HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Intrebare Pentru Cunoscatori, CPU AMD boxed sau nu?
eustake
mesaj 24 May 2004, 02:55 PM
Mesaj #36


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 21
Inscris: 8 May 04
Forumist Nr.: 3.418



QUOTE (morfeus @ 8 Apr 2004, 02:19 AM)
box:da ia-ti daca vrei garantie 3 ani sa dormi mai bine desi la procesoare e un lucru relativ cei de la magazin zic ca l-ai ars oc sau vad ca e ciobit deajuns.

Deci nu-ti lua box !
Ia-ti un cooler mai bun este un titan cud5tb mai silentios,dar pt overcloking un termaltake!

succes la oc pt asta-s facute AMD=urile

smile.gif)

Ce e cu tine. De ce sa nu-si ia omul boxed pt ca are garntie trei ani si iti da si un cooler acceptabil.
Amd nu sunt facute pt overclocking. LA OC conteaza ce placa de baza ai si seria procesorului! nu ca e AMD


Cine vrea overclock ii recomandat cu caldura placa de baza EPOX sunt bune la OC.


--------------------
Caine prost !!! :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 13 Sep 2004, 01:35 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Omul care a deschis topicul si-a luat deja procesorul si toate cele. Eu l-as fi sfatuit sa isi ia box pentru ca asa am facut si eu. E fo 400 de mii in plus pretul procesorului si dormi linistit vorba aia... Eu am placa ASUS A7N8X-VM400 si sunt foarte multumit de ea. Si cu procesorul 2500+ merge ireprosabil.
Stiu ca placa video on-board nu e o treaba nemaipomenita, dar mie imi place ca ii pot aloca pana la 128 MB-DDRAM din BIOS si asta mi se pare foarte cool! thumb_yello.gif Si la 32MB DDRAM alocati merge absolut ireprosabil, inclusiv cu Photoshopul si toate aplicatiile pronite (Word, Excel, Winamp, Outlook, F-prot, Agnitum Firewall). Si sunetul este extraordinar de clar. I wub.gif my computer! biggrin.gif


PS: si toate astea cu doar 256MB DDRAM 333
thumb_yello.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 13 Sep 2004, 01:35 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 10:58 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman