HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

 
Reply to this topicStart new topic
> Homeworld 2, Finalul unei povesti ce a tinut 5 ani.
dr.agy
mesaj 28 Sep 2003, 03:31 PM
Mesaj #1


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 197
Inscris: 3 March 03
Din: Dragon's Lair..near the tree of Eternity
Forumist Nr.: 6



Probabil ca va amintiti homeworld 1...daca nu ,tot ce va pot spune este ca a fost cel mai bun joc al anului 1999,un RTS de exceptie intr-un spatiu complet 3d(in spatiu la propriu),ce lasa loc de miscari intr-un sistem tridimensional(Oxyz) nemaintalnit pana atunci,si nici pana acum intr-un RTS.Practic este un RTS in care obiectul consta batalii in spatiu(numai in spatiu) intre nave.De la micii scouts si pana la uriasele cruisere,cu totii am fost incantati de splendoarea grafica si de gama larga de strategii oferita.

Iata ca a aparut ,dupa 5 ani continuarea-o continuare demna de primul titlu si cu o grafica net imbunatatita.Comentariile sunt de prisos-cine nu l-a jucat inca sa o faca!-tot ce se poate specula la acest moment este daca va mai exista o continuare sau daca totul s-a terminat ( sad.gif )

Comentarii despre joc in sine sunt deasemenea binevenite,insa parerea mea este ca la nivelul gameplayului nu s-a schimbat nimic,asa ca ce s-a comentat despre homeworld 1 ramane valabil.

PS:De notat interfata si sistemul de constructie bazat pe squadroane ca noutate.

Acest topic a fost editat de dr.agy: 28 Sep 2003, 03:32 PM


--------------------
"modul in care culegi,procesezi si folosesti informatia fac diferenta intre invingator si invins!"-Bill Gates
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 10:04 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman