tare. am reusit sa`l fac sa termine in timp ce il f####m bine. apoi am avut si eu orgasm. azi dupa masa ne`am supt si masturbat reciproc pana la extaz. el a inghitit de data asta.

imi place mult. asta noapte mi`a pupat mana in somn . abia astept sa`l vad iar. acum sunt acasa dar as vrea sa fiu cu el.

in rest , la job e inchis pana pe 15 ian, pleaca sefa in Londra. probabil o sa mai merg zilele astea ca ne mutam cu o locatie si e o harababura totala.
oare ar trebui sa`mi fac testul hiv? in vara m`am f###t cu un francez ce e seropozitiv, am folosit prezervativ dar am facut si oral fara. mai hiv`ul imi lipseste, ar fi cireasa de pe tort. si daca`l am i l`am dat acum si lui pentru ca ne`o tragem fara prezervativ.

am slabit ,am 68 kg . sunt ok cu asta. de sala nici vorba sa am chef, ma mai uit pe pozele de anul trecut , aratam asa bine. aveam si patratele si tot. p### mea!


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 9 Jan 2014, 08:56 PM
Mesaj #611


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



stau in casa . am nasul infundat . am mancat popcorn. am baut ciocolata calda.baiatul asta nu a vrut sa vina la mine. sunt suparat. vrea sa se odihneasca la casa lui . nu am avut orgasm cand m`am f###t ultima data . vreau sa castig la loto. maine merg sa`mi iau trimitere catre psihiatrie pt injectia cu rispolept. as vrea sa fiu mangaiat si tinut in brate. nu am cultura generala. azi mi`am bagat o sticla de dorna la 0,33 cat am putut de tare in gura. mama si`a scos 4 masele. as vrea sa iubesc. iubire la comanda exista? nu am ce sa prea vorbesc cu baiatu asta, ma streseaza chestia asta.
ma duc in bucatarie sa fumez.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 17 Jan 2014, 05:50 PM
Mesaj #612


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Mihai mi`a dat papucii alaltaieri. a gasit pe altcineva. mi`a bagat pe gat chestia sa ramanem prieteni , aiurea , nici nu aveam ce sa vorbim .
acum stau iar logat toata ziua pe gayromeo. site`ul nu merge la ora asta si ma apuca spumele ca sunt singur acasa pana luni seara si poate se lipeste ceva, desi nu prea am chef. sper sa nu dau , daca e sa fie, peste p##e carne si indoite si urate. macar cu asta ma consolez , ca asta avea p**a curbata in jos. i deserve a nice dick.
mi`am luat vin , am fumat deja azi un pachet de tigari si pana acum am mancat un ou si o banana. atat. fratele meu ar face atac de cord daca ar sti cat de putin mananc. am 65 kg si as mai vrea sa slabesc putin.
daca nu iese nimic si nu`si revine site`ul mai incolo o sa ma uit la gay porn si o sa ma masturbez. poate ma si ametesc de la sticla asta de vin .
end.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 28 Jan 2014, 03:26 PM
Mesaj #613


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



N`am nici un chef sa merg la job. asa m`am saturat si scarbit. nu`mi ofera nici o satisfactie. imi vine sa fug in lume si sa`mi inchid telefonul. nici nu stiu ce as putea sa fac altceva. pe bestjobs si ejobs nu`mi raspunde nici dracu la aplicatii. inafara de servit nu stiu sa fac altceva. ma tot gandesc sa ma apuc sa pictez , dar am avut sansa asta cand nu munceam si nu am fructificat`o , de ce as face`o acum?
in rest ... ma mai gandesc la Mihai din cand in cand , ca nu o sa mai dormim niciodata impreuna , ca nu o sa ne mai f###m , ca nu o sa mai foloseasca prosopul meu galben , ca nu voi mai cumpara pentru el pepsi twist ... si atunci ma loveste tristetea.
am dormit la un tip acasa intr`o seara , inainte sa vina zapada . am facut soft sex , fara penetrare si fara sa am eu orgasm. ne`am mai salutat intr`o zi pe facebook de atunci si atat . iar nu e nici o scanteie.
in juma de h trebuie sa plec catre job. cu ce sictir ...


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 13 Feb 2014, 09:41 PM
Mesaj #614


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Ascult o melodie care`mi place Ed Sheeran - I see fire ( Kygo Remix) pe repeat. am facut azi o schita pe o panza si acum am incercat sa o umplu cu culoare ... ce culori proaste mi`am luat , cele mai proaste care le`am avut vreodata . abia se intind si nu se amesteca bine .
azi m`am vazut cu Mihai. la el la munca . l`as fi sarutat, arata bine. am vorbit putin . in principal m`am dus acolo pentru ca`mi ceruse niste bani imprumut.
saptamana trecuta pe la vreo 2 noaptea m`am dus la un tip acasa , care sta f aproape. am facut sex oral. e cel mai gras tip cu care am facut asta vreodata. la el in profil scria ca are 1,75 m si 78 kg. pe grindr zice ca are 84. dar defapt cred ca are mai mult. asta e , am terminat repede si am venit acasa. nu am zis nimanui de experienta asta. nu sunt mandru de ea.

ah si intr`o seara vroiam sa ma imbat , eram in centrul vechi la un pub , chiar in ziua in care mi`am luat culorile astea mizerabile si beam gin tonic. am servit vreo 4. si m`a sunat un tip. nu mai stiam cum arata si zicea ca nu mai are poze pe gayromeo in zilele anterioare cand am mai vorbit acolo, asa ca am zis sa ne vedem .am luat metroul si am venit la mine in zona unde ma astepta el in masina , intr`o statie de autobuz. mare mi`a fost mirarea ca ne mai intalnisem acu vreo 2 ani. el nu`si mai amintea. acum , ca si atunci, nu s`a intamplat nimic si nici nu o sa se intample in veci. nici nu vreau . e destul de uratzel. iar m`am lovit de lispa comunicarii si a momentelor de tacere stanjenitoare. oare am eu o problema?

azi am avut liber , sefa ma sunase undeva pe la 13:30 dar aveam telefonul pe silent si cum m`am trezit mai tarziu nu am sunat`o inapoi. am verificat insa si am vazut ca`mi trimise vreo 4 mailuri cu diverse taskuri. ea`si inchipuie ca eu sunt toata ziua la cheremul ei si ca altceva n`am ce face decat sa verific pe mailuri si pe pagini de facebook. asa ca azi nu am facut nici nu share , nici la melodia asta care`mi place nici la o poza cu mine in care chiar am iesit bine , poza pe care am facut`o inainte sa ies din casa . sa nu vada ca am activitate si sa ma sune iar. ce prostie sa fii friend pe facebook cu sefa ta ?

ah , si m`am mai intalnit cu un bisexual care are prietena. ce greseala si asta. venise la intalnire intr`un logan si`n trening , asta m`a deranjat cel mai mult, pantalonii de trening . am baut un suc , cu tacerea oribila care era intre noi si am plecat . mi`a trimis apoi poze pe whatsapp cu p##a lui. omg! ce p##a urata. bine ca nu am facut nimic cu el ca probabil regretam amarnit. cred ca o sa stabilesc un standard sa le cer poze cu p##a inainte sa ma vad cu ei .

am pus la loto saptamana trecuta. evident nu am castigat nimic, dar imi imaginam ce as face cu banii smile.gif ca si Telespan in Cimitirul.

e o seara in care ma uit la ceas si zic "ah , ce bine ca mai am 18 h pana trebuie sa merg la munca" , e o seara in care fumez incontinuu , e o seara in care visez la un mesaj primit din senin care sa`mi schimbe viata , e o seara ...

simturile mele sunt liniare si parul mi`e intins.
ce bine ca am p##a frumoasa!


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 2 Mar 2014, 07:15 PM
Mesaj #615


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



am niste cearcane de toata frumusetea. stau in casa si-mi verific grindr-ul din 5 in 5 minute , nu ca as fi capabil de ceva. de dragobete m-am vazut cu un tip ... m-a f##ut 10 minute si nici macar nu mi s-a sculat. asa ca acum sunt stresat de ma ia dracu in legatura cu asta. ce naiba se intampla? cu Mihai , cu asta ... devin impotent sau ce pixu meu?
vorbesc cu un tip din ramnicu valcea , 20 de ani , mignon. am vrut sa merg o data la el insa zicea ca n-are timp ca p#la ca sula. puteam sa merg iar weekendul asta dar nu i-am mai zis nimic. ieri ii povesteam prietenei mele de el si m-a facut sa-mi scada interesul total. asa ca azi am vrb f putin cu el. fix de relatie la distanta am chef . nici nu mi se scoala.

stau la un prieten acasa, e plecat in nepal. pisicu doarme cu mine , mai vine la mine in brate , mai imi tine de urat. sunt un singuratic. nu am prieteni decat pe Ioia, care e plecat acum.

nu am dormit bine deloc asta noapte , m-am trezit la 7 dimineata si am fumat 2 tigari si m-am culcat iar.

vorbesc cu un cuplu de dragutzi pe grindr dar mi-e frica sa ma intalnesc cu ei pt ca am o problema cu erectia. cred ca o si amplific eu. dracu stie, asa ca stau in casa , in halat si fumez incontinuu. am si un vin rosu la 35 de ron sticla,oribil.

o sa-l sun pe fratele meu sa vad ce face.





--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 19 Mar 2014, 03:25 PM
Mesaj #616


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Ziua buna ,

Colega mea de munca e suparata pe mine pentru ca m`a rugat sa stau maine cateva ore cat este ea cu tatal ei la spital si eu am zis ca as vrea sa stau cu un nou baiat ce l`am intalnit pe 12 martie ca e si el liber. normal ca s`a suparat. insa mai avem un coleg si nu vroia sa`l roage pe el. nu mai am cum s`o dreg. mi`am cerut scuze , i`am zis ca m`am gandit doar la mine insa tot suparata e.

asa , si baiatul asta nou ... e blond , cu ochi albastri , slabutz si dragutz. are cercei in ambele urechi . cred ca o sa merg si eu sa`mi fac piercing azi , tot in ambele urechi. l`am intalnit pe grindr si din 12 martie ne vedem aproape in fiecare zi. am mai dormit la el, a dormit si el o data la mine insa nu l`a intalnit inca pe fratele meu , era plecat. are un labrador negru extrem de frumos. ma inteleg bine cu el , ma face sa rad si mai nou cand il strang in brate simt ceva in inimioara ce nu am mai simtit de mult. e un lucru care nu`mi place la el si nush cum sa`i zic: scuipa intr`una pe strada mai. ma termina nervos .

ieri m`am trezit cu un mesaj pe whatsapp : "ceau . o sa te rog sa faci cumva sa imi restitui o parte din datorie pentru ca am nevoie de bani" . am ramas afis. fostul meu iubit imi cere bani desi ultima intelegere a fost sa`mi cumpere el partea mea din terenuri, sa scadem datoria de acolo si gata. pix! l`am intrebat de cat are nevoie si mi`a zis : 4, 5 mii de euro. si mai pix! nu am de unde. l`am sunat si i`am zis variantele mele insa el are nevoie de bani urgent asa ca azi am pus luminile foto si un inel Cartier de platina la vanzare pe mercador si pe tocmai.ro . in loc sa`mi cumpar un laptop nou o sa`i dau lui banii. asta in cazul in care ma suna cineva .

cam atat. cred ca ma duc sa`mi iau cercei .


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 7 Sep 2014, 05:27 PM
Mesaj #617


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



"`i`m gonna love until you hate me
and I`m gonna show you what`s really crazy" - am o relatie care in 10 sept implineste 5 luni de cand ne`am f###t prima oara , eu fiind pasivul. de atunci lucrurile s`au mai schimbat sexual. n`am mai scris de f mult timp aici si`mi pare rau.
ce s`a mai intamplat in ultimele luni? well, highlight`ul e ca am avut o tentativa de sinucidere in 5 iunie. am luat tot ce aveam in casa cu mine la un hotel , le`am amestecat cu alcool si m`am speriat cand m`a luat ameteala , i`am scris fratelui meu unde sunt , a venit salvarea si am stat 2 zile la reanimare si terapie intensiva la floreasca iar mai apoi 2 saptamani la nebuni.
acum iau iar 4 pastile pe zi , doua la micul dejun si doua seara, fac terapie cu un psiholog al carui scop principal este sa ma faca sa`mi stabilesc un scop in viata. cacat , nu am nici unul si nici nu am chef sa`mi fac acum. zice ca stie sa interpreteze vise si ma intreaba pe mine ce ar putea insemna ciorapii rupti la o uniforma de flight attendant impecabila. pai pix, daca as sti nu ti`as mai spune tie fraiere. in fine , dau 80 de lei pentru mizeria asta.
am primit 10,487 de ron de la asigurarea de viata in 24.07.2014 si i`am cheltuit pe toti. cred ca mai am 1200 ron in cont. praful si pulberea s`au ales. bine , mi`am luat un laptop, un iphone si ochelari de vedere. atat! restul? pe ei si pe mama lor.
end for today


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Dude
mesaj 8 Sep 2014, 11:48 AM
Mesaj #618


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 9.057
Inscris: 24 August 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.595



QUOTE
...zice ca stie sa interpreteze vise si ma intreaba pe mine ce ar putea insemna ciorapii rupti la o uniforma de flight attendant impecabila. pai pix, daca as sti nu ti`as mai spune tie fraiere. in fine , dau 80 de lei pentru mizeria asta.


zice bine...e interesat de posibilele tale interpretari..caci semnificatia comuna nu are prea mare importanta...iar raspunsul "nu stiu" e el insusi foarte valoros in terapie...Nu-s bani aruncati, daca te-ai decis sa continui cu viata...daca nu, data viitoare incearca saltul....te asigur ca daca te aranjezi sa cazi in cap nu vei simti absolut nicio durere (am si citit despre asta..am si avut un accident care mi-a confirmat-o)..

pana una alta eu as da inca o sansa vietii printr-o noua abordare...de fapt i-am si dat.... thumb_yello.gif


--------------------
"Te iubesc, Richard Parker. Vei fi mereu cu mine. Fie ca Dumnezeu să te aibă in grijă !"
<arraink@yahoo.com>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 8 Sep 2014, 12:49 PM
Mesaj #619


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



pai am dat si eu o noua sansa din moment ce inca sunt aici. la faza cu saritul sa nu crezi ca nu m`am gandit doar ca stau la etajul 5 si mi`e si frica de inaltime


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 8 Sep 2014, 01:06 PM
Mesaj #620


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



astazi am fost la psihiatru. mi`a scazut doza de maine de acid valproic , de la 1000 mg pe zi la 750 mg si pe termen lung zicea sa`mi scoata antipsihoticul de tot. ultima data cand am intrerupt eu antipsihoticul a fost in 2012 si imediat dupa vreo saptamana m`au lovit ideile mistice si comunicarile cu entitati superioare cand credeam ca aliniamentul cu piramidele din Giza erau sa ma iluminez eu spiritual. well, is kind of a fun shit! vroiam sa`i zic : puiule , it will be again so much fun! dar am tacut , oricum perioada de "creatie" a fost foarte intensa si chiar mi`a placut sa o traiesc. eram liber. cel mai liber. Era perioada cand Deepak Chopra mi`a trimis mesaj privat pe twitter "you will recover, everyone does" . hah!

azi vine bubu de la Buzau, il astept la gara. e scump el si ma iubeste mult , si eu pe el dar nu stiu cat. credeam ca nu voi mai iubi niciodata. Oricum ma mai gandesc la Stefan si in terapie vorbesc in continuare de el. nu l`am mai visat de vreo 2 saptamani insa.
deseara ma vad cu un prieten care venea la noi in casa in Abu Dhabi aproape zilnic. i`am zis ca sunt indragostit de el la un moment dat in Bucuresti ( am ajuns cumva amandoi aici si sa lucram pentru aceeasi sefa, el l`am tarat dupa mine) si de atunci mi`a dat block pe social media adica facebook dar nu mi`a sters numarul din telefon . deseara ne intalnim la Promenada. Bubu e stresat ca ma vad singur cu el. pt ce sa-l car si pe Bubu? sa stea ca o marioneta? sta linistit acasa.

aseara am fost la o piesa de teatru, regizata, in aer liber, al unui prieten de`al meu . m`am plictisit dupa 20 min si m`am dus la un bar unde am baut un mai tai si am fumat si filtrat cu un chelner care desi nu servea la masa mea a facut in asa fel incat sa`mi zica la revedere si o seara frumoasa la plecare. i`m still sexy even if i`m 32. uh!

nu ma incanta deloc ideea sa fac sex .
punct.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Dude
mesaj 8 Sep 2014, 01:43 PM
Mesaj #621


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 9.057
Inscris: 24 August 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.595



...cand ai luat bulinele nu ti-a fost frica ??...

nu pot fi de acord cu atarnatul, desi spanzuratoarea pare sa fie cea mai comuna optiune....insa pana sa experimentez cazutul in cap si mie imi era oroare de salt...mai ales ca sufar de vertij...in fine, ramane faza cu adunatul pe faraş si neajunsul ca ai sa devi un cadavru greu de privit...dar cui ii mai pasa ??


acum, fuga din viata semnifica o majora nemultumire in legatura cu ea....si atunci cand ai nemultumiri tiratul nu e o solutie..stai drept si fa-i fata...schimba tot ce ti-a adus neplaceri, cu curaj si demnitate..asa a facut Henry David Thoreau, care atunci cand s-a regasit in impas a avut indrazneala sa lase totul balta si sa se retraga in natura...devenind altcineva....

Nimeni nu zice sa faci ca el, ca e ditamai deranjul, dar sa iti inlocuiesti mediul, obisnuitii si obisnuintele, atunci cand nimic nu mai functineaza cum trebuie, e o optiune in fata aleia cu madama imbracata in negru si cu o coasa pe umar....


--------------------
"Te iubesc, Richard Parker. Vei fi mereu cu mine. Fie ca Dumnezeu să te aibă in grijă !"
<arraink@yahoo.com>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 16 Sep 2014, 01:08 AM
Mesaj #622


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



@Absolut
Azi m-am logat pe Han, dupa atata amr de ani…ai fost ultimul vizitator, asa ca am decis sa vad ce mai faci cu jurnalul tau smile.gif

Ai pus o intrebare retorica, ce este iubirea?, cel mai simplu raspuns ar fi “opusul urii, absenta invidie - alta fatada a poftei, e pofta si dorinta in acelasi timp”, e ca un cer senin fara nori. Daca ar fi sa analizez strict ultimele cuvinte ale mele ar fi ceva utopic, caci nu exista viata fara ura, nu exista nici dorinte fara pofte; si nici un cer nu este vesnic senin.
Filosofic ar fi definita ca o traire fara vanitate (zadarnicie), insa si lucrurile zadarnice fac parte din viata cotidiana.

DRAGOSTEA = neuropsihiatric, ar fi o perturbare a functiei serotoninei din caile mezolimbice spre frontal ce angreneaza fasciculul uncinat ce leaga lobii temporali de frontali si prefrontali, in special partea stanga in uncusul hipocampic, activand astfel memoria care este conectata si modulata la acest nivel de emotii.

Dalai Lama - este un simplu om, ca mine si ca tine, fiecare are pofte si dorinte diferite, de aici trag concluzii despre propria dragoste si despre formele acestui sentiment. Este precum plasma, sau lichidul - preia forma care o dai tu.
Dragostea e ca o frunza, sau ca un arbore cu frunze, cat are seva sa umple frunza e frumoasa, viguroasa si verde, cand seva nu mai umple frunza, devine uscata, pustiita ca un mic desert, ramane o forma al carei continut a plecat. DA, A PLECAT - si-a parasit forma, si a lasat golul….insa putem fie sa umplem golul cu alta seva proaspata sau fie schimbam forma si gasim apa limpede sa o umplem - fie bagam frunza in apa sau o hranim perpetuu, iar daca are ghinionul sa se usuce, pomul va crea un nou mugure cu o alta frunza plina cu seva.

Spui hotarat “give me a break with String Theory”…dar e atat de divina si de spirituala, incat ma ia fiorul cand o compar cu Kabbala si viziunea Iudaica asupra acelor mici corzi care prin vibranta lor legata de “Mâna lui Dumnezeu” poduc Universul….teorie ce a aparut in urma cu mii de ani.

Tentativa de suicid? tulburari afective bipolare? psihoza cu bizarerii? (gen schizo)…din pacate o realitate a lumii in care traim. Exista de mii de ani, e scrisa la noi in gene.
Parerea mea este ca in fiecare om exista un luptator, suicidul e abandonarea propriei persoane in fata lasitatii anulate de un curaj prostesc; cazi intr-o lupta imaginara…nici macar una reala.

Eu de fiecare data cand sunt in zilele depresive consider ca am cazut….dar e cazul sa ma si ridic si sa continui viata, asa cum este ea.
M-am luptat ca sa traiesc, fiind nascut la 7 luni si mort pe deasupra si resuscitat de cateva ori…asa ca aleg lupta in continuare.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 19 Oct 2014, 08:19 PM
Mesaj #623


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



am inghitit
sunt obosit
sunt sarac
am trecut de ieri pe 1mg de rispolept
m`am tuns cu 100 de lei
beau pepsi
nu am prieteni
de ce nu`l gasesc pe baiatul de la bagel shop pe facebook?
nu mai am abonament la sauna&piscina nu o sa`l mai vad gol pe daddy`ul sexy never ever
vreau la binderbubi in sighisoara cu bubu
cred ca extraterestrii nu au sentimente


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 7 Jan 2015, 02:57 PM
Mesaj #624


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Vazui ca tu nu clipesti/
Spuneai ca de frica intunericului/
Nu`ti gaseai locatia universala/
"Tu tii ochi deschisi si in inconstiinta" sopteai in timpane/
Nu mi`am acoperit urechile/
Le`am gaurit sa`mi pun cercei de dama/
Constiinta ma vrea hermafrodit.
Tu vii dimineata/
Atunci cand pe pleoapele mele se asterne eternitatea/
Ma atomizezi cu irealitate/
Iti lasi doar o samanta/
Pe care o regasesc noaptea/
Tot acolo /
In infinitatea dorintei de a te vedea /
Continuu
Acum ma cheama Luca


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 5 Feb 2015, 10:03 AM
Mesaj #625


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Fumez ... 3 pachete pe zi si beau cam 1 litru de cafea - 4 5 cani mari .
sunt diagnosticat cu schizofrenie paranoida . iesii din spital la sf lu ianuarie , nu mai stiu data . iau 8 pastile pe zi - 3 dimineata 5 seara. o fericire!
cu bubu ma inteleg ok, ne certam din nimicuri , e gelos ca dracu, nu avem prieteni , nu ne viziteaza nimeni . eu stau toata ziua in casa si pictez. am shevalet , culori , schite - futute toate . sunt dezgustat de ce iese. am vandut un tablou in ianuarie cu 100 euro. fix pix. nu ma incanta cu nimic.


ma simt un iluzionist neepilat dezbracat.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 7 Feb 2015, 06:11 PM
Mesaj #626


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



sunt scarbit pana la comanda stop. aproape am terminat un tablou din 3. o mizerie absoluta dar fara 250 - 300 de euro nu`l vand, mai bine`i dau foc ca si asa imi vine sa dau foc la ceva.
bubu sta pe laptop de la 1 , adica de 5 ore nu`mi dau seama ce face acolo , ma depaseste.
fratele meu e acasa la el in p##a la vai si amar si se uita la film
Ioia gateste, ne`a chemat la el da nu am chef sa merg pe jos , metrou , iar pe jos pe mocirla de afara.
Crap de nervi!
ieri am baut o bere inainte de cursul foto. macar ieri am invatat dracului ceva . ma duc din decembrie 5. ala atata balareste incat abia tin focusul. nu zic ca nu e interesant ca face paralela cu film , pictura etc dar abia dupa 2 luni ducem aparatele. in fine , nu am inteles ce dracu e cu iso, cu timpul de expunere, cu diafragma - cum le poti amesteca sa iasa ceva. o sa ma prind eu la un moment dat.

fumez rothmans, tot vreo 3 pachete pe zi. le sudez.

nu am chef de futing . am facut sex o sg data luna asta. a fost bine cu bondage and stuff. avui orgasm ceea ce cu medicatia e reusita anului pana acum.
cacao de viata!



--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 14 Mar 2015, 02:03 AM
Mesaj #627


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Ritualurile pe care le`am facut : noroi negru de la marea moarta bagat in c#r, spalat cu urina, masturbat cu gandul la tata , mancatul propriului rahat , totul sub obligatiunea lui Dumnezeu!
serios? si acum vrei sa mai cred in tine dupa toate mizeriile la care m`ai supus? inghitirea parului pubian? imi spuneai in reykjavick ca sunteti doi? va cred ca va f#teti in c#ur toata ziua , ziua aia vesnica!
fiul tau cretin care s`a dus catre sinucidere singur habar nu avea ca pamantul e rotund!
te bag in pi#da ma`tii de dumnezeu care esti!
esti vocea mea ?! imi spuneai ca sunt al tau si am un scop in lumea asta ? mi`ai vociferat inspre Sydney si m`ai facut sa`i dau voma lui Stefan?
ma faceai sa`mi bat joc de o femeie bolnava mintal in fata bisericii de la Unirii .... serios? sau eram eu ala care gandea ca sunt Lucifer incarnat si tu, Dumnezeule , ma incercai? sau sunt posedat?
oricum as fi , prefer sa te f#t in gat ! cu toata creatia ta de rahat! si cu toata perceptia care umanitatea o are. esti o mizerie din moment ce l`ai permis pe Hitler! esti o mizerie ca permiti mizeria!



--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 14 Mar 2015, 02:25 AM
Mesaj #628


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



stau si fumez ! da , mi`am mancat propriul rahat atunci cand posteam pentru umanitate. cand am ajus la 52 de kg ! cand fiinte extradimensionale ma vizitau in constiinta frecvent , cand imi spuneau ca alchimia corpului e unica si e necesar pentru ascensiune sa scap de tensiuni sexuale familiale, sa am orgasm cu noroi si sare din marea moarta bagate in c#r si frecat pe pe#is ... cand O. , pi#da dracului ma vizita si ma facea sa umblu acvatic ,... cand Aktur ma ducea in batalii imaginare cu dinozauri inteligenti , cand insusi mniezo imi vorbea`n constiinta dupa terapii cu binaural beats .... bag p#la`n tot ce misca sau e static in universul asta si`n trendul absortiei si al atractiei!
umanitatea e un nimic neglijabil si daca tu care citesti asta crezi ca esti de vreo importanta : te f#t in gat! get out of my blog!


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 28 Jul 2015, 04:10 AM
Mesaj #629


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



din 23 iunie de cand am vrb cu preotul din sighisoara mi s`au deschis simturile in ultimul hal , intr`atat incat am vedenii in oameni , le vad sufletul.
azi astept ora 8 dimineata sa`mi dau laptopul , camera foto si luminile foto la amenat sa prind avionul de 12:15 spre telaviv sa`l intalnesc pe Rabbi Chaim Kanievsky . desi cred ca prima data voi merge la sinagoga aici in bucuresti .

let the future unfold.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 5 Nov 2021, 01:33 PM
Mesaj #630


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



salutare

sunt in Anglia de 5 ani de zile. am iubit de 4 ani si locuim impreuna. de 2 saptamani avem un catelush labrador.
muncesc la o companie ce produce silicon,ma ocup de mostre. sunt zile in care nu am nici o comanda.

nu am mai facut sex de nici nu mai stiu cand.
iau o injectie ptr tulburare bipolara o data pe luna.

inca visez cu stefan cateodata.
sunt linistit in general dar tot am ganduri de sinucidere , nu des dar la am. nu am spus nimanui, nu ma ajuta cu nimic dc o fac.

am fost in romania dupa 5 ani in octombrie anul asta. mama si tata m`au acceptat cu iubi meu , am stat 2 zile la ei si 2 zile in bucuresti. a fost ok dar obositor.

in rest nimic.



--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

18 Pagini V  « < 16 17 18
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 05:30 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman