HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Fotografii De La Intalnirea HA - 4 Octombrie 2003
Tyra
mesaj 23 Oct 2003, 03:33 PM
Mesaj #106


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Mai baieti, mai... dar de ce sa ma sperii? Sunteti de gasca si-mi place de voi. Ghost, si mie imi placa viteza, la nebunie, dar doar pe 4 roti. Nu m-as urca niciodata pe o motocicleta, indiferent de sofer.

Si pana la urma, ce daca e off-topic? E marfa! laugh.gif


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 23 Oct 2003, 03:43 PM
Mesaj #107


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



YESSSS !!!!! Toata ziua am asteptat sa vad asa ceva mwah1.gif Bine asa, dragam mea !!! Aduci un suflu nou la mortaciunile astea laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 23 Oct 2003, 04:20 PM
Mesaj #108


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Genicoane, dupa ce ca tu ai speriat-o pe tovarasa invatatoare, cu care ilevu nelu avea o relatie speciala, tot tu o dai la intors? Iti dai seama ca mi-ai sfarimat cele mai fierbintii obsesii erotice, care includeau profesoare, sali de clasa, pus in genunchi la colt si alte alea? rofl.gif


Tyra, habar n-ai ce pierzi daca nu urci pe un supersport daca-ti place viteza ohyeah.gif ...nici o masina nu-ti ofera senzatiile alea spoton.gif ...
Pls nu le spune la aia de merg pe motor soferi...Aia sint motociclisti sau piloti..soferii sint aia de conduc "conservele" rofl.gif

Oricum, sa nu-i crezi pe astia doi, ca sint foarte periculosi. Intreaba-i doar ce drame au stirnit pe aici.

Cain, zi si mie ce remarci ai facut la adresa tipelor alea din bar....Ce, sa rideti numai voi? biggrin.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 23 Oct 2003, 04:20 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
SORIN
mesaj 23 Oct 2003, 05:16 PM
Mesaj #109


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE (Tyra @ Oct 23 2003, 03:38 PM)
Mai baieti, mai... dar de ce sa ma sperii? Sunteti de gasca si-mi place de voi. Ghost, si mie imi placa viteza, la nebunie, dar doar pe 4 roti. Nu m-as urca niciodata pe o motocicleta, indiferent de sofer.

Si pana la urma, ce daca e off-topic? E marfa! laugh.gif

Buna Tyra smile.gif fac pariu pe o lada de bere ca dupa ce ai sa simti cum se inchide unghiul de vedere de la 200km. in sus ( parca mergi intr-un tunel) nu mai vrei sa te dai jos de pe motor yikes.gif

Si am un prieten ce ridica whelie la prima si continua tot pe o roata pana la a patra...suvoaiele de adrenalina curg in toate directiile. Apropo viteza, un Boing 747 decoleaza mult mai repede in aer decat un motor de pe sosea. smile.gif

Incearca si ai sa vezi ca Ghost are dreptate. 40.gif iar daca toto ti-e frica, am sa-ti dau un curs de dat din maini in caz ca zbori fara motor ...nu ca ajuta, dar incercarea nu are moarte rofl.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 23 Oct 2003, 05:22 PM
Mesaj #110


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Sorin, ai desris perfect senzatia 40.gif ...
Cine stie, stie ! spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 23 Oct 2003, 06:14 PM
Mesaj #111


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



QUOTE (SORIN @ Oct 23 2003, 05:21 PM)
iar daca toto ti-e frica, am sa-ti dau un curs de dat din maini in caz ca zbori fara motor ...nu ca ajuta, dar incercarea nu are moarte rofl.gif

ASTA o fo tare, fratioare spoton.gif am fost si eu la cursurile alea, mi-au spus ca nu le pot absolvi, oricata spaga as da, dar ... nu sint blonda .... rofl.gif ups, sa vezi ce o sa-mi sara blondele in cap ... ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 23 Oct 2003, 09:28 PM
Mesaj #112


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Lasa Ghost ca o sa ma plimb EU cu tine pe motocicleta,ca mie nu mi-e frica si am avut parte de un super pilot (...Marian wink.gif ),asa ca ramine sa ne intilnim in tara si sa "speriem" vestul laugh.gif laugh.gif

Mai "vitezoman" decit Marian nu cred sa fie altcineva........,parerea mea 40.gif

Acest topic a fost editat de Vegas2002: 23 Oct 2003, 09:30 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 29 Oct 2003, 11:12 AM
Mesaj #113


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Ei, la Tyra am eu ceva lipici ohyeah.gif , si poate nu se supara sorry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 29 Oct 2003, 12:37 PM
Mesaj #114


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Ma simt obligat sa intervin sorry.gif E clar ca sunteti off-topic si, drept urmare, trebuie sterse (complet din memoria voastra) toate referirilie facute la Tyra.

Pese: Ea a participat, probabil la cursul de "dat din maini" insa, neplacandu-i sa calareasca motociclete biggrin.gif se multumeste sa dea din maini (a se citit "dea palme") porcilor astora de pe forum.

Pese1: Noroc cu mine ca mai salvez putin din aparente, fiind baiat finut, dragut, bine crescut si inca vreo cateva *cenzurate* spoton.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 25 Nov 2003, 03:39 PM
Mesaj #115


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Am mai discutat despre chestia asta... "off-topic". Nu spunem prostii sorry.gif si suntem copii cuminti, chiar si ielevu nelu. laugh.gif

Nu ma sui pe motocicleta dle biker (eeeeeeee thumb_yello.gif ) nici cu militia.

Aidi pa wub.gif
Acu am folosit si eu toti zambaretii.

Genicon.... dragut ca de obicei... si modest tongue.gif


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 26 Nov 2003, 04:48 AM
Mesaj #116


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Cei care v-ati mai reintilnit,nu ati facut poze???Sa va vedem si noi,cei de "departe" spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 23 April 2024 - 07:32 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman