HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Important:

Pentru propunerea spre dezbatere (pareri, critici, comentarii) asupra unui anume site (personal sau nu) va rugam sa vizitati forumul Design si Programare Web

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Kazaa Si Kazaa Lite, To Download or not to download
Utilizati softuri precum Kazaa?
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 21
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
Anne
mesaj 12 Jan 2004, 06:16 AM
Mesaj #36


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



QUOTE
Uite recunosc sincer ca pt windows nu as da un leu, din principiu. Nici daca ar fi licenta 1000 de lei sau alt pret simbolic.


Perfect adevarat. De altfel, cred ca preturile la soft-uri sunt CELE mai exagerate de pe piata (nu stiu daca adjectivul 'exagerate' are superlativ... daca nu are, asta e unsure.gif ) Spre exemplu, Macromedia Studio MX costa cam pe la 1000 $. Cati romani la ora actuala si-ar permite asta? Sau Windows-ul, 4 milioane si ceva varianta XP.

QUOTE
Daca aceasta ar fi realitatea, ar cumpara o singura persoana Windows-ul si l-ar imparti gratuit intregii Planete.


Pai cam asta se intampla: o persoana cumpara Windowsul, il pirateaza, si apoi pe el, neamule! Eu cred ca am facut vreo 40 de CD-uri cu Windows XP anul trecut, si nu glumesc deloc. Nu cunosc decat doua persoane cu Windows original in tot Severinul. Si vreo 20 de persoane cu WinXP de la mine biggrin.gif


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 Jan 2004, 06:16 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 12:12 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman