HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Pareri Si Solutii, Probleme din viata de zi cu zi
Balauru
mesaj 28 Dec 2003, 02:54 PM
Mesaj #36


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 335
Inscris: 21 June 03
Forumist Nr.: 398



QUOTE
Situatia e urmatoarea...sunt deja vreo trei-patru gay si vreo doua lesbiene la Han...

Numai atatia ??? :-) Astia doar "au iesit din dulap" la forum. Eu ,ca "drept" iti spun ca dupa stilul scrisului sunt mai multi.
De exemplu, eu as jura ca , Copernic e unul dintre ei, nu ca e foarte cult si sensibil, dar stilui lui e...gay.
QUOTE
- ar trebui sa le spunem parintilor de orientare?...date fiind moravurile din Romania, poate am face mai mult rau decat bine...
.
Ma faci sa rad aici. Nu esti numai dos..nic dar esti si "securist". Cum exact o sa le spui parintilor? Poponarii de la forum pun adresa de e-mail a parintilor? smile.gif)))
Cunosc cazuri, in care parintii si-au renegat copilul in clipa in care el a venit dragastos si i-a zis tatalui: " Taticule, eu am orientatie .....pe la spate..." tatal: " Cum adica fiul meu puternic, mostenitorul meu, parintele viitorilor mei nepoti ????" fiul: " Adica...adica...
imi place...mai mica.." tatal: " Fii mai explicit, viitor tata al nepotilor mei, afemeiatul tatii, nebunaticule" fiul: " ...o sa ma insor cu ..Gyula..." tatal : " Era un banc fiule, Bula zicea..hehehehehehehehehe... - cum ma tocmai cu boanghenul ala ti-ai gas....it....Vasili..ca...nu cum...va...????????"

fiul: "nu da taticule, il iubesc!!!! Bum...trosc....bum..bum......"
Pana azi Vasilica asteapta o felicitare de Sarbatori Fericite de la ai lui.Si nu primeste.
Cunosc parinti care se duc cu copiii lor la Marsul Mandriei in fiecare an .Ai auzit sigur de el.
Iti raspund cu o intrebare: Cum a fost la tine????????
QUOTE
- daca da, cum anume?...i.e. sa nu se lase nici cu infarcturi, nici cu capete sparte, nici cu dezmosteniri si renegari...

Exemple:
1) Draga tata ,mama, Gheorghe,parosul asta mititel, e viitoarea mea nevasta . Parintii mor pe loc, urmeaza tristete un timp dar fericire vesnica cu iubitul dupa aia .....pana la divortz smile.gif)))
2) Draga mama ,tata, sunt homosexual,totdeauna am fost si totdeauna voi fi.....ce..ce ....faci tata?
Tatal ,cu zambetul pe buze: Fiul meu, te inteleg. Si eu am trait cu mata 45 de ani si am facut cu ea sex gandindu-ma la postasul care ne aducea scrisotile si la inca cativa. Sunt fericit ca ai iesit din dulap. Ajuta-ma s-o ridic pe mata, ca alesinat.
3) Mami, sunt lesbiana, cool nu ???? Ce zici ??? Nu ai auzit de cuvantul asta in viata ta? E ,cum sa spun , o amazoana in felul ei, nu se lasa impresionata de "sabia" barbatilor.De fapt, o dispretuieste.....
4) Tata, orientarea mea sexuala e sanatoasa. Desi am asa de multe oua la fund nu ma imbolnavesc de colesterol. Sumt Homo.

Ce sa-ti mai spun, dupa cum vezi nu am solutie. Trebuie sa fii pregatit sufleteste.In Romania poponarii se vor simti "eliberati" cand va face plopul pere si rachita micsunele. Pentru ca romanii, dupa ce i-au batut pe daci au uitat sa aduca pe plaiurile mioritei si o legiune de poponari, sa invete si nebarbieritii aia ...orientatie sexuala de alt gen. smile.gif))
Numai Bine !!!!

Acest topic a fost editat de Balauru: 28 Dec 2003, 03:02 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nana Floare
mesaj 28 Dec 2003, 03:06 PM
Mesaj #37


Debutul Fulminant
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 2.165
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 757



QUOTE
eu as jura ca , Copernic e unul dintre ei, nu din cauza ca e foarte cult si sensibil, dar stilui lui e...gay.

aoleu, ce barfa ai lansat...oare ce-o fi zicand bedeleul de asta rofl.gif ?

QUOTE
Cum a fost la tine????????

nu stiu inca...de fapt, spre deosebire de alti gay, nu simt o nevoie deosebita de a le spune...Dar ma enervez cand ma duc sa-i vizitez si-mi incep recitalul cu: bre, ai 25 de ani, ar fi timpul sa te insori, ca vrem nepoti...

QUOTE
Draga tata ,mama, Gheorghe,parosul asta mititel, e viitoarea mea nevasta

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Balauru
mesaj 28 Dec 2003, 03:12 PM
Mesaj #38


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 335
Inscris: 21 June 03
Forumist Nr.: 398



QUOTE (genicon @ Dec 28 2003, 05:35 AM)
Balaure, poate ca lumea nu vrea sa se gandeasca la probleme inainte de noul an. De pe 2-3 incolo, probabil ca o sa se mai revitalizeze topicul. Totusi, ar fi buna parerea ta la un topic de aici - "Am nevoie de un sfat, va rog" - sau ceva de ganul asta wink.gif

Numai bine!


Hey man, sunt copmplet de acord cu tine. Tin sa subliniez ca cele doua topicuri,cel de fata
si cel cu sfaturi, se deosebesc prin faptul ca cel de fata doreste sa ofere solutii
dupa pareri. Eu nu am intentionat sa bag un topic "dublura" ,sa nu fiu inteles gresit.

Eu dau sfaturi....comice, pacat sa ma duc acolo si sa se supere forumistii pe mine.

Am sa incerc.

Happy New Year.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Balauru
mesaj 28 Dec 2003, 03:21 PM
Mesaj #39


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 335
Inscris: 21 June 03
Forumist Nr.: 398




QUOTE
aoleu, ce barfa ai lansat...oare ce-o fi zicand bedeleul de asta  ?


Daca am gresit smile.gif)) Copernic o sa ma crucifice acum smile.gif)) pe 2-3 pagini.

Desi, atunci cand s-a bagat la forumul ag - l-au crucificat
aia pe el si s-a luptat pana la ultima picatura de sange.

Razi tu razi, dar bunicii vor nepoti.Unii se multumesc si cu cei adoptati.
Eu zic ca cine adopta de la orfelinate face cel mai mare bine din lume si Dumnezeu il rasplateste.

Si,dragi cetateni, nu genetica conteaza ci.....ANTURAJUL IN CARE CRESTI !!!!!!!!!!

Deci exista mari sanse ca un copil adoptat sa iasa mai bine decat unul ...propriu !!!! smile.gif)))






--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 28 Dec 2003, 03:21 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 04:22 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman